קורונה תגובת השר ארדן על התנהגות המשטרה

מצב
הנושא נעול.

MERS1

משתמש פעיל
פרידה@
חייבת לשתף
כמה ימים לפני פסח התקשרתי למשטרת אשדוד, הסיפור הוא כזה:
בתקופה ההיא, כל לילה, מהשעה 9 עד 4 בבוקר הופעלה אזעקה של רכב\מוסד\חנות, לא ידעתי בעצמי, מה שידעתי שזה פשוט מטריף את המוח, כשבנאדם רוצה לישון, כשסגרתי את החלון-לא שמעתי, אבל חם, ואני רוצה גם אוויר בלילה.
כשראיתי שזה פשוט קבוע והפך למטרד, התקשרתי למוקד העירייה, שממש לא ידעו מה להגיד לי והמשפט היחידי שקיבלתי, היה "עכשיו יש קורונה ואנחנו לא יוצאים לבדוק, תתקשרי אחרי" מה אחרי? עוד כמה זמן אני אסבול ככה?
התקשרתי למשטרה, בתחילה הם לא כ"כ הבינו מה אני רוצה, ציינתי להם שאני גרה ברובע חרדי ופשוט משתגעת מהרעש.
הם שלחו ניידת ולא מצאו את המקור, השוטרת אמרה לי שהיא תצא לסיבוב נוסף ב-2 בלילה, כשהתעוררתי באמצע הלילה ב2 בערך, כבר לא נשמע שום רעש.
זהו מאז זה פסק.

טיפול ראוי של המשטרה
חזק צריך לתת גב לצד השני שוטר שהוא גם בנ"א ראוי לכל הערכה [אני רק מקווה שהוא לא יענש על גילוי אנושיות כלפי חרדי ראו ערך חוקי נירנברג כמדומני] ;) ;) ;) :p :p :p :p :p

MERS1

משתמש פעיל
ואם כל הכבוד לאנשי מאה שערים אני שמעתי אלפי רבנים שכל חסיד שם חשוד גם כן ברציחה
מה זה נראה לך נורמלי שהם זורקים אבנים ומטות ברזל על כל איש רפואה, שוטר
או כבאי שעובר שם
אני מקווה רק שאתה מדבר על רבנים שקיימים כי אני שמעתי את זה במו אזני בועדים מכמה מגדולי ראשי הישיבות שליט"א!!!

MERS1

משתמש פעיל
שטויות והבלים גרתי שנים ליד הערבים ועד היום אני נזכרת ברימוני הלם וגז שעפו שם עוד מיד בתחילת ההפגנה.
ואגב זה אותם נטורי קרתא שהולכים לרשות הפלסטינים ולאיראן .
מי יודע אולי באמת יש להם איזה הסכם אתם.
צר לי לעדכן אותך שאת מדברת על רימוני עשן וכו' יצא לי גם להיות בהפגנות הללו יחד עם אנשי הימין [יצאתי פעם אחת בשביל העקשן לפני כמה שנים] החיילים ירו רימוני עשן באויר ובמקרים של סכנת חיים ממשית ירו כדורי גומי באויר או על מפגינים בושה וחרפה שאסור להם לירות כדור חי אבל זה כבר נידון למקום אחר,
רימוני ההלם עליהם את מדברת הם מסוג אחר לחלוטין שמתפוצצים שניות אחרי שליפת הנצרה [היה לי כזה] ויוצרים בום וזהו הרבה יותר חלש מההוא ממא"ש שלמיטב ידיעתי נורה ממטול כך שזה הרבה יותר רציני
מלבד מה שההוראות לשוטרים שונות מההוראות לחיילי צה"ל כך שאין מה להקיש בפרט שנראה כי אינך מכירה את החוק ואץ הכלים בהם השתמשו.

ודרך אגב הנתו"ק אינם אפי' רוב תושבי מא"ש וע"ע מש"כ בזה עוד כמה כאן ממה שרואים שם

MERS1

משתמש פעיל
מפורש שאם הוא נמצא בסכנת חיים באופן שאינו מספיק לבקש אישור לא צריך לקבל אישור.
עוד לא שמעתי על כזה חוק [ראה ערך כוחות צה"ל וד"ל וגם אז רק על זה שמסכן את חיי הלוחם באופן ודאי ממשי ועכשווי] מה שלא התקיים שם כלל מכיון שזה היה אח"כ ולא באזור הנ"ל כלל אלא כיוון אלו שהיו בצד לאורך הדרך אח"כ!!!

MERS1

משתמש פעיל
ראו הוזהרתם
אל מי אתה פונה אל הנאצים [הדומים לנאצים- אני פוחד מתביעה פשוט כבר כתבתי שההסרטו הזכירו לי אקציות כמה נעים להיזכר בזה תו"כ שאומרים אין אנטישמיות הכל להגן עליכם] ממש"י או אלינו?

נערך לאחרונה ב:

הר הבשן

משתמש מקצוען
אל מי אתה פונה אל הנאצים ממש"י או אלינו?
אליכם אין היום נאצים ב''ה בכל מקרה הולך להיות שם בלגן רציני
יעע.PNG
יעע.PNG
יעע.PNG
כל ההר רבי שימון תציל אותנו מהסגר.. והציל הלחוצים :mad:
יעע.PNG

חציל

משתמש פעיל
צר לי לעדכן אותך שאת מדברת על רימוני עשן וכו' יצא לי גם להיות בהפגנות הללו יחד עם אנשי הימין [יצאתי פעם אחת בשביל העקשן לפני כמה שנים] החיילים ירו רימוני עשן באויר ובמקרים של סכנת חיים ממשית ירו כדורי גומי באויר או על מפגינים בושה וחרפה שאסור להם לירות כדור חי אבל זה כבר נידון למקום אחר,
רימוני ההלם עליהם את מדברת הם מסוג אחר לחלוטין שמתפוצצים שניות אחרי שליפת הנצרה [היה לי כזה] ויוצרים בום וזהו הרבה יותר חלש מההוא ממא"ש שלמיטב ידיעתי נורה ממטול כך שזה הרבה יותר רציני
מלבד מה שההוראות לשוטרים שונות מההוראות לחיילי צה"ל כך שאין מה להקיש בפרט שנראה כי אינך מכירה את החוק ואץ הכלים בהם השתמשו.

ודרך אגב הנתו"ק אינם אפי' רוב תושבי מא"ש וע"ע מש"כ בזה עוד כמה כאן ממה שרואים שם
ההבדל הוא שלאנשי הימין יש נשק חי, והנשק היחיד של נטו"ק הם ביצים ושות', או שתגידו שהם משתמשים בביצים מברזל...
איך הילדה קיבלה כוויה ובסרטון רואים שיש לה תחבושת לכל אורך המצח? תיכף תגידו שזה תחבושת דמה לתקשורת?
בסרטון רואים בבירור שיוצא אש מהרימון

MERS1

משתמש פעיל
מיסיס, גם אני הייתי מזמינה משטרה אם היו שמים לי מוזיקה ברבע לתשע.
הלוווו מדובר באיזור מגורים, הבנות שלי ישנות ולא מעניין אותי קורונה/שמורונה. אם הן מתעוררות אבוד עלי ללילה הזה.
אם היה רעש גבוה הייתי מזמינה בלי היסוס. את כל האירועים תארגנו בשעות הבוקר המאוחרות או אחה"צ. ותאמינו לי שגם זה מיותר וסתם מעצבן.
נכון רק שאם המזמין הוא חרדי הם לא מתייחסים מקסי' יאמרו לך אם זה ימשיך אחרי 23:00 צלצל שוב מה קרה פתאום אין סמכות לשוטר לומר לי לכבות מוזיקה לפני 23:00
כניסה של שוטר למרחב פרטי היא עברה פלילית כפי שפורסם בעבר ע"י רבני ק"ס בנוגע לכמה דברים שבוצעו ע"י שוטרים בק"ס בניגוד לכל חוקי המשטרה!!!!!!!!!!!!

MERS1

משתמש פעיל
ההבדל הוא שלאנשי הימין יש נשק חי, והנשק היחיד של נטו"ק הם ביצים ושות', או שתגידו שהם משתמשים בביצים מברזל...
איך הילדה קיבלה כוויה ובסרטון רואים שיש לה תחבושת לכל אורך המצח? תיכף תגידו שזה תחבושת דמה לתקשורת?
בסרטון רואים בבירור שיוצא אש מהרימון
לאנשי הימין אין נשק חי כ"כ יש בדיוק כמו לשאר האנשים גורנישט מיט נישט
רק מה כשצריך לפעמים משיגים חוץ מזה שהתנחלויות זה משהו אחר אני מדבר על הפגנה שכלל כמה פעילי מהמזרחי ללא שום נשק שגיבו את חיילי צה"ל והניפו דגלי ישראל מול דגלי הפלסטין שהונפו ע"י אנשי השמאל שר"י והערבים שזרקו אבנים וכו' על חיילי צה"ל שהגנו על אחת השכונות החרדיות שנמצא פחות ממאה מטרים מגדר המערכת וכביש הביטחון של צ"הל.

הוא אשר דיברתי רימון כזה הנורה ממטול הוא מסוכן ביותר ממש לא כמו רימוני ההלם הפשוטים שמלבד בום עוצמתי אינם עושים כלום!

S

משתמש פעיל
כבוד השר ארדן,

לא ידעתי שכבר הפכת לפוסק בהלכות פיקוח נפש.
פתאום התחדש לי שאתה גם מבין ויודע להסביר לפסקיו של איזה רב צריך להישמע ולמי לא.
לכן כנראה שלחת את שוטריך לעצור את האדמו"ר מקהל חסידי ירושלים (הסיקריק כמובן)
וגם את בנו של הרה"צ יעקב מאיר שכטר (עוד סיקריק)
משנאתך לסיקריקים גם קנסת את בנו של האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק (למי קראת סיקריק?!)
ושלחת את שוטריך להתפרע בבית הכנסת של תולדות אהרון...

כנראה, כבוד השר, שגם האדמו"ר מבעלזא שחגג טיש בצאת שביעי של פסח הוא סיקריק
(דרך אגב, איפה היו אז השוטרים?
למה שם לא הגיעו לחלק דוחו"ת ולבצע מעצרים?
כנראה שסתם חסיד עם שטריימל זה לא מספיק מרשים. צריך חסיד עם פסים, ככה זה מצטלם יותר טוב...)
ומסתבר שגם הגר"ח קנייבסקי שמתפלל מדי יום במנין, גם הוא סיקריק...
ואני לתומי סברתי שהסיקריקים הם קומץ...

וסתם כך-
כרגע מי שמסכן את הילדים והקשישים במאה שערים, אלו השוטרים שלך.
השוטרים שלך שחבטו בקשיש בן 80 ופצעו אותו ללא רחם.
השוטרים שלך שזרקו רימון הלם על נשים וילדים.
השוטרים שלך שסתם כך, הולכים ברחוב ותוקפים ללא כל סיבה.
או שאולי גם הם סיקריקים ולא ידענו?

בפעם הבאה יועציו החרדים או לעניני חרדים של השר ארדן,
תמליצו לכבוד השר לרסן את השוטרים במקום לפרסם תגובות המורכבות מגיבובי מילים...
"כל מילה פנינה"

הר הבשן

משתמש מקצוען
שימו לב לתינוק בעגלה בתמונה יש שוטרים מאחורה אולי היא גם הלכה לעשות קניות דקה אחרי זה היתה שם אלימות ופינו את המשועממים
חילך.PNG
מי שמביא ילדיו למקומות כאילו שלא יגיד אחרי זה 50 פעם אשרי [בלי לצחוק...]

MERS1

משתמש פעיל
ר' שימטון ל-כ-ל גם לחוצניקים שמגיעים לר' שימון ומחלקים כסף למי שקורא לשוטרים נאצים רח''ל
לא אמרתי שהם נאצים הם גם מבני ישראל אמרתי רק שההתנהגות שלהם היא כשל נאצים באיזו אכזריות ואני לא מתכוון דווקא על עכשיו בזכרוני צרובים עד עכשיו מראות נוראים שראיתי לפני 10 שנים ויותר בחפירות הארכיאלוגיות אילו תמונות פורסמו משם ולא רק זה ואכמ"ל.

וודאי שיש שוטרים טובים [כתבתי ע"ז כמה פוסטים לעיל] אני מדבר על הרוב שלצערינו שונאים אותנו ברמה נוראה שר"י,

אני מקווה שהובנתי בהצלחה @הר הבשן

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה