דרוש מידע תמת תשפג

חסיד נפלא

משתמש צעיר
הודעה שקיבלתי עכשיו במייל
מאת

האגף לעידוד תעסוקת הורים <labor#labor.gov.il‏> ביטול רישום​

שלום רב,

לפני מספר שבועות הגשת בקשת לסבסוד מסגרת לגיל הרך.
לצערנו, עקב עומס הנובע מריבוי בקשות בתחילת השנה בקשתך בהמתנה לבדיקה.
חשוב לנו לעדכן כי בקשתך בטיפול ואנו ניצור עמך קשר במהלך השבועיים הקרובים - במידה וכל המסמכים צורפו – תיקבע דרגה וככל שחסרים מסמכים – נציין מה נדרש.
בזמן זה אין צורך ליצור קשר עם המוקד.
במקביל נבקש לעדכן כי נפתחה תיבת מייל לצורך בירורים לגבי בקשות שהוגשו בלבד וניתן לפנות אליה <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אנו מתנצלים על ההמתנה ומודים לכם על הסבלנות.
אגף בכיר עידוד תעסוקת הורים

בברכה ,
אגף לעידוד תעסוקת הורים

נערך לאחרונה ב:

אביודה

משתמש מקצוען
אשה שחזרה לעבוד מחופשת לידה בחודש 5 ומאז יש 3 תלושים רצופים להגשה לסיבסוד. צריכה אישור חזרה מחופשת לידה?

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
השנה זה מסונכרון עם הביטוח לאומי או שזה כמו שנה שעברה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

victoria

משתמש צעיר
כותב : לא נמצאו בקשות תואמות
מה זה אומר???????????????
זה בגלל שלא מעדכנים בקשה באותו יום שהיא הוגשה, צריך לתת לה זמן להיקלט במערכת.
עוד יום יומיים תקבלו מייל על קליטת הבקשה ורק אז תוכלו לעדכן.

bnoya

משתמש מקצוען
@המוכשר !!! עזרתך בבקשה...
הגשתי 3 חודשים אחרי חופשת לידה (5-7) החודשים האלו כללו בונוסים גבוהים והחזר הוצאות רכב כפולים על החודשים של חופשת הלידה כך שהברוטו יצא הרבה יותר גבוה מהרגיל.
האם יעזור לשלוח להם תלושים אחרי שהסתיימו התשלומים על ההפרשים והאם צריך 3 חודשים או מספיק התלוש של אוגוסט?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
@המוכשר !!! עזרתך בבקשה...
הגשתי 3 חודשים אחרי חופשת לידה (5-7) החודשים האלו כללו בונוסים גבוהים והחזר הוצאות רכב כפולים על החודשים של חופשת הלידה כך שהברוטו יצא הרבה יותר גבוה מהרגיל.
האם יעזור לשלוח להם תלושים אחרי שהסתיימו התשלומים על ההפרשים והאם צריך 3 חודשים או מספיק התלוש של אוגוסט?
בהחלט שיעזור לשלוח 9-10-11
והשנה יכלת מלכתחילה לשלוח יותר מאוחרים

bnoya

משתמש מקצוען
בהחלט שיעזור לשלוח 9-10-11
והשנה יכלת מלכתחילה לשלוח יותר מאוחרים
אז אני צריכה שיהיה לי קודם שלושה ואז לשלוח? לא יכולה לשלוח כל עוד אין לי את שלושתם? (ז"א יכולה להגיש רק בדצמבר?)
הגשתי מראש מאוחרים כי זה מה שהיה לי (דצמבר עד אפריל חופשת לידה אז שלחתי את מאי, יוני, יולי)
יעזור לשלוח הצהרת מעסיק עם פרוט או רק תלושים יעזרו?
תודה רבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה