עזרה קובץ עם כ-700 ציורים

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
באיזה תוכנה יותר נכון להשתמש תג או אינדזיין?
אם בתג, מהי הדרך הנכונה והזריזה ביותר לעשות זאת?
אשמח לתשובה ולהפניה לעזרה בענין.

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עימוד כשל ספר קודש, שכבר יש לי אותו מוכן, ועשיתי עליו כ12 ספרים.
כעת הנושא הוא שיש לשתול כ700 תמונות בתוך הטקסט.
האם שוה את ההשקעה של הזמן או להעביר זאת למי שעובד על אינדזיין?
החסרון שיש בתג, שאם יש שינוי, צריך לשתול מחדש את כל התמונות, אין 'קישור' של מיקום לתמונה.

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
החסרון שיש בתג, שאם יש שינוי, צריך לשתול מחדש את כל התמונות, אין 'קישור' של מיקום לתמונה.
דוקא יש... לא זו הבעייה.

אם זה ציורים צבעוניים לא הייתי ממליץ כלל.
אם זה שחור לבן גם לא בטוח, אבל שוב תלוי מאוד בסגנון העימוד שיש סביב הציורים שזה עיקר השאלה.
מה שיהיה לך ברור שאם תחליט לעבוד על תג תצטרך להמיר את כל הציורים לקבצי BMP...

תגרין

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
כבר יש לי נסיון, התמונות כבר בBMP, זה סוג של ציורים לבאור מסכת עירובין, למי שמבין, והעימוד סביב - מסתדר איתו בPICIT.LIB
רק ההכנסה עצמה של כל הציורים.
איך עושים קישור?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה