דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@אשל חב"ד

זה תמלול של השיחה....זה קשור לאשל חבד.
1.אני ממש לפני לידה איפה אני מוסיפה את הילד הזה
2.איך מקבלים את הכרטיס
3.איך מחשבים את הסכום שנקבל

תושב יקר.
הנך זכאי לחלוקת סל מזון בהתאם לאמות המידה שקבע משרד הפנים. הנתונים שלך הועברו לעמותת אשל חב"ד.

לשאלות ובירורים נוספים נא פנה למוקד העמותה בטלפון 0777711174 בין השעות 9:00 עד 6:00 בערב.

בברכת שנה טובה וחג שמח.

ברכיק

משתמש פעיל
האם בביתר כבר נפתח האופציה להגיש בקשה למי שלא משלם ארנונה?

עדיין לא

משתמש חדש
ממי קבלתם הודעה?
אין לי מושג ממי קיבלתם הודעה, אולי אתם שייכים לאזור שבטיפול פתחון לב

אין לנו מושג ממי קיבלתם טלפון, אנחנו לא יוזמים שיחות כרגע
חברה שלי גם קבלה שיחת טלפונית שהיא זכאית
לעניות דעתי כל מקבלי ההודעות גרים בבית שמש שם קבלו כולם היום הודעות ואכן בקו לבדיקת זכאות כבר מתקבל אישור על זכאותם רק שאומרים שיקח עוד כמה ימים עד לקבלת עוד פרטים ממרשם האוכלסין
מתי יפתח המספר לבדיקת זכאות?
המספר פתוח רק יש לו נתונים רק של ערים שכבר העבירו את האישורים

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד

זה תמלול של השיחה....זה קשור לאשל חבד.
1.אני ממש לפני לידה איפה אני מוסיפה את הילד הזה
2.איך מקבלים את הכרטיס
3.איך מחשבים את הסכום שנקבל

תושב יקר.
הנך זכאי לחלוקת סל מזון בהתאם לאמות המידה שקבע משרד הפנים. הנתונים שלך הועברו לעמותת אשל חב"ד.

לשאלות ובירורים נוספים נא פנה למוקד העמותה בטלפון 0777711174 בין השעות 9:00 עד 6:00 בערב.

בברכת שנה טובה וחג שמח.
1. את הילד את מוסיפה באמצעות הרשות המקומית אם יסכימו להוסיף. (ישנם רשויות שלא מוכנות לקלוט נפשות שנולדו לאחר ההגשה).
2. כשהפרוייקט ייצא לדרך, מי שכרטיסו הישן בידו יקבל הטענה לכרטיס, מי שאין בידו כרטיס יקבל כרטיס לבית.
3. 300 שקל לכל אחד מבני הזוג, 225 שקל לילד, הסכום המקסימלי למשפחה 2400 שקל.

אפרת פולי

משתמש מקצוען
לעניות דעתי כל מקבלי ההודעות גרים בבית שמש שם קבלו כולם היום הודעות ואכן בקו לבדיקת זכאות כבר מתקבל אישור על זכאותם רק שאומרים שיקח עוד כמה ימים עד לקבלת עוד פרטים ממרשם האוכלסין

המספר פתוח רק יש לו נתונים רק של ערים שכבר העבירו את האישורים
נכון חברה מבית שמש קבלה הודעה...

welcome

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
1. את הילד את מוסיפה באמצעות הרשות המקומית אם יסכימו להוסיף. (ישנם רשויות שלא מוכנות לקלוט נפשות שנולדו לאחר ההגשה).

תודה על התשובה המפורטת.
אפילו שקיבלנו הודעה בלי להגיש בקשה?

יעקב 8420

משתמש חדש
@אשל חב"ד אם הכרטיסים הישנים על שם אשתי ,ולא קיבלנו אוטומטי, אלא הינו צריכים להגיש בקשה, והגשנו על שמה
והיום יש לי הנחה בארנונה על שמי, זה יוטען לכרטיסים הישנים? יש סנכרון בין בני זוג?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה