עזרה שוב צינתוקים... מה עושים?

מצב
הנושא נעול.

הנמצא

משתמש מקצוען
ימות, השימוש שאתה עושה במושג חוק בהקשרים האלו דוחה.
אם מישהו יפעיל מוזיקה קולנית מוגזמת עד 22:59 צמוד לביתך ללא התחשבות אתה תשתוק כי זה חוקי?
יש מוסר וצדק בעולם גם אם זה לפי חוקי מדינת ישראל חוקי.
לא כשר וגם מסריח.

נ.ב. זה שאפשר דרך מערכות התוכן שלך להקשיב לרדיו חילוני וכן לערוץ הכנסת שמשודרים שם תכני ניבול פה זה בסדר? או שגם זה חוקי?

ivr

משתמש פעיל
יהונתן.
קו ההגנה לא שלח צינטוקים בשעה 22:59, זה היה בשעות סבירות.

אכן, מידי יום שישי אני שומע רמקולים חזקים של קריאה לתרומת מזון עבור "סל שבת המלכה" מניידת הצדקה של חסדי נעמי שלעיתים מעירים את הילדים שבשנת צהריים.
מידי יום אני מרוקן את תיבת הדואר ממכתבים ופרסומים שמבחינתי רובם המוחלט הם זבל.
כאשר אני גולש בעמוד זה אני רואה בצד פרסומות שהם זבל מבחינתי.

כמובן שהייתי מעדיף באופן אישי שכל הדברים האלו לא יהיו, אבל אני מבין שאלו דברים שמותרים על פי החוק, ולכן הם פרסום לגיטימי.

אתה מציין שדרך המערכות שלנו אפשר לשמוע רדיו חילוני וכן ערוץ הכנסת.
אכן, את ערוץ הכנסת ניתן לשמוע, בערוץ הכנסת אין ניבולי פה, ואין שירת נשים - הם דנים שם בנושאים פוליטיים בלבד. (אדרבה, תפנה אותי לתכנים לא ראויים שנמצאים שם, והאפשרות להאזין להם תרד)
אין אף "ערוץ חילוני" אחר שניתן להאזין אליו דרך המערכות של ימות המשיח. זאת למרות שאנו מקבלים המון בקשות להטמעת שידורים של טלוויזיה וערוצים (ערוץ 2, 10, קול ישראל, גלי צהל וכו')

כך שאכן, מבחינה חוקית מותר לנו לשים את הערוצים האלו, אבל אנו לא מאפשרים זאת.
מבחינה חוקית איננו צרייכם בכלל להתערב ללקוחות שלנו בשימוש שהם עושים, אבל אנו מחייבים אותם להיות צדיקים אפילו יותר ממה שהחוק מחייב אותם.

מעבר לזה אני לא סבור שאני חייב לך דין וחשבון.

popsi

משתמש פעיל
יהונתן.
כך שאכן, מבחינה חוקית מותר לנו לשים את הערוצים האלו, אבל אנו לא מאפשרים זאת.
מבחינה חוקית איננו צרייכם בכלל להתערב ללקוחות שלנו בשימוש שהם עושים, אבל אנו מחייבים אותם להיות צדיקים אפילו יותר ממה שהחוק מחייב אותם.

מעבר לזה אני לא סבור שאני חייב לך דין וחשבון.

לפי החוק אסור לשדר שידור בקו או באלחוט ללא הסכמת בעלי הזכויות של היצירה.

ivr

משתמש פעיל
לפי החוק אסור לשדר שידור בקו או באלחוט ללא הסכמת בעלי הזכויות של היצירה.
נכון, וימות המשיח קיבלה אישור לשידור מערוץ הכנסת.
לקוחות שפנו בקשר לשידור שאר הערוצים, הביאו אישורים בכתב מהערוצים להטמעת השידורים האלו במערכת הטלפונית, ולמרות האישור מהתחנות, ימות המשיח לא מאפשרת שידור מתחנות אלו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה