נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לפי המודעה הזו עשו פשרה:
קו 17 יסע רק במעפילי אגוז בשני הכיוונים
וקו 6 רק בלוי אשכול בשני הכיוונים
כנאמר גם לי גם לך לא יהיה...
IMG-20230829-WA0029.jpg

נערך לאחרונה ב:

פסגות

משתמש מקצוען
לפי המודעה הזו עשו פשרה:
קו 17 יסע רק במעפילי אגוז בשני הכיוונים
צפה בקובץ המצורף 1451264
הפוך גם לי גם לך יהיה
לי את קו 6 לך את 17 ;)

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שלחתי פניה לפני חודשיים
ענו לי היום......
לא הבנתי
קו 6 ממשיך היום להרצוג ונכנס ללוי אשכול?
היום בבוקר זה לא היה כך אצלנו באוטובוס
הוא עלה למפעלי אגוז.

למדן+

משתמש רשום
מישהו שם לב למצב של התח"צ בבית שמש לאחרונה
ממש אין אוטבסים מחכים המון זמן ואז מגיע אוטבוס ישן מפוצץ בטירוף
מה קרה לבית שמש אקספרס

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בהר טוב שמו תחנות חדשות
יש למישהו מידע לאיזה קוים?

Libby-design

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בכל מה שכתובים ומבקשים כמובן כאן, ובפרט מול משרד התחבורה, אנא, אל תכניסו שמות של שכונות שאתם לא גרים בהם לפניה שלכם (למה לקריה / לחפציבה/ לרמה ב-א וכו' הקו נכנס ואלינו לא ? למה הקו הזה מתחיל בג-ד ולא נכנס לשכונה שלי? למה אפשר שהקו יסתובב בכל העיר חמישים דקות ואי אפשר להוסיף לו עוד 3 תחנות בתחילת המסלול) שימו לב שאתם גורמים נזק בלתי הפיך לתושבים אחרים בבית שמש. כן, אני גרה בקריה ולקחו לי את הקו לבני ברק (התושבים ברמה ד' צריכים אוטובוס לבני ברק ואין חולק על זה, אז שיתנו להם קו חדש ישיר, אבל זה כבר ענין להודעה נפרדת...) כבר ראיתי פניה בעיתון חדש שמישהו כתב : למה 885 נכנס לקריה ולא נכנס למודיעין עילית ? רק תשימו לב שאולי בעוד כמה ימים הוא כבר לא יכנס לקריה... אולי עדיף לכתוב: בבקשה נא להכניס את קו 885 לתוככי מודיעין עילית וזהו. מה ענין הקריה למודיעין ?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בכל מה שכתובים ומבקשים כמובן כאן, ובפרט מול משרד התחבורה, אנא, אל תכניסו שמות של שכונות שאתם לא גרים בהם לפניה שלכם (למה לקריה / לחפציבה/ לרמה ב-א וכו' הקו נכנס ואלינו לא ? למה הקו הזה מתחיל בג-ד ולא נכנס לשכונה שלי? למה אפשר שהקו יסתובב בכל העיר חמישים דקות ואי אפשר להוסיף לו עוד 3 תחנות בתחילת המסלול) שימו לב שאתם גורמים נזק בלתי הפיך לתושבים אחרים בבית שמש. כן, אני גרה בקריה ולקחו לי את הקו לבני ברק (התושבים ברמה ד' צריכים אוטובוס לבני ברק ואין חולק על זה, אז שיתנו להם קו חדש ישיר, אבל זה כבר ענין להודעה נפרדת...) כבר ראיתי פניה בעיתון חדש שמישהו כתב : למה 885 נכנס לקריה ולא נכנס למודיעין עילית ? רק תשימו לב שאולי בעוד כמה ימים הוא כבר לא יכנס לקריה... אולי עדיף לכתוב: בבקשה נא להכניס את קו 885 לתוככי מודיעין עילית וזהו. מה ענין הקריה למודיעין ?
סליחה
אבל ממתי כל קן עובר בכל רחוב צדדי?
לוי אשכול / מפעלי אגוז נקרא קרוב לקריה באותו מידה שנהר הירדן קרוב לחוב ריבל / ריבז
ולשם אף אחד לא חושב שהבינ-עירונים צריכים להיכנס....
זה לא הגיוני להסתובב 3/4 שעה בתוך בית שמש כדי להגיע למודיעין

Libby-design

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מכיוון שבית שמש עיר גדולה, אפילו גדולה מאד, ממש אין צורך לנסוע 3/4 שעה בתוך העיר כדי להגיע למודיעין. נכון יהיה אם יפצלו את הנסיעה למודיעין למספר קווים שונים.
זה בדיוק מה שאני אומרת: תפנו למשרד התחבורה, תבקשו קוים נוספים לשכונות החדשות, ממש מלכתחילה. אנא, אל תערבו שכונות אחרות בבקשה שלכם.

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מכיוון שבית שמש עיר גדולה, אפילו גדולה מאד, ממש אין צורך לנסוע 3/4 שעה בתוך העיר כדי להגיע למודיעין. נכון יהיה אם יפצלו את הנסיעה למודיעין למספר קווים שונים.
זה בדיוק מה שאני אומרת: תפנו למשרד התחבורה, תבקשו קוים נוספים לשכונות החדשות, ממש מלכתחילה. אנא, אל תערבו שכונות אחרות בבקשה שלכם.
מה שמעניין
ביתר עלית זה בגודל של רמה ד'
ומשם יש אוטובוסים לכל הארץ
וכאן בבית שמש כל דבר זה מאבק!

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
כן, אני גרה בקריה ולקחו לי את הקו לבני ברק (התושבים ברמה ד' צריכים אוטובוס לבני ברק ואין חולק על זה, אז שיתנו להם קו חדש ישיר, אבל זה כבר ענין להודעה נפרדת...)
היום הדעה של משרד התחבורה היא:
קוים בינעירוניים- מינימום תחנות בהרבה אזורים
שהתושב הקטן יקח תחצ פנימי כדי להגיע לתחצ בינעירוני
(במקום לעשות תחנה מרכזית אחת גדולה ולשם יגיעו כולם- האוטובוס כן נוסע בהרבה אזורים אבל רק בכבישים הראשיים)
זה לא קשור לבית שמש ולא לרמה ד
זה היה הזדמנות לשנות את המסלול
זה התנהלות בכל הארץ
החילוניים בכלל לא מכירים את הנוחות של קו מתחת לבית
תמיד לוקחים קו פנימי כדי לקחת קו חיצוני

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
למה אין תחנה ולא מתוכננת תחנה, באזור המסחרי שבא יש חנויות תח"צ בין עירוני ומתנ"ס ותח"צ פנימי? מה זה המרחקים ההזויים האלה?

אח"כ עוד יגידו לנו שאין קווים ישירים כי אתם חיכולים להחליף אוטובוסים, קל לומר לציבור להחליף אוטובוסים אבל כשזה מלווה בהחלפת תחנות עם מרחקים של קילומטרים הציבור כבר לא יכול לרקוד אחרי החליל הזה!
התחנות של קו 2 בין ד2 לד3 הזוי!
1699352923017.png

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!

ייד

משתמש מקצוען
היום הדעה של משרד התחבורה היא:
קוים בינעירוניים- מינימום תחנות בהרבה אזורים
שהתושב הקטן יקח תחצ פנימי כדי להגיע לתחצ בינעירוני
(במקום לעשות תחנה מרכזית אחת גדולה ולשם יגיעו כולם- האוטובוס כן נוסע בהרבה אזורים אבל רק בכבישים הראשיים)
זה לא קשור לבית שמש ולא לרמה ד
זה היה הזדמנות לשנות את המסלול
זה התנהלות בכל הארץ
החילוניים בכלל לא מכירים את הנוחות של קו מתחת לבית
תמיד לוקחים קו פנימי כדי לקחת קו חיצוני
החילונים מכירים גם מכירים,
אין כמעט שכונה בירושלים שאין לה אוטובוס ישיר לתל אביב,
למרות שהביקוש לבני ברק ובית שמש בשכונות החרדיות גבוה פי כמה,

באופן כללי הגישה של משרד התחבורה היא שמי שיש לו רכב + נהג ע״ח המס שלנו, שיסע.
ומי שאין לו? לא מכירים אנשים כאלו...

ייד

משתמש מקצוען
נתונים בבקשה...
אלו השכונות שיש להם תחנות בחלופות השונות של קו 480

רמות
נוה יעקב
פסגת זאב
כניסה לרכס
תלפיות מזרח
דרך חברון
מרכז העיר
עין כרם
קרית יובל
קרית מנחם
בית וגן
בית הכרם
רמת בית הכרם
הר חומה
תלפיות
גילה
מלחה
ממילא
בן יהודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה