דרוש מידע שכר יועצת מס מתחילה

עד מתי

משתמש מקצוען
היי
חייבת לומר שמרגיש לי שממש מנצלים את הנשים החרדיות עם משכורות נמוכות, אני עובדת במשרד רואה חשבון מתמחה בייעוץ מס ומקבלת 11000 ל 7 שעות . אם תתחילו לדרוש ולהבין את הממוצע שיש בעולם החילוני אתם תבינו שאתן ממש מקבלות נמוך. הם ממש אוהבים חרדיות כי קל להם לנצל אותנו עם משכורות נמוכות ומנגד יש לנו מוסר עבודה גבוה מאוד...
במקרה נפלת למשרד שמשלם ממש יפה
אני שנים בתחום וראיתי מגוון משרדי ביג פור
בכולם לא היה הבדל בין עובדת חרדית לחילוניה , והשכר לא הגיע למה שרשמת ( אבל באמת היתה קפיצה בשנתיים האחרונות כך שממש הגיוני)
כיום אני עובדת חרדית בחברה חילונית למהדרין ומקבלת את השכר כמעט הכי גבוה... ( אני עושה את המשכורות אז רואה בדיוק ) שכר יפה מאד ב"ה
לא ראיתי מעולם ניצול על קטע הדת שלי
אם את יודעת לדרוש מה שמגיע לך - תקבלי
בלי שום קשר להשתיכות דתית

חיימשלי...

משתמש פעיל
היי
חייבת לומר שמרגיש לי שממש מנצלים את הנשים החרדיות עם משכורות נמוכות, אני עובדת במשרד רואה חשבון מתמחה בייעוץ מס ומקבלת 11000 ל 7 שעות . אם תתחילו לדרוש ולהבין את הממוצע שיש בעולם החילוני אתם תבינו שאתן ממש מקבלות נמוך. הם ממש אוהבים חרדיות כי קל להם לנצל אותנו עם משכורות נמוכות ומנגד יש לנו מוסר עבודה גבוה מאוד...
השכר מושפע מכל-כך הרבה דברים. שסתם חבל שתבוא מישהי ללא ניסיון שהשנייה סיימה מבחני מועצה ותחשוב שככה מקבלים. כפי שאמרת את עובדת שם 3 שנים!! זה לא שאין לך ניסיון בכלל...
עוד דברים שיכולים להשפיע זה מקום המגורים- במרכז משלמים הרבה יותר מהצפון כי העלויות של המגורים שם גבוהות יותר. עוד דבר שחשוב לשים לב אליו זה באיזה התמחות מדובר. (יש מקומות שמעסיקים מנהלת חשבונות ונותנים לה לעשות דו"ח אחד בשנה "בשביל ההתמחות". ת'כלס זה לא נחשב התמחות!!)
וזה רק חלק מהדברים שצריך לבדוק לפני שמסיקים מסקנות...

חיימשלי...

משתמש פעיל
וכמה אמורה לקבל יועצת מס עם שנה נסיון? ו2+ בהנהלת חשבונות?
והאם מקובל בכלל לתת שעתי?
לפי התגובות כאן אני מתחילה להבין שלמדתי את המקצוע הלא נכון.......(והוא היה מתיש:oops:)

נערך לאחרונה ב:

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
לפי התגובות כאן אני מתחילה להבין שלמדתי את המקצוע הלא נכון.......
בחברה או במשרד רוח?
הבדל משמעותי
וכן אם מתחילה עבודה חדשה או באותו משרד שבו צברה את הניסיון שנה ראשונה

עד מתי

משתמש מקצוען
לפי התגובות כאן אני מתחילה להבין שלמדתי את המקצוע הלא נכון.......(והוא היה מתיש:oops:)
אני תמיד ממליצה לצבור נסיון טוב בהנה"ח במשרד רו"ח לחרוש על מגוון תיקי חברות ולגעת בהכל
ואז לעבור לחברה בתפקיד של מנה"ח ראשית / יחידה.
מנסיון שלי ועשרות חברות הטווח שכר ל 7 שעות בחברה כיום עומד על 15 עד 20 לכאלה עם נסיון של כ 10 שנים ומעלה
עם 3- 4 שנות נסיון את יכולה להתחיל באזור ה 9 פלוס ולטפס משם

חיימשלי...

משתמש פעיל
אני תמיד ממליצה לצבור נסיון טוב בהנה"ח במשרד רו"ח לחרוש על מגוון תיקי חברות ולגעת בהכל
ואז לעבור לחברה בתפקיד של מנה"ח ראשית / יחידה.
מנסיון שלי ועשרות חברות הטווח שכר ל 7 שעות בחברה כיום עומד על 15 עד 20 לכאלה עם נסיון של כ 10 שנים ומעלה
עם 3- 4 שנות נסיון את יכולה להתחיל באזור ה 9 פלוס ולטפס משם
דיברתי על ייעוץ מס...
תכלס הייתי מעדיפה לקבל 7000 בייעוץ מס ולא 10000 בהנהלת חשבונות.... (לא סובלת את העבודה של מנהלי חשבונות. מבחינתי זו העבודה השחורה.....)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה