דרוש מידע צהרונים חינוך העצמאי בית שמש

זושא כץ

משתמש מקצוען
זה אשכול על ב"ב

אגב,מנהלת הגן/צהרון הסכימה להחזיר את הכסף על חודש 13

זושא כץ

משתמש מקצוען
חבר'ה בבקשה בזהירות
אתם יכולים לפגוע בפרנסה של כמה מאות משפחות (חלקם עוד לא נולדו)
שראשיהם צוברים כסף וקונים להם דירות על חשבון הילדים וההורים..
מי ייקח את האחריות כשהדבר ייפסק?
;)

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
חבר'ה בבקשה בזהירות
אתם יכולים לפגוע בפרנסה של כמה מאות משפחות (חלקם עוד לא נולדו)
שראשיהם צוברים כסף וקונים להם דירות על חשבון הילדים וההורים..
מי ייקח את האחריות כשהדבר ייפסק?
;)
כואב כמה שזה אמיתי!!
רשעים!!!!!
עליהם נאמר "נבלים ברשות התורה!!"

nati_net

משתמש רשום
יש מקומות בבית שמש שהצהרון נפתח?
בינתיים אין רישום משמעותי ממה שאני יודע,
הלכה למעשה זה אומר, שכרגע הצהרונים לא נפתחים,
הזוי מה הם גרמו....
מאות משפחות של הורים תקועים בלי צהרון,
מאות משפחות (גננות, סייעות, מפעילות העשרה) שכל השנים היה להם תוספת הכנסה משמעותית מהצהרונים,
והכל בגלל כמה אנשים שרצו עוד כסף בשבילם, העיקר שלהם יהיה, כמה נזק, פשוט מטורף.

מ....

משתמש פעיל
הורים!
קודם תרשמו לפחות שיהיה צהרונים, אח"כ תריבו על הכסף.
אם זה לא חוקי אז מלחמה תעזור ויפתח בסוף אבל תרשמו בינתיים!

nati_net

משתמש רשום
כנראה שמי שלא ממש חייב לא רושם,
וזה התוצאה.
אני יודע על 4 גנים כאן באזור, שבכל הגנים יחד נרשמו פחות מ 20 מתוך כ 120-130 ילדות

מ....

משתמש פעיל
זה פשוט מטורף!!
זה פוגע כל כך בהורים שחייבים את זה.
זה גם הזוי שגובים על 11 חודשים למרות שנשארו רק 9 חודשים עד סוף שנה.

nati_net

משתמש רשום
אני חושב שהעיריות שנתנו לזה הסכמה שבשתיקה או אפילו יותר מזה,
לא חשבו שהורים לא ישלמו, ומה שקורה כרגע, שאחוז מזערי נרשמו, וזה גורם למאות אנשים להפסיד מקור הכנסה מכובד,
לכאורה מדובר על מאות אלפי שקלים שיכלו להגיע לעיר כל חודש, (ואני לא מדבר ברמה הארצית שמדובר על אלפי משפחות חרדיות שיכלו להרוויח יותר, פשוט עוול שאין כמוהו.)
אבל העירייה מפסידה גם המון כסף,
אם זה הנחות בארנונה שהם יצטרכו לתת יותר, אם זה האופציה לצאת לעבוד עד 4, וכמובן כסף שמגיע לעיר בסוף כולם מרוויחים ממנו,
מישהו חשב שאם הוא יתעלם וייתן לרשתות לגבות עוד כסף זה יסתיים בזה, הגלגל שנוצר מזה, זה פשוט מטורף.

אבל אולי בשורה טובה, הבנתי היום ממשרד החינוך שבקרוב הולך לצאת מכתב בעניין, נקווה שבעז"ה המאבק הזה יצליח.

אגב, מי שיכול לשלוח לראש העיר ומנכל העירייה את תוצאות המעשה שבשתיקה שהם עשו, יבורך
אולי עכשיו הם יתפסו את עצמם

alizab#Bshemesh.co.il ראש העיר עליזה בלוך
anatz#bshemesh.co.il מנהלת לשכת ראש העיר,

Libby-design

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
זה שהם רוצים להרוויח יותר בשבילם, מותר להם שיריבו עם העירייה/משרד החינוך ויוציאו מהם עוד כסף,
אבל להרויח יותר על חשבון ההורים כאשר משרד החינוך מממן בשבילנו ההורים צהרונים מלאים, והם לוקחים את הכסף לעצמם וגובים מההורים כסף, זה עזות, זה אומר שהם לא סופרים את ההורים, שהם איבדו את היכולת להבחין מה מותר ומה אסור,
ממי הם מנסים להרוויח יותר? ממשפחות שאין להם, מאברכים שמחשבים כל שקל? זה אטימות שזועקת,

תודה,
אמרת בדיוק את מה שאני חושבת כבר כמה ימים. אני הבנתי מול משרד החינוך שהסיבה שהורידו את התקציבים זה בגלל שבביקורת עומק של העמותות שמפעילות את הגנים (הרשת בלעז) התגלה שהרווח שלהם גדול בהרבה מעמותות/ חברות אחרות בשוק.
במקום שהמנהלים יקפלו כנפיים וירוויחו קצת פחות, הם זרקו את הקיצוץ על ההורים.

אילה מינה

משתמש מקצוען
מישהו כאן יכול להסביר לי למה בגני החושן ברמה ד נרשמו רק 6 הורים??
120 ש"ח זה הרבה ביחס לכל הארץ אבל זה לא הרבה כסף!
זה הרבה
יש לי שתי בנות זה יוצא 240 לחודש וזה ממש הרבה כבר
בעלי בבית בשעות האלו
אמנם שנה שעברה שלחתי, וזה הרבה יותר קל
אבל אין מה לעשות...
בינתיים לא רשמתי
אולי בהמשך
(אני אמנם לא מד' אבל בהחלט משקפת )

ברקוד

משתמש חדש
מדוע כבר גובים אם עדיין אין מספיק רישום,
עד מתי ניהיה שבויים בידי עסקני וחברי עיירית בית שמש????
לדעתי כל העיריה הזו ללא יוצא מן הכלל צריכים איתחול מחדש, נמאס להסתכל מלמטה ללמעלה על תושבי ביתר עילית.

ברקוד

משתמש חדש
אולי כדאי באמת שמי שלא חייב שלא יירשם- אני בטוח שאם יהיו הרבה קבוצות שייסגרו זה יפגע להם בכיס והם יחשבו מחדש על מה באמת משתלם להם...
וכמובן- להאבק על הזכויות שלנו!

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אולי כדאי באמת שמי שלא חייב שלא יירשם- אני בטוח שאם יהיו הרבה קבוצות שייסגרו זה יפגע להם בכיס והם יחשבו מחדש על מה באמת משתלם להם...
וכמובן- להאבק על הזכויות שלנו!
זה לא יעזור
במצב הנתון הם לא מרוויחים ובדיוק לכן הם לא מעונינים לפתוח...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה