וותיק בעיר

משתמש פעיל
אני מתכוון לבעלי תפקידים בהווה,
או כאלה מטעמם שמנסים ליחצן את פועלם.

כל חרדי ממוצע מכיר את אתר פרוג, וכמובן גם חברי העירייה ויועציהם.
אין כאן!
מכירים את אתר פרוג ולא מביעים כאן דעה,
כל אד מנסה ליחצן משהוא ובתוכם ם אני
מטעמם??? בוודאי שלא!

A053

משתמש חדש
אין כאן!
מכירים את אתר פרוג ולא מביעים כאן דעה,
כל אד מנסה ליחצן משהוא ובתוכם ם אני
מטעמם??? בוודאי שלא!
כתבתי שיש כאלה מטעמם, [ואני בהחלט חושד בכך], ולא התכוונתי לאדם פרטי שמביע דעה.
אינני מתכוון לפזר שום רמזים בשום אופן כדי לא לעורר חשד בכשרים.

ותיק בעיר דווקא לא התכוונתי חלילה אליך ובזה מסתיים הויכוח המיותר ...

נערך לאחרונה ב:

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה יהיה עם קו 690
למה הוא צריך להסתובב בחצי בית שמש :devilish:

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
פורסם היום - קו חדש מרמה ה' לביג דרך נהר הדן
החל מ 1/9
IMG-20230814-WA0094.jpg

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
לכל מי שיכול לשלוח פניה למשרד התחבורה ולכל הגורמים שצריך קו שיסע את רחוב אליהו הנביא לאורכו.
הרבה מאד אנשים עוברים אותו, ציר ראשי, ואין שום אוטובוס.

המשפחה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ממש לא אין שום תכנית כזאת גם לא בעתיד
לד' יש את האוטובוסים שלהם
מה המקור?
לא הבנתי מה הבעיה שיסיים את המסלול בד' ,הרי הוא הקו היחיד שמגיע מירמיהו קרוב לד', במקום שאני יצטרך להחליף אוטובוס הוא ימשיך מ-זכריה הנביא/ נריה הנביא ויעשה את המסלול של 600,616
גם כך תושבי רמה ד' משתמשים בקו הזה

משפחת אוהבים את ה'

מעצבת מקצועית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני למדתי ששום דבר לא עוזר
והסיבה שאין לחברות אוטובוסים מספיק נהגים ובגלל זה
המצב נראה איך שנראה
המבין יבין

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מה המקור?
לא הבנתי מה הבעיה שיסיים את המסלול בד' ,הרי הוא הקו היחיד שמגיע מירמיהו קרוב לד', במקום שאני יצטרך להחליף אוטובוס הוא ימשיך מ-זכריה הנביא/ נריה הנביא ויעשה את המסלול של 600,616
אין שום בעיה, פשוט כשצריך עוד קו - מוסיפים קו חדש ולא משתמשים בישן למטרות אחרות
(מה דעתך שיקחו את קו 600 ויעבירו אותו ברמה ג ורמה ה'? יותר נכון יתחילו אותו שם? למה לא? מה הבעיה?)
בכל מקרה זה דיון עקר כי לא אנחנו מחליטים, רק שאלת אם יש כזאת תכנית ועניתי שאין (ביררתי את זה בעבר)

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה המקור?
אין שום שכונה שיש להם 2 קווים חוץ מד'
למה אתה צריך שלישי?
תפרגן משהו גם לאחרים.

המשפחה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אין שום בעיה, פשוט כשצריך עוד קו - מוסיפים קו חדש ולא משתמשים בישן למטרות אחרות
(מה דעתך שיקחו את קו 600 ויעבירו אותו ברמה ג ורמה ה'? יותר נכון יתחילו אותו שם? למה לא? מה הבעיה?)
בכל מקרה זה דיון עקר כי לא אנחנו מחליטים, רק שאלת אם יש כזאת תכנית ועניתי שאין (ביררתי את זה בעבר)
אין שום שכונה שיש להם 2 קווים חוץ מד'
למה אתה צריך שלישי?
תפרגן משהו גם לאחרים.
לא הבנתי מה הבעיה שלכם
תושבי רמה ד' בכל מקרה משתמשים בקו הזה (וממלאים אותו אם לזה הכוונה...), ונניח שאתה גר ברמה ג', יורד ליד הבית שלך, ואני ממילא נמצא על האוטובוס וממשיך איתו רק בקשתי שיסיים את המסלול בד'!!! מה אכפת לך איפה הוא מסיים? לך זה לא יאריך את המסלול!!!

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לא הבנתי מה הבעיה שלכם
תושבי רמה ד' בכל מקרה משתמשים בקו הזה (וממלאים אותו אם לזה הכוונה...), ונניח שאתה גר ברמה ג', יורד ליד הבית שלך, ואני ממילא נמצא על האוטובוס וממשיך איתו רק בקשתי שיסיים את המסלול בד'!!! מה אכפת לך איפה הוא מסיים? לך זה לא יאריך את המסלול!!!
אני לא גרה בג',
אבל גרה במקום אחר שהאוטובוס מגיעה מלא אנשים - ולכן אני מבינה את זה מצוין.
תחשוב רגע האם הייתה מעוניין שקו 600/616 מתחיל בחפציבה / קריה / רמה ב' ואז לד', מה אכפת לכם? כי עד שזה מגיעה לד' אין כבר מקום לגפרור. במיוחד בערבי שבתו וחגים.
ונכון שאתם נוסע למסוף ולוקח משם 619 - אבל זה אתם בלבד!
אבל רוב המשפחות נוסעים עם 600/616
ואם ביום כמו פורים / חול המועד שכמעט ואין מצב לעלות על אוטובוס - אז אף אחד לא חושב איזה קו שווה לו יותר או פחות, קודם עולים על מה שמגיע ובירושלים כבר מסתדרים, לכן לא צודק להתחיל קו 619 בד' - זה קו מיועד לג'.

מקווה שהסברתי ברור.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא הבנתי מה הבעיה שלכם
כמו שכתבתי זה דיון עקר כי בכל מקרה זה לא יהיה
אבל זה ממש התממות, כיום זה האוטובוס היחיד של רמה ג', ובקושי מספיק, עכשיו תוסיף לו את רמה ד' שכפולה מג' והלך על האוטובוס.
גם אין דבר כזה רק לסיים בד', ברגע שהוא מסיים הוא גם מתחיל שם, ואז בכלל לא יהיה לג' מקום אפילו לעמוד
סופו של דבר - כשצריך פיתרון תחבורתי פשוט עושים אותו, תבקשו ממשרד התחבורה קו מד' לירמיהו, לא צריך להשתמש בישן

המשפחה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ואם ביום כמו פורים / חול המועד שכמעט ואין מצב לעלות על אוטובוס - אז אף אחד לא חושב איזה קו שווה לו יותר או פחות, קודם עולים על מה שמגיע ובירושלים כבר מסתדרים, לכן לא צודק להתחיל קו 619 בד' - זה קו מיועד לג'.

מקווה שהסברתי ברור. בהחלט!
עכשו הבנתי (כי באמת אם אני מפסיד את ה619 כי אני צריך פנימי אני אעדיף לעלות ל600 ולהחליף בירושלים)
צודק לגמרי, רק שאני נוסע בקביעות ב619 כל בוקר וחבל לי שלא נכנס לד', חשבתי שאולי כמו שהתחילו עם 616 והמשיכו עם 600 גם 619 יכנס בסוף
סופו של דבר - כשצריך פיתרון תחבורתי פשוט עושים אותו, תבקשו ממשרד התחבורה קו מד' לירמיהו, לא צריך להשתמש בישן
הרי זה ידוע שזה לא כ"כ פשוט...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה