דרוש מידע שכר יועצת מס מתחילה

חיימשלי...

משתמש פעיל
45 לשעה - זה לא קצת מדי? יש לי שיחה עם המנהלים עוד מעט ולכן קצת דחוף לי לדעת. אם אני אדע שמשלמים יותר אוותר על ההצעה... לא מתחשק לי להרגיש מנוצלת.... אני אמורה לקבל 50?

חיימשלי...

משתמש פעיל
45 לשעה - זה לא קצת מדי? יש לי שיחה עם המנהלים עוד מעט ולכן קצת דחוף לי לדעת. אם אני אדע שמשלמים יותר אוותר על ההצעה... לא מתחשק לי להרגיש מנוצלת.... אני אמורה לקבל 50?

למישהו/ י יש תשובה בשבילי? יעזור לי מאוד...

המוכשר !!!

משתמש מקצוען

למישהו/ י יש תשובה בשבילי? יעזור לי מאוד...
לדעתי זה לא קצת בכלל
אבל כמו שאמרת עם הרגשות קשה להתווכח וקשה לשכנע...
לעבוד במקום שלא תהיי מסופקת בו זה גם לא טוב ולא כדאי..
אם התגובות עד לעכיו עדיין את חושבת שזה קצת?

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
לפחות 50
וגם זה מעט
מציעה לך קצת להיזהר ולא לכתוב כ"כ בנחרצות,
יש נשים שמקבלות פחות- בהחלט,
יופי לך שהבת שלך מסודרת טוב,
יש כאלה שעובדות במקומות שמקבלים פחות- למה לגרום להם הרגשה רעה בכח?
או לתת את התחושה שלא לקחת הצעת עבודה משתלמת כי היא לא מציעה סכום גבוה במיוחד?
הסכומים שאת כותבת זה לא הממוצע הרווח,
כדאי לשים לב לכתוב בתור דעה ולא בתור אקסיומה

כמו הרוח

משתמש מקצוען
מציעה לך קצת להיזהר ולא לכתוב כ"כ בנחרצות,
יש נשים שמקבלות פחות- בהחלט,
יופי לך שהבת שלך מסודרת טוב,
יש כאלה שעובדות במקומות שמקבלים פחות- למה לגרום להם הרגשה רעה בכח?
או לתת את התחושה שלא לקחת הצעת עבודה משתלמת כי היא לא מציעה סכום גבוה במיוחד?
הסכומים שאת כותבת זה לא הממוצע הרווח,
כדאי לשים לב לכתוב בתור דעה ולא בתור אקסיומה
ברו שזה בתור דעה
אבל הציבור שלנו צריך להתעורר
אין הגיון בעולם
שרו"ח יוע"מ שעשו לימודים קשים
ידשדשו בשכר שהוא נמוך מהממוצע במשק
ממוצע השכר בשוק הכלל הוא 12,000
(בהיי טק 27,000)

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
נו?
אז אם זה הממוצע למה נראה לך שאשה חרדית תרויח את הסכום הזה בלי נסיון בכלל ביעוץ מס (ככה היא כתבה) ובתמורה ל7 שעות בלבד?
לכאורה הממוצע הוא בשביל משרה מלאה ל9 שעות
עובדת בלי נסיון אמורה לקבל די קרוב למינימום כדי לאזן את הממוצע עם הסכומים הגבוהים שנשים כותבות פה (20 ל 7 שעות)

חיימשלי...

משתמש פעיל
יש עניין של הערכה עצמית. אני רווקה ככה שזה בכלל לא העניין של הכסף. "יהיה לך טוב שם", הוא אומר לי. יש שם קבוצה חרדית. ותקבלי ניסיון", אבל לא יודעת למה אני חושבת שזה לא כדאי לי לעבוד ב45 ש"ח. אני בחורה שמאוד מעריכה את עצמי ואת העבודה שאני נותנת.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
יש עניין של הערכה עצמית. אני רווקה ככה שזה בכלל לא העניין של הכסף. "יהיה לך טוב שם", הוא אומר לי. יש שם קבוצה חרדית. ותקבלי ניסיון", אבל לא יודעת למה אני חושבת שזה לא כדאי לי לעבוד ב45 ש"ח. אני בחורה שמאוד מעריכה את עצמי ואת העבודה שאני נותנת.
ואת לא מעריכה את הכיף שבעבודה?
לעבוד עם קבוצה חרדית זו אכן מעלה ענקית.
לא אומרת לך מה לעשות,
רק תשימי לב שבחורה שנעריכה את עצמה ועבודתה והולכת לעבוד במשרד חילוני ומשמים ל 9 שעות ביום תמורת משכורת גבוהה- לא בהכרח מעריכה את עצמה, וגורמת לעצמה סבל עם כל יום עבודה

חיימשלי...

משתמש פעיל
ואת לא מעריכה את הכיף שבעבודה?
לעבוד עם קבוצה חרדית זו אכן מעלה ענקית.
לא אומרת לך מה לעשות,
רק תשימי לב שבחורה שנעריכה את עצמה ועבודתה והולכת לעבוד במשרד חילוני ומשמים ל 9 שעות ביום תמורת משכורת גבוהה- לא בהכרח מעריכה את עצמה, וגורמת לעצמה סבל עם כל יום עבודה
מראש אני לא הולכת לעבודות כאלו של 9 שעות ביום. את הציפיות שלי אני אומרת מלכתחילה...

כמו הרוח

משתמש מקצוען
נו?
אז אם זה הממוצע למה נראה לך שאשה חרדית תרויח את הסכום הזה בלי נסיון בכלל ביעוץ מס (ככה היא כתבה) ובתמורה ל7 שעות בלבד?
לכאורה הממוצע הוא בשביל משרה מלאה ל9 שעות
עובדת בלי נסיון אמורה לקבל די קרוב למינימום כדי לאזן את הממוצע עם הסכומים הגבוהים שנשים כותבות פה (20 ל 7 שעות)
כי היא למדה 3 שנים ועברה מבחנים
למה בחורה שיצאה מסמינר והולכת להייטק דורשת 14,000 אין לה נסיון

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
למה בחורה שיצאה מסמינר והולכת להייטק דורשת 14,000 אין לה נסיון
כי כמו שכתבת בעצמיך- הממוצע בהייטק יותר מכפול מחשבונאות,
את הבאת את הנתון הזה:
(בהיי טק 27,000)
אז אם בחורה בהייטק מתחילה עם 14000 בחורה שלמדה ייעוץ מס אמורה לקבל באותו יחס 6200 בדיוק! למשרה של 9 שעות!

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
לפעמים הערכת יתר יכולה להזיק

תתחילי ותראי לאן זה לוקח אותך
וכמו שכתבו מעלי הנאה בעבודה זה ערך שלפי מחקרים של השנים האחרונות זה מעניין עובדים יותר מהשכר עצמו
כך שתקחי את זה בחשבון, במיוחד שאת לא מפרנסת....

חיימשלי...

משתמש פעיל
אז אם בחורה בהייטק מתחילה עם 14000 בחורה שלמדה ייעוץ מס אמורה לקבל באותו יחס 6200 בדיוק! למשרה של 9 שעות!
לדעתי ההשוואה לא נכונה. לא אמורים לקבל חצי... לא הרבה יודעים שייעוץ מס זה לימודים קשים!! כן, יש כאלו שקוראים לזה קורס בייעוץ מס ולכן חושבים שזה בקטנה כמו קורס הנהלת חשבונות אבל זה ממש ממש לא ככה. מדובר בארבעה מבחני מועצה מאוד מורכבים!! שלא הרבה מצליחים לעבור אותם בפעם הראשונה.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
בלת"ק
יש הרבה עבודות מקצועיות, שחדשים ללא נסיון מקבלים מינימום.
בהייטק יש עשרות אלפים שמוכנים לעבוד במינימום העיקר להתחיל...
גם יועצת מס, בהתחלה התפוקה שלה היא מינורית וצריך בעיקר ללמד אותה ולהשקיע בה
(בחברות ייעוץ מס לחברות גדולות הנסיון שם שווה זהב, ויש לא מעט שישמחו לעבוד שם במינימום)

עד מתי

משתמש מקצוען
כבר כתבתי את דעתי אבל אני רואה שאת שאת שואלת שוב ושוב אז אענה שוב
אם היית מתחילה עכשיו בלי נסיון בכלל בד"כ מקבלים מינימום
בגלל שיש לך שנתיים נסיון בהנה"ח אז כן הנורמה זה 45 - 50
אם זה מקום טוב מכל הבחינות האחרות וכרגע זה לא הלחם והחלב של הילדים שלך ההבדל של הכמה שקלים לשעה, הייתי ממליצה לך ללכת על זה לצבור נסיון ואז לבקש העלאה או לעבור לעבוד בחברה שכמו שכבר אמרתי גם אם חברה לא צריכה לשוטף יועצת מס מנה"ח עם זיקה למילים מביאה הרבה ערך מוסף
(נאום היועצת מס שעובדת כמנה"ח בחברה ומשתמשת הרבה בידע ובהבנה שרכשתי בלימודי המיסים )

חיימשלי...

משתמש פעיל
שני דברים שלמדתי מהראיון העבודה הנוכחי: 1. אל תבקשו בנטו. 2. אל תגידי טווח מחירים למשל בין 45-50 סביר להניח שהבוס שלכם יעדיף את הנמוך מבין השניים. לתומי חשבתי שיבינו מכך 47 לפחות. ואם יפרגנו אז אפילו 50. התברר שהם הבינו 45.

נערך לאחרונה ב:

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שני דברים שלמדתי מהראיון העבודה הנוכחי: 1. אל תבקשו בנטו. 2. אל תגידי טווח מחירים ככו שאני בין 45-50 סביר להניח שהבוס שלכם יעדיף את הנמוך מבין השניים. לתומי חשבתי שיבינו מכך 47 לפחות. ואם יפרגנו אז אפילו 50. התברר שהם הבינו 45.
גם בזה צוברים נסיון. וגם על הנסיון הזה משלמים כסף..
זה בסדר גמור. כרגע מה שחשוב ממקום העבודה זה לצבור נסיון שווה. זה השקעה הרבה יותר טובה לטווח הרחוק מלהרויח עוד כמה שקלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה