עזרה שוב צינתוקים... מה עושים?

מצב
הנושא נעול.

חמד ילד

משתמש צעיר
ואת זה יש לך?
058-477X77X
ואת זה?
08-945877X
ולמה סמנכ"ל? החברה בבעלותו, לא?
גם אני לא עונה ממספרים ששייכים לו. אז זה הדדי....
יש לי עוד כמה מספרים אבל לא זה העניין. החברה רשמית בבעלות אבא שלו והוא ( @ivr ) נקרא סמנכ"ל למרות שהוא מנהל בפועל.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
לפרסם את המספר, ישגעו אותו שיבין מה זה ושיפסיקו את הדבר המטורף הזה, שימצאו דרך אחרת להרבות תורה וקדושה בעם ישראל, הדרך הזו של ההטרדות הבזויות ודאי לא מוסיפה טוב בעם ישראל.

vhsvchch

משתמש מקצוען
לפרסם את המספר, ישגעו אותו שיבין מה זה ושיפסיקו את הדבר המטורף הזה, שימצאו דרך אחרת להרבות תורה וקדושה בעם ישראל, הדרך הזו של ההטרדות הבזויות ודאי לא מוסיפה טוב בעם ישראל.
חלילה לנו לשגע בנאדם, מה קרה לך?;)
אנחנו רק עושים הפניית שיחה של כל קוי השמאטעס...

איכפתי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
ההצעה שלי היא שאיזה חברמן ישיג את מספרי הנייד של בעלי ימות משיח וכן של כל בעלי הקוים המטרידים ויפציץ אותם בכל מיילים ופורומים כקריאה לנקמה באמצעות ילדינו הכי הקטנים והמעצבנים באיטיות שיחתם ושיפציצו באישורינו בשיחות טלפוניות מידי בוקר וערב ואם התעוררו באמצע הליל אז שיפציצו גם אז..

רק כך זה יסביר לחלאות הללו מה הם עושים לנו

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
של מי המספר 033050600???
העירו אותי באמצע הלילה...
וגם המספר 079552058 מתקשרים כל היום וכל הלילה...

חמד ילד

משתמש צעיר
של מי המספר 033050600???
העירו אותי באמצע הלילה...
וגם המספר 079552058 מתקשרים כל היום וכל הלילה...
המספר הראשון של ימות המשיח. (אם זה מעניין אותך הקריין שם זה י.ד. מרחוב יהודה הלוי בבני ברק) ובמספר השני חסרה לך ספרה אבל כנראה גם ימות.
@ivr לטיפולך.....
נראה אותך גבר סוגר את כל רשימת הקווים המטרידים שהובאה לעיל
כנראה שתאלץ לסגור את החברה אבל אני מתכנן בשבילך כבר עבודה חילופית.....

נערך לאחרונה ב:

מור100

משתמש מקצוען
פנינו לימות המשיח במייל בבקשה להתנתק מלקוחותיהם, ובמענה הם שלחו אותנו לצלצל ל:
0773137770 שלוחה 6 ואח"כ 2.

שם ניתן להתנתק מכל לקוחות ימות המשיח.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@ivr עכשיו צינתקו מאחד קוים מטעמכם בקשר לבחור שנתפס = ממש לא קשור אלי ואין שום אפשרות לצאת מהקבוצה
למה???

ivr

משתמש פעיל
@ivr עכשיו צינתקו מאחד קוים מטעמכם בקשר לבחור שנתפס = ממש לא קשור אלי ואין שום אפשרות לצאת מהקבוצה
למה???
הקווים לא מטעמנו, וימות המשיח לא מוציאה צינטוקים לאף אחד.
ימות המשיח נותנת פלטפורמה טכנית בלבד.
במידה וקיבלת צינטוק מלקוח שלנו שלא מאפשר הסרה מרשימת התפוצה, אתה מוזמן לשלוח מייל ל<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ולציין את הפרטים (מספר הטלפון שחייג אליך, מספר הטלפון שחייגו אליו, תאריך ושעה של הצינטוק). בשרות הלקוחות של ימות המשיח יבדקו ויטפלו בתלונה (בשבוע האחרון סגרו את הקו למספר לקוחות שלא פעלו בהתאם לתקנון).

לתשומת לבך, חוק הספאם לא חל על הודעות פוליטיות.

תשומת לבך מופנת גם לכך שביכולת להתקשר ל0773137770 ובשלוחה 6 ואחר כך 2 תוכל להוסיף את מספרך לרשימת חסימה, כך שאף לקוח של ימות המשיח לא יוכל לחייג אליך.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הקווים לא מטעמנו, וימות המשיח לא מוציאה צינטוקים לאף אחד.
ימות המשיח נותנת פלטפורמה טכנית בלבד.
במידה וקיבלת צינטוק מלקוח שלנו שלא מאפשר הסרה מרשימת התפוצה, אתה מוזמן לשלוח מייל ל<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ולציין את הפרטים (מספר הטלפון שחייג אליך, מספר הטלפון שחייגו אליו, תאריך ושעה של הצינטוק). בשרות הלקוחות של ימות המשיח יבדקו ויטפלו בתלונה (בשבוע האחרון סגרו את הקו למספר לקוחות שלא פעלו בהתאם לתקנון).

לתשומת לבך, חוק הספאם לא חל על הודעות פוליטיות.

תשומת לבך מופנת גם לכך שביכולת להתקשר ל0773137770 ובשלוחה 6 ואחר כך 2 תוכל להוסיף את מספרך לרשימת חסימה, כך שאף לקוח של ימות המשיח לא יוכל לחייג אליך.
אני מחוברת לכל מיני קוים ולא רוצה לצאת מהם
שלחתי מייל, מחכה לטיפולכם!!!

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מחוברת לכל מיני קוים ולא רוצה לצאת מהם
שלחתי מייל, מחכה לטיפולכם!!!
upload_2018-3-8_15-52-32.png

ivr

משתמש פעיל
סליחה, שחכתי תו אחד בכתובת המייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תצייני מפורש שאת לא מעוניינת שיכניסו אותך לרשימת החסימה (אחרת נציג מחמיר יבין מהתלונה שלך שאת רוצה להכנס לרשימה זו), ואת מעוניינת לדווח בלבד על קו שהוציא צינטוקים ולא אפשר הסרה.

חמד ילד

משתמש צעיר
לתשומת לב בעל המספר 0799363931. (שייך לחברת קליקול) צינתקת אליי בשעה 01:42 בלילה. פנייה למשטרה בעניין כבר נעשתה וייתכן שגם אתבע בבית משפט לתביעות קטנות (אם יהיה לי היתר מרב) רק שבוע שעבר שמעתי שחייבו קו מסוים 5,000 ש"ח על כמה צינתוקים עלובים...
צינתוק.JPG

תמר אלחרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לתשומת לב בעל המספר 0799363931. (שייך לחברת קליקול) צינתקת אליי בשעה 01:42 בלילה.
גם אנחנו התעוררנו באמצע הלילה מצינטוק מהמספר הנ"ל בשעה 01:38, ההינו בהלם!! חשבנו שקרה משהו אם מתקשרים בכזאת שעה, גזל שינה!!!!!!!!!!!

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
רק שבוע שעבר שמעתי שחייבו קו מסוים 5,000 ש"ח על כמה צינתוקים עלובים...
הוא לא חויב על הצינתוקים אלא על משהו שולי
כמו אחד מהנתבעים שלא הופיע לדיון...

לצערי מבחינה הלכתית אין ממקום לתבוע על צינתוקים :(
וזה אחרי שקיבלתי צינתוק בארבע לפנות בוקר (!)
בבוקר השדרן התנצל שגם הוא קיבל צינתוק ואין לו מושג מה זה.

חוץ מזה ספרתי בימים האחרונים למעלה משלושים וחמש צינתוקים !!! פשוט סיוט!

חמד ילד

משתמש צעיר
הוא לא חויב על הצינתוקים אלא על משהו שולי
כמו אחד מהנתבעים שלא הופיע לדיון...
גם אם היה מגיע לדיון היה מחויב (הנוהל הוא שכאשר לא מגיע הנתבע, השופט מקבל את עמדת התובע ומחייב את כל סכום התביעה, אבל גם אם היה מתקיים דיון היה ככל הנראה מחויב, אלא שבמקרה הספציפי הזה מניעם של התובעים לא היה על עצם ההטרדה אלא ממניעים פסולים אחרים) בנוסף היו כבר כמה תקדימים שחויבו ג"כ לפני כשנתיים.

033077004
לפי ה-770 זה נראה שייך לימות המשיח
אין שם אופציה להסרת מספר
חוץ מזה אשמח לדעת למה זה לא כלול בחוק הצינתוקים
נ.ב. כדאי שכל החברות יתחילו לעבוד לפי חוק ההגיון

ivr

משתמש פעיל
033077004
לפי ה-770 זה נראה שייך לימות המשיח
אין שם אופציה להסרת מספר
חוץ מזה אשמח לדעת למה זה לא כלול בחוק הצינתוקים
נ.ב. כדאי שכל החברות יתחילו לעבוד לפי חוק ההגיון
למרות שיש 770 במספר, אין לו כל קשר לחברת ימות המשיח.

דניאל.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
והמספר 07221346658 קשור לימות המשיח ? ואם לא יש למי לפנות?
אתמול ב1.39 צינטקו והעירו לי את הילדה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה