דרוש מידע תמת תשפג

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
הזנתי טפסים שלי ושלחתי היום.
איך מעדכנים טפסים של בעלי?
ניסיתי להכנס לעדכונט והוא כותב ש"לא נמצאו בקשות תואמות"
מתי אוכל להזין נתונים??

שרה אפרת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
UX UI
תגידו יש לי שאלה דחופה ממש, בעלי שנה שעברה עבד וחםני שנתיים היה בכולל האם אני יכולה השנה להגיש שוב שהוא לומד כי הוא חזר לכולל או שזה בעיה?

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מישהו נתקל פעם בדבר כזה: בעלי לומד בכולל מוכר, אני עובדת בממוצע 3 חודשים אחרונים כ110 שעות בחודש, ההכנסות שלנו פחות מ2100 שקל לנפש וקיבלנו דרגה 12! למה?????????????????????

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני דיברתי היום עם נציג
הוא אמר לי שתוך שבועיים אני אמורה לקבל דרגה (הגשתי ב19.08)
שאלתי אותו איך יכול להיות שיש אנשים שהגישו אחרי וקיבלו דרגה
הוא אמר שהיתה תקלה במערכת ומספר ימים הם עבדו לפי בקשות אקראיות
אבל כרגע זה לפי תאריכים .

bnoya

משתמש מקצוען
מישהו נתקל פעם בדבר כזה: בעלי לומד בכולל מוכר, אני עובדת בממוצע 3 חודשים אחרונים כ110 שעות בחודש, ההכנסות שלנו פחות מ2100 שקל לנפש וקיבלנו דרגה 12! למה?????????????????????
110 שעות בחודש זה לא הרבה... צריך 36 ש"ש מינימום

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
הם אמורים לכתוב סיבה
אולי יש טופס לא תקין או לא ברור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה