ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אשמח לעזרה,
יש לי שדות באקסל שחלקם עם מספרים / מילים עם סימן קריאה אני רוצה שהסימני קריאה לא יופיעו האם יש דרך/פונקציה שתמחק את כל סימני הקריאה שלא אצטרך לעבור אחד אחד?
תודה
כמו בוורד ע"י החלפה.

פלונית.

משתמש רשום
תודה
ואם הסימן קריאה הוא מקובץ מיובא?
נראה לי שזה כמו קובץ תמונה (בהשאלה לאינדיזיין - שא"א לערוך קובץ כזה...)

נערך לאחרונה ב:

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה לא משנה.
עושים החלף כל ! בכלום. וזה מוחק את כל סימני הקריאה באשר הם.
אם נהיה לך אח"כ מקומות עם שני רווחים אתה יכול לעשות החלפה גם על זה.
אני לא מוצא את הכפתור "החלף"

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כרטיסיית בית > חפש ובחר > החלפה
וואוו גילית לי את אמריקה!
הרבה פעמים אני מאחד טורים באקסל (A1&" "&B1) ובגלל שלפעמים יש רווח אחרי מילה גם כשזה המילה האחרונה בתא, ולכן בטור המאוחד יש הרבה פעמים רווח כפול ואני צריך לעבור ולמחוק את כל הרווחים הכפולים
הפתרון שלך הוא פתרון רק אם אני מעתיק את הטור המאוחד ומדביק אותו כערכים נטו בטור אחר, רק אז הוא מזהה את הרווח הכפול ככפול ומוחק אותו
השאלה היא האם יש פתרון שמראש ימחק את הרווח המיותר במילה האחרונה בתא וכך נחסוך את הבעיה מראש

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
וואוו גילית לי את אמריקה!
הרבה פעמים אני מאחד טורים באקסל (A1&" "&B1) ובגלל שלפעמים יש רווח אחרי מילה גם כשזה המילה האחרונה בתא, ולכן בטור המאוחד יש הרבה פעמים רווח כפול ואני צריך לעבור ולמחוק את כל הרווחים הכפולים
הפתרון שלך הוא פתרון רק אם אני מעתיק את הטור המאוחד ומדביק אותו כערכים נטו בטור אחר, רק אז הוא מזהה את הרווח הכפול ככפול ומוחק אותו
השאלה היא האם יש פתרון שמראש ימחק את הרווח המיותר במילה האחרונה בתא וכך נחסוך את הבעיה מראש
איחוד טורים באקסל עושים ע"י מילוי מהיר זה הדרך הכי קלה בלי הסתבכויות.
נעמדים בשורה הראשונה ורושמים שם את הנתונים של שני העמודות ואז דאבל קליק לכל העמודה ואז לוחצים על מילוי מהיר (זה אחד האופציות של מילוי שמופיעות אוטומטית, כמו מילוי סידרה, העתק תאים, עיצוב בלבד ועוד). ואח"כ לא תהיה לך את הבעיה להחליף את שני הרווחים.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איחוד טורים באקסל עושים ע"י מילוי מהיר זה הדרך הכי קלה בלי הסתבכויות.
נעמדים בשורה הראשונה ורושמים שם את הנתונים של שני העמודות ואז דאבל קליק לכל העמודה ואז לוחצים על מילוי מהיר (זה אחד האופציות של מילוי שמופיעות אוטומטית, כמו מילוי סידרה, העתק תאים, עיצוב בלבד ועוד). ואח"כ לא תהיה לך את הבעיה להחליף את שני הרווחים.
יפה מאוד
אני שם לב שאם אני מאחד עם מילוי מהיר אז מראש האקסל מסנן לי את הרווחים המיותרים

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

שאלת אותי?

משתמש צעיר
נסה-
קוד:
=F3=TODAY()
אמור לעבוד
עובד!
תודה רבה לך!
ניסיתי לעשות אותו הדבר בשעה בפונקציית now אבל זה לא עובד :( אתה יודע למה?
שוב, תודה רבה!
1666335487360.png

נערך לאחרונה ב:

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
איך משתמשים בה?
בשביל מה היא נועדה אם אפשר להחליף?
למה באקסל לא הצעת את זה?
לא חשבתי שצריך אותו בשביל זה אבל אין הבדל, גם באקסל זה עובד.
המטרה של הפונקצייה היא לבטל את כל הרווחים המיותרים, הוא משאיר רק רווח בין תיבה לתיבה ומוחק את כל הרווחים בתחילת התא ובסוף התא והרווחים בין מילים אם זה יותר מאחד.
לדוגמא אם כתוב לך בתא A1 כמה מילים ובניהם רווח וכדומה, אז תעמוד בתא A2 ותכתוב
קוד:
=TRIM(A1)

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא חשבתי שצריך אותו בשביל זה אבל אין הבדל, גם באקסל זה עובד.
המטרה של הפונקצייה היא לבטל את כל הרווחים המיותרים, הוא משאיר רק רווח בין תיבה לתיבה ומוחק את כל הרווחים בתחילת התא ובסוף התא והרווחים בין מילים אם זה יותר מאחד.
לדוגמא אם כתוב לך בתא A1 כמה מילים ובניהם רווח וכדומה, אז תעמוד בתא A2 ותכתוב
קוד:
=TRIM(A1)
הוא עושה פעולה שונה מ'החלף', ב'החלף' הוא משנה לך את הטקסט בטור המקורי ומשאיר אותו גם כטקסט, הפונקצייה משכפלת את התוכן לתא אחר ומשתנה בהתאם לשינויים בתא המקורי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה