mom10

משתמש פעיל
שלום
יש לי כמה דוחות באקסל ואני רוצה לצף אותם ולעשות סה"כ .
האם זה אפשרי ?
מישהו יכול לעשות לי בבקשה?
תודה מראש

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
משהו בכיוון הזה
ActiveSheet.Calculate
(זה ההוראה לחשב, עכשיו צריך להכניס אותה בתוך לופ שיופעל כל כך וכך שניות, יש כמה סוגי לופים בעולם התכנות כנראה גם בVBA כך).

גערער

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
שלום אני רוצה להכין טבלה עם מספרים ואותיות למשל לספרים בבית כנסת כלומר טור ב שורה 8 איך אני עושה את זה בדף אחת הרבה מספרים שזה יהיה טבלה שכל התאים אינם מחוברים אחד לשני

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
שלום אני רוצה להכין טבלה עם מספרים ואותיות למשל לספרים בבית כנסת כלומר טור ב שורה 8 איך אני עושה את זה בדף אחת הרבה מספרים שזה יהיה טבלה שכל התאים אינם מחוברים אחד לשני
אני לא הבנתי.

שאלת אותי?

משתמש צעיר
איזה תנאי עשית?
אם עשית
קוד:
=TODAY()
זה אמור לעבוד
אני ניסיתי כנ"ל וזה לא עובד, מישהו יודע למה?
1666169050497.png

תודה רבה!!!

חיבור*

משתמש מקצוען
שלום,
מנסה לעשות עיצוב מותנה בשיטס על שורה שלימה במידה ומופיע המילה "שלום"
אני מכניס את הנוסחה הזו:
קוד:
=$D1=שלום

רק אני מחפש שגם אם כתוב מילים נוספות אחרי המילה "שלום" זה גם יכיל את העיצוב.
מה אני צריך לכתוב כדי שזה יקרה?

י. שלמה כהן

משתמש צעיר
יש לי שתי רשימות מספרי טלפונים ואני רוצה לאחד אותם לרשימה אחת ובלי כפולים
איך עושים את זה?

י. שלמה כהן

משתמש צעיר
תודה רבה רבה
ראיתי
אבל כשאני מעתיק את המספרים זה יוצא לי כל מיני אותיות באנגלית ומספרים מעורבבים
(זה שני קבצים ששלחו לי ואני צריך להוציא מזה אחד מסודר)

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה רבה רבה
ראיתי
אבל כשאני מעתיק את המספרים זה יוצא לי כל מיני אותיות באנגלית ומספרים מעורבבים
(זה שני קבצים ששלחו לי ואני צריך להוציא מזה אחד מסודר)
אתה צריך להפוך ל"מספר"

פלונית.

משתמש רשום
אשמח לעזרה,
יש לי שדות באקסל שחלקם עם מספרים / מילים עם סימן קריאה אני רוצה שהסימני קריאה לא יופיעו האם יש דרך/פונקציה שתמחק את כל סימני הקריאה שלא אצטרך לעבור אחד אחד?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה