קורונה תגובת השר ארדן על התנהגות המשטרה

מצב
הנושא נעול.

מוטי אבין

משתמש רשום
התבוננתי בסרטונים, וראיתי שני דברים:
א. הרימון לא נזרק לכיוון הילדה אלא לכיוון הבית הכנסת והתגלגל לכיוונה.
ב. מצד שני - הם זרקו את זה אחרי שנגמרה הסכנה והתרחקו, מה שהרגיש שרצו להיות האחרונים שמגיבים

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש מקומות שהמשטרה עושה דברים טובים...
ילד בבוסטון היה עצוב כי אף אחד לא הגיע למסיבת יום ההולדת שלו. אבא שלו פירסם פוסט ברשת, ומשטרת בוסטון לא איחרה להגיב. צפו
אף אחד לא זורק ארגזים ואבנים
על שוטרים בבוסטון....

נינה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מי שסובל "באמת" הם תושבי מא"ש. לא יודעת איך עדיין לא ברחו משם, אני לא הייתי מסוגלת להמשיך.

הקיצונים שם השתלטו על כל השכונה, מדובר על נערים בני 14 פחות או יותר שעושים מה שמבוגרים יותר מסיטים בהם לעשות. אין קיר שלא מרוסס עליו 'שטח פלשתין', תשכחו מרבנים, אין להם כאלה וזה עושה את המצב גרוע פי כמה וכמה. לפי מה ששמעתי "הם לא הקנאים מפעם" רחוקים שנות אור מהרב עמרם בלויא ושות', לא מעניינת אותם המדינה אלא רק העקשן, עבורם זה משחק כייפי עם המשטרה 'הציונית' (שלדעתי הייתה צריכה בתחילת הדרך להגיע להסכמים עם 'הרבנים' של השכונה שהם יהיו אלו שסוגרים את בתי הכנסת, לא שזה היה עוזר לסיקריקים, הם היו מפגינים נגד הרבנים, אבל לפחות הרוב, אפילו זה שקיצוני בדעותיו, שומע לרבנים, ולא היה מרגיש שהמדינה היא זו שסוגרת ביהכנ"ס אלא המגיפה).

כל מי שמסתכל על הפגנה סטנדרטית במא"ש, רואה שם קובץ של ילדים מופרעים שלא מסתדרים באף מסגרת בארץ או בחו"ל, מכל מגזר, אשכנזים כספרדים, מן ערב רב של משוגעים, טרוריסטים במילה קצרה, שאין להם גבולות בכלל.

ועל כל זה.... באה המשטרה.

רחמיי על התושבים, הם הסובלים האמתיים.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
פרידה@
חייבת לשתף
כמה ימים לפני פסח התקשרתי למשטרת אשדוד, הסיפור הוא כזה:
בתקופה ההיא, כל לילה, מהשעה 9 עד 4 בבוקר הופעלה אזעקה של רכב\מוסד\חנות, לא ידעתי בעצמי, מה שידעתי שזה פשוט מטריף את המוח, כשבנאדם רוצה לישון, כשסגרתי את החלון-לא שמעתי, אבל חם, ואני רוצה גם אוויר בלילה.
כשראיתי שזה פשוט קבוע והפך למטרד, התקשרתי למוקד העירייה, שממש לא ידעו מה להגיד לי והמשפט היחידי שקיבלתי, היה "עכשיו יש קורונה ואנחנו לא יוצאים לבדוק, תתקשרי אחרי" מה אחרי? עוד כמה זמן אני אסבול ככה?
התקשרתי למשטרה, בתחילה הם לא כ"כ הבינו מה אני רוצה, ציינתי להם שאני גרה ברובע חרדי ופשוט משתגעת מהרעש.
הם שלחו ניידת ולא מצאו את המקור, השוטרת אמרה לי שהיא תצא לסיבוב נוסף ב-2 בלילה, כשהתעוררתי באמצע הלילה ב2 בערך, כבר לא נשמע שום רעש.
זהו מאז זה פסק.

טיפול ראוי של המשטרה

חציל

משתמש פעיל
אין לי מושג מה קרה בליל שבת כי אין הסרטות ולא שמעתי שהיה גם בליל שבת רימונים (ואגב דודה שלי גרה שם ומשום מה היא לא הריחה/ראתה רימון).
ומה שהם זרקו במאה שערים זה היה לכיון של הבית כנסת וזה פשוט עף מתוך הבית כנסת אל הפרצוף של הילדה.
לא באתי להצדיק את המשטרה רק באתי לגיד שאנחנו לא יכולים לשפוט על פי דברי פוליטקאי חרדי שרוצה טיפה יח"צ וכותב בטויטר משפטים אנטי וכו' וכך הוא זוכה לכותרות אלא לפי האמת ,וכל עוד לא ראיתם את כל הצדדים יש לנו כלל הוי דן את האדם לכף זכות.
ישמעו אוזניך מה שפיך מדבר
לשוטרים את נותנת צל"ש ודנה אותם לכף זכות
אולי צריך לדון לכף זכות את התושבים שנמאס להם לשבת בבית ולזכות לביקורי המשטרה מדי יום?
מי שסובל "באמת" הם תושבי מא"ש. לא יודעת איך עדיין לא ברחו משם, אני לא הייתי מסוגלת להמשיך.

הקיצונים שם השתלטו על כל השכונה, מדובר על נערים בני 14 פחות או יותר שעושים מה שמבוגרים יותר מסיטים בהם לעשות. אין קיר שלא מרוסס עליו 'שטח פלשתין', תשכחו מרבנים, אין להם כאלה וזה עושה את המצב גרוע פי כמה וכמה. לפי מה ששמעתי "הם לא הקנאים מפעם" רחוקים שנות אור מהרב עמרם בלויא ושות', לא מעניינת אותם המדינה אלא רק העקשן, עבורם זה משחק כייפי עם המשטרה 'הציונית' (שלדעתי הייתה צריכה בתחילת הדרך להגיע להסכמים עם 'הרבנים' של השכונה שהם יהיו אלו שסוגרים את בתי הכנסת, לא שזה היה עוזר לסיקריקים, הם היו מפגינים נגד הרבנים, אבל לפחות הרוב, אפילו זה שקיצוני בדעותיו, שומע לרבנים, ולא היה מרגיש שהמדינה היא זו שסוגרת ביהכנ"ס אלא המגיפה).

כל מי שמסתכל על הפגנה סטנדרטית במא"ש, רואה שם קובץ של ילדים מופרעים שלא מסתדרים באף מסגרת בארץ או בחו"ל, מכל מגזר, אשכנזים כספרדים, מן ערב רב של משוגעים, טרוריסטים במילה קצרה, שאין להם גבולות בכלל.

ועל כל זה.... באה המשטרה.

רחמיי על התושבים, הם הסובלים האמתיים.
מימי קום המדינה יש מחלוקת בין החרדים על ההתייחסות לשלטון
אם לשבת מבפנים ולהציל או להתבדל מהם לגמרי
וכרגע המחלוקת היא האם מותר לסגור בתי כנסיות או לא, ואם שומעים שגם ר' חיים ועוד מתפללים במנין זה נותן להם גושפנקא ג"כ
לא שמעתי מאנשים שמתגוררים שם שהם מרגישים מאוימים מקירות מרוססים, כי כל שני וחמישי הכיתוב מתחלף...

חציל

משתמש פעיל
חוץ מזה הביאו באתרי החדשות שהיו מגעים בין העדה למשטרה שהם יאכפו את התקנות והמשטרה לא הסכימו

חציל

משתמש פעיל
ולמה?
כי המשטרה רוצה להראות להם מי בעל הבית.
ולזה הם מתנגדים.
כמה פשוט.
רק רוצה להבין
המטרה באכיפה היא למנוע התקהלויות, נכון?
למה זה צריך ללכת בכח אם אפשר במח?
בליל הסדר העדה סיכמו איתם שלא יבואו והם יאכפו
לפי העדויות ששמעתי לא היו פקחים מטעם אף אחד והרחוב היה שומםםםםםםםםםם

MERS1

משתמש פעיל
אין לי מושג מה קרה בליל שבת כי אין הסרטות ולא שמעתי שהיה גם בליל שבת רימונים (ואגב דודה שלי גרה שם ומשום מה היא לא הריחה/ראתה רימון).
ומה שהם זרקו במאה שערים זה היה לכיון של הבית כנסת וזה פשוט עף מתוך הבית כנסת אל הפרצוף של הילדה.
לא באתי להצדיק את המשטרה רק באתי לגיד שאנחנו לא יכולים לשפוט על פי דברי פוליטקאי חרדי שרוצה טיפה יח"צ וכותב בטויטר משפטים אנטי וכו' וכך הוא זוכה לכותרות אלא לפי האמת ,וכל עוד לא ראיתם את כל הצדדים יש לנו כלל הוי דן את האדם לכף זכות.
עם כל הכבוד לשוטרים יש חזקת פושעים [אני לא צוחק] ואני אישית שמעתי מכמה רבנים חשובים ג' ג' ג' שכל שוטר חשוד על רציחה ואכמ"ל!!!!!!

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
עם כל הכבוד לשוטרים יש חזקת פושעים [אני לא צוחק] ואני אישית שמעתי מכמה רבנים חשובים ג' ג' ג' שכל שוטר חשוד על רציחה ואכמ"ל!!!!!!
ואם כל הכבוד לאנשי מאה שערים אני שמעתי אלפי רבנים שכל חסיד שם חשוד גם כן ברציחה
מה זה נראה לך נורמלי שהם זורקים אבנים ומטות ברזל על כל איש רפואה, שוטר
או כבאי שעובר שם

MERS1

משתמש פעיל
ואם כל הכבוד לאנשי מאה שערים אני שמעתי אלפי רבנים שכל חסיד שם חשוד גם כן ברציחה
מה זה נראה לך נורמלי שהם זורקים אבנים ומטות ברזל על כל איש רפואה, שוטר
או כבאי שעובר שם
המטומטמים האלה זה משהו אחר והם לא קשורים אני מדבר על השפויים שאולי לא תאמינו אבל הם הרוב שם
זה בקשר לכמה אירועים מסויימים אירועים נוספים היו בצדק ראו אירועי גוש קטיף ההשואה בהחלט הגיונית!
ושוב, אני לא מצדיק את את המעשים אני בסה"כ מסביר התקיפה נגד מד"א זה בהחלט פשע וראוי לכל גינוי שהוא!!!

שירתי

משתמש רשום
סליחה שאני שואלת באמצע נושא
אבל אשמח לדעת כיצד פותחים משתמש חדש בפרוג
תודה

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
המטומטמים האלה זה משהו אחר והם לא קשורים אני מדבר על השפויים שאולי לא תאמינו אבל הם הרוב שם
זה בקשר לכמה אירועים מסויימים אירועים נוספים היו בצדק ראו אירועי גוש קטיף ההשואה בהחלט הגיונית!
ושוב, אני לא מצדיק את את המעשים אני בסה"כ מסביר התקיפה נגד מד"א זה בהחלט פשע וראוי לכל גינוי שהוא!!!
מאוד מעניין שהשפויים לא מדברים כלום הם פשוט שותקים אז זה אומר שנח להם עם המצב
ולא אל תחשוב שהם כל כך תמימים

MERS1

משתמש פעיל
אני אישית לא גר שם אבל יש לי חברים שגרים שם אני יודע שהם מתנגדים לזה מה שהם לא עושים כלום זה נטו בגלל שזה לא יעזור וזה גם לא מידי מעניין אותם כיום> אם אתה תראה זקן בן 72 מפונה במצב קשה עובר ניתוח קשה בגולגולת וכו' כתוצאה מהתפרעות של שוטר אתה כבר לא תזמין אמבולנס אפי' אם תראה מחבל יורה בשוטר אז אני חושב שאין כ"כ הרבה מה להתלונן עליהם!

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני אישית לא גר שם אבל יש לי חברים שגרים שם אני יודע שהם מתנגדים לזה מה שהם לא עושים כלום זה נטו בגלל שזה לא יעזור וזה גם לא מידי מעניין אותם כיום> אם אתה תראה זקן בן 72 מפונה במצב קשה עובר ניתוח קשה בגולגולת וכו' כתוצאה מהתפרעות של שוטר אתה כבר לא תזמין אמבולנס אפי' אם תראה מחבל יורה בשוטר אז אני חושב שאין כ"כ הרבה מה להתלונן עליהם!
אבל תבחן מה גרם לשוטר לפצוע זקן שהיה בקרבת מקום
היה שם חסיד צעיר או מבוגר זה לא כל כך משנה שהתפרע וגרם למהומות זה הכל
והחילול ה' שהם עושים לא מקנא בהם

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
איפה תרצו שידברו?
רשת?פרוג?טוויטר?
הם לא יודעים מה זה.
ואם יש תושב אחד שכן מביע כאבו בפרוג.
מה הוא ספג...
יש דרכים
רק למדינת ישראל יש סדר עדיפויות
כדי למצוא אותם ולעבוד בראש אחר.
הריצה, העליהום עם כל הברען לעוט.
מאפיין כל כניסה למא"ש וגורמת להתססה.
לא מדברת ,כרגע, על שאר ירושלים..

מענין שבשאר חלקי הארץ(ואפילו ב"ב) אין תופעה כזו
ויש יותר כבוד לבנ"א כבנ"א.
למרות שהאכיפה קיימת ובגדול(לא נכנסת לזה עכשיו)

MERS1

משתמש פעיל
אני לא מדבר דווקא על עכשיו מאז ומתמיד המשטרה תקפה שם טבעי שיתקפו אותם בחזרה אם מצב כזה היה קורה אצלי הייתי משתמש באמצעים קצת יותר קטלניים!!!!!!!!!!!!!!!!!
כמה שזה נשמע לך מוזר ישראל דור 2020 תקרא קצת הסטוריה על המקום סבא שלי היה גר שם יש לי שם כל מיני קרובי משפחה ואני קצת מכיר את ההסטוריה של המקום!!!

MERS1

משתמש פעיל
איפה תרצו שידברו?
רשת?פרוג?טוויטר?
הם לא יודעים מה זה.
ואם יש תושב אחד שכן מביע כאבו בפרוג.
מה הוא ספג...
יש דרכים
רק למדינת ישראל יש סדר עדיפויות
כדי למצוא אותם ולעבוד בראש אחר.
הריצה, העליהום עם כל הברען לעוט.
מאפיין כל כניסה למא"ש וגורמת להתססה.
לא מדברת ,כרגע, על שאר ירושלים..

מענין שבשאר חלקי הארץ(ואפילו ב"ב) אין תופעה כזו
ויש יותר כבוד לבנ"א כבנ"א.
למרות שהאכיפה קיימת ובגדול(לא נכנסת לזה עכשיו)
חזק מאוד!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה