תחליף לישיר למהדרין

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
פורסם גם שיש להם אפשרות חדשה באתר לבחור בתחילת הקניה אילו הכשרים מקובלים עליכם, ואז רק מוצרים בהכשרים הללו מוצגים לכם.
עריכה: זה לגבי רמי לוי.

בעקבות ההמלצות פה הזמנתי בגיג או איך שקוראים להם, לא הצלחתי להזכר למתי הזמנתי כך שאין לי מושג האם הגיע בזמן, בכל אופן היינו מאד מרוצים.

נערך לאחרונה ב:

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
פורסם גם שיש להם אפשרות חדשה באתר לבחור בתחילת הקניה אילו הכשרים מקובלים עליכם, ואז רק מוצרים בהכשרים הללו מוצגים לכם.

בעקבות ההמלצות פה הזמנתי בגיג או איך שקוראים להם, לא הצלחתי להזכר למתי הזמנתי כך שאין לי מושג האם הגיע בזמן, בכל אופן היינו מאד מרוצים.
איך בדיוק האתר שניסית? שולחים לק'ס?

אברומי 200

משתמש צעיר
טוב חברים אז גם אני הזמנתי שם.
אז המחירים באמת יחסית זולים לפחות כרגע [תעקבו טוב טוב כי היה עדויות שהמחירים היו יותר יקרים והם הורידו עכשיו לקחת את הלקוחות החדשים, לא בדקתי בעבר אז לא יודע, ולכן צריך לחשוב אם שווה לעשות פריים, אולי ?].
האתר ברמה ממש אבל ממש לא משהו לדעתי. יש איזה תמונה לכל מוצר שבקושי רואים אותו, אי אפשר בקושי לראות את המוצר בטח לא משתי צדדים.... , אין מחיר ל100 גרם רק מחיר כללי, אין השוואה מינמלית להציג את המוצרים לפי סדר של מחיר או משהו אחר... בקיצור אתר על הפנים יחסית לטכנולגיה של היום לדעתי.
המשלוחים אכן לא נראה שמסודרים במערכת דגיטלית מסודרת...כלומר הזמנתי שיגיע למחורת והתקשרו לומר לי שיגיע תוך 72 שעות כי אני גר לא בירושלים...לא שהמערכת במחשב יודעת מתי יש תאריך פנוי למשלוח ומתי לא...:)[הגיע בסוף כמדוני אחרי יומיים בלילה מאוחר..].
ואחרון חביב השליח מתקשר ושואל אם אפשר לרדת למטה...:Dאמרתי לו שאני בקומה 0...הביא לי את המוצרים והגיש לי קבלה שזה לא כולל דמי שירות וטיפ:LOL:שלחתי תלונה והם באמת התהפכו עליו ורצו לדעת מי זה לפיטורין מיידי של השליח התחננתי שלא יפטרו רק יזהירו..והם אמרו לי שהו אכן מגבה חיצוני למשלוחים שלא הבין בדיוק את העסק כאן וחשב שזה שירות הובלות שמבקשים טיפ...ולרדת למטה...בקיצור זעמו מאוד על זה.
אה..ושכחתי עוד משהו חלק מהדברים שהזמנתי ראיתי שלא הגיעו שדיברו איתי בטלפון לא אמרו שזה חסר..[שזה אגב דבר שיכול לקרות גם במקומות אחרים כאלו טעויות..]

תכלס המחירים כרגע שווים [שוב לבדיקה]
שאר הטכנולגיה שם רחוקה מאוד מלהיות משהו...התכתבתי איתם והם אומרים שהם מאוד בענין לשפר אבל זה המצב כרגע מהבדיקה האחרונה שלי..
ואגב הדבר האחרון. יש כאן בפורום כותבים שלהם מידיעה של בדיקה שאני לא רוצה לחשוף כרגע אבל אכן יש כאן פירסומות יזומות שלהם..
אז בהצלחה לכם גיג קלאב
:p ההצעה שלי אליכם היא שפשוט תחשפו את עצמכם כאן
תנו לנו תגובות מה אתם רוצים לשפר ומה כבר שיפרתם
בקיצור מה יש לכם למכור
אנחנו נשמח לשמוע ולהיות לקוחות טובים אם אתם מוכרים טובים
מדבר בשם כולם כאן שבטוח יסכימו איתי.

נערך לאחרונה ב:

אמא יש רק אחת

משתמש מקצוען
טוב חברים אז גם אני הזמנתי שם.
אז המחירים באמת יחסית זולים לפחות כרגע [תעקבו טוב טוב כי היה עדויות שהמחירים היו יותר יקרים והם הורידו עכשיו לקחת את הלקוחות החדשים, לא בדקתי בעבר אז לא יודע, ולכן צריך לחשוב אם שווה לעשות פריים, אולי ?].
האתר ברמה ממש אבל ממש לא משהו לדעתי. יש איזה תמונה לכל מוצר שבקושי רואים אותו, אי אפשר בקושי לראות את המוצר בטח לא משתי צדדים.... , אין מחיר ל100 גרם רק מחיר כללי, אין השוואה מינמלית להציג את המוצרים לפי סדר של מחיר או משהו אחר... בקיצור אתר על הפנים יחסית לטכנולגיה של היום לדעתי.
המשלוחים אכן לא נראה שמסודרים במערכת דגיטלית מסודרת...כלומר הזמנתי שיגיע למחורת והתקשרו לומר לי שיגיע תוך 72 שעות כי אני גר לא בירושלים...לא שהמערכת במחשב יודעת מתי יש תאריך פנוי למשלוח ומתי לא...:)[הגיע בסוף כמדוני אחרי יומיים בלילה מאוחר..].
ואחרון חביב השליח מתקשר ושואל אם אפשר לרדת למטה...:Dאמרתי לו שאני בקומה 0...הביא לי את המוצרים והגיש לי קבלה שזה לא כולל דמי שירות וטיפ:LOL:שלחתי תלונה והם באמת התהפכו עליו ורצו לדעת מי זה לפיטורין מיידי של השליח התחננתי שלא יפטרו רק יזהירו..והם אמרו לי שהו אכן מגבה חיצוני למשלוחים שלא הבין בדיוק את העסק כאן וחשב שזה שירות הובלות שמבקשים טיפ...ולרדת למטה...בקיצור זעמו מאוד על זה.
תכלס המחירים כרגע שווים [שוב לבדיקה]
שאר הטכנולגיה שם רחוקה מאוד מלהיות משהו...התכתבתי איתם והם אומרים שהם מאוד בענין לשפר אבל זה המצב כרגע מהבדיקה האחרונה שלי..
ואגב הדבר האחרון יש כאן בפורום כותבים שלהם מידיעה של בדיקה שאני לא רוצה לחשוף כרגע אבל אכן יש כאן פירסומות יזומות שלהם..אז בהצלחה לכם גיג קלאב
:p ההצעה שלי אליכם היא שפשוט תחשפו את עצמכם כאן
תנו לנו תגובות מה אתם רוצים לשפר ומה כבר שיפרתם
בקיצור מה יש לכם למכור
אנחנו נשמח לשמוע ולהיות לקוחות טובים אם אתם מוכרים טובים
מדבר בשם כולם כאן שבטוח יסכימו איתי.
גמני הזמנתי ויחסית הייתי מרוצה, חוץ מהקטע עם הדמי שירות שהיה אותו דבר אצלנו, וחוץ מזה שהם שכחו להביא לי את הקפואים.

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מה פתאום סתם.
פשוט ישיר למהדרין לוקחים את המוצרים מיש חסד.
ויש חסד כשמה כן היא, פשוט חנות שכל מטרתה היא חסד.
לא להגזים זו רשת למטרות רווח נטו , בקונספט זול יחסית

צבעי פסטל

משתמש רשום
אף אחד לא אמר שהגיגים זה רק באזור ירושלים והסביבה, בני ברק ומודיעין .
אחרי שאני עובדת על הזמנה שלימה,
אני באה לבחור כתובת ו..... אין את כל הערים,
אך ורק ירושלים, בני ברק ומודיעין עילית.
חשוב שתדעו את זה מראש!

אברומי 200

משתמש צעיר
מישהו יודע על רשתות זולות שמגיעות לביתר עילית. עד עכשיו הזמנתי מפייבלה [מאוד מרוצה] כרגע הפסיקו לביתר.
מישהו יודע על עוד משהו טוב ?

yossi91

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חברים אני מכיר את האתר החדש ״מהדרין אונליין״
חווית קנייה ממש - שירות מעולההה - הגיע אליי באותו היום!!

חובה לנסות, מיועד לירושלים!
תהנו ותגיבו איך חוויתם....

YNG

משתמש צעיר
מישהו יכול להמליץ מהתקופה האחרונה?

נפטון

משתמש פעיל
שוק העיר, בימי ראשון משלוחים חינם, לא אותם מחירים של 'יש'.... היה תקופה שהזמנו מרמי לוי עד שהיה יותר מידי בעיות של החלפות וכו', כמו"כ אין שם משלוח חינם.

ישראל גיל

משתמש רשום
אין משהו דומה עם מחירים ממש זולים, אבל שוק העיר לדעתי הכי מוצלחים להיום.... עם משלוחים חינם בימי ראשון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה