דרוש מידע צהרונים חינוך העצמאי בית שמש

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
1634058017068.png

Libby-design

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תכל'ס, כולם כבר רשמו את הילדים לצהרון ?
אני ממש חייבת את הצהרון אבל לשלם על התענוג 240% נראה לי מופקע.
אגב, גם אצלכם דמי שכלול השנה יקרים ב- 100 ש"ח (מחסור בתקציבים ובלה בלה בלה) ???

estyr

משתמש מקצוען
יש כאן מישהו שכבר שלח והגיבו לו משהו?

nati_net

משתמש רשום
כן, לי הגיבו, הבנתי שהיה על זה נידון אתמול במשרד החינוך, הם פנו לרשויות לשאול מה הפתרונות שלהם,
צריך להמשיך ללחוץ לקבל תשובות כדי שהם לא יתחמקו,
שלחו לי גם שח"כ יעקב מרגי דיבר על זה בוועדת החינוך, כמובן שאסור להרפות, ולהמשיך ללחוץ

אילה מינה

משתמש מקצוען
תכל'ס, כולם כבר רשמו את הילדים לצהרון ?
אני ממש חייבת את הצהרון אבל לשלם על התענוג 240% נראה לי מופקע.
אגב, גם אצלכם דמי שכלול השנה יקרים ב- 100 ש"ח (מחסור בתקציבים ובלה בלה בלה) ???
לא רשמתי עדיין
מתלבטת
יש לי שתי בנות וזה יוצא סכום מכובד כבר

nati_net

משתמש רשום
מצורף מכתב שנשלח בשנה שעברה לגבי תקצוב הצהרון
צפה בקובץ המצורף 980447
בינתיים אחרי כל התלונות שלהם,
אף מנהל מוסד לא הלך לאסוף כסף בחו"ל,
הם רק רבים ביניהם ורוצים לפתוח עוד ועוד גנים,
אם זה לא היה רווחי להם הם לא היו עושים את זה,
וזה המציאות איך שלא נסתכל על זה,

זה שהם רוצים להרוויח יותר בשבילם, מותר להם שיריבו עם העירייה/משרד החינוך ויוציאו מהם עוד כסף,
אבל להרויח יותר על חשבון ההורים כאשר משרד החינוך מממן בשבילנו ההורים צהרונים מלאים, והם לוקחים את הכסף לעצמם וגובים מההורים כסף, זה עזות, זה אומר שהם לא סופרים את ההורים, שהם איבדו את היכולת להבחין מה מותר ומה אסור,
ממי הם מנסים להרוויח יותר? ממשפחות שאין להם, מאברכים שמחשבים כל שקל? זה אטימות שזועקת,

אבל בסופו של דבר, אני חושב ואולי אני טועה, הפרשה הזאת מזיקה להם הרבה יותר גם אם עכשיו ההורים לא יצליחו, עצם זה שיש לגיטימציה ציבורית כ"כ רחבה לפנות לרשויות, ועצם זה שפנו לרשויות, זה יפגע בהם יותר ממה שהם הצליחו עכשיו,

אגב, אני חייב לציין שיש מנהלים שאומרים בחדרי חדרים שהם הזהירו את מנהלי הגנים שהם מותחים את החבל יותר מדי, אבל לא שמעו להם, חבל.

נערך לאחרונה ב:

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אין אף אחד שיכול לטפל בגוף המושחת ששמו חינוך העצמאי??
הם עדין עושים שרירים מול העיריה כי הוציאו מהם את ההפעלה של הצהרונים
כל ההורים בבית שמש שבוים בידיהם?
זה הגיוני??
העיריה פרסמה בתחילת שנה"ל שיש צהרונים לכתות א' ב' - חינם!!!!!!

והם פשוט עוצרים את זה משיקולים כלכליים!!!
והם ממומנים ב100% כך שאין כאן את הענין שיש במוסדות פטור

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אין אף אחד שיכול לטפל בגוף המושחת ששמו חינוך העצמאי??
היחידים שיכולים לטפל הם:

אנחנו!

עוד הורה ועוד הורה שמרים טלפון, דורש את הדבר הבסיסי שמגיע לו, לא מוותר ודורש תשובות.

כן, רק ככה נצליח!!

nati_net

משתמש רשום
מי המפקחת האחראית כאן מטעם החינוך העצמאי?
שם? טלפון? מייל?
והאם יש פרטים אולי של הרב סורוצקין?

מ....

משתמש פעיל
דיברתי היום עם גילה מלכובסקי ושאלתי אותה מה ההבדל בין בית שמש לכל הארץ
היא הסבירה לי שבערים אחרות הם המפעילים של הצהרונים ומתוקצבים ב220 ש"ח לילדה שזה מכסה להם את התשלום של הגננת. אם יש להם גן של 30 בנות זה מכסה גם את הסיעת ביחד עם התשלום של ההורים.
בבית שמש המפעיל זה המתנס שגוזר קופון.
היא אומרת שהם ביקשו עשרות פעמים להיות המפעילים של הצהרונים של הגנים שלהם בבית שמש.

nati_net

משתמש רשום
תחשיב משרד החינוך מספיק בשביל ההפעלה, כולל הסייעות וכולל הכל, וככה זה גם בערים אחרות וגם היה עד היום, מה שהמתנס מקבל באופן רשמי מטעם המדינה על ההפעלה לא קשור ולא בא על חשבון המוסדות,

זה שהם רוצים עוד כסף, לגיטימי כמו שכולם רוצים, אבל זה לא קשור בשום צורה להורים, וההורים לא אמורים לעשות השלמת הכנסה למוסדות,

nati_net

משתמש רשום
ח"כ הרב יעקב מרגי מנסה לטפל גם בעניין,
כדאי לשלוח לו תודה על השמעת זעקת ההורים, ובמקביל להגיד לו שזה ממש חשוב וחייבים להמשיך לטפל בזה,
המייל שלו בכנסת זה ymargi#KNESSET.GOV.IL ,

במקביל במשרד החינוך יש ממונים שאחראים על תשלומי הורים, מי שאחראי על הציבור החרדי זה:

יוסף פוליטי073-3934124yosefpo#education.gov.il

כדאי לשלוח עותק מהמייל ששולחים ליוסף פוליטי גם למנכ"ל המשרד יגאל סלוביק : igalsl#education.gov.il

תזכרו, גם אם זה לא יעזור לעכשיו, חייבים להרעיש בשביל שפעם הבאה זה לא יקרה, שיחשבו פעמיים לפני מהלך כזה.

נערך לאחרונה ב:

goldyl

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ח"כ הרב יעקב מרגי מנסה לטפל גם בעניין,
כדאי לשלוח לו תודה על השמעת זעקת ההורים, ובמקביל להגיד לו שזה ממש חשוב וחייבים להמשיך לטפל בזה,
המייל שלו בכנסת זה ymargi#KNESSET.GOV.IL ,

במקביל במשרד החינוך יש ממונים שאחראים על תשלומי הורים, מי שאחראי על הציבור החרדי זה:

יוסף פוליטי073-3934124yosefpo#education.gov.il

כדאי לשלוח עותק מהמייל ששולחים ליוסף פוליטי גם למנכ"ל המשרד יגאל סלוביק : igalsl#education.gov.il

תזכרו, גם אם זה לא יעזור לעכשיו, חייבים להרעיש בשביל שפעם הבאה זה לא יקרה, שיחשבו פעמיים לפני מהלך כזה.
המנהלים לא יכולים להחליט להתנקם בהורים ופשוט לא לפתוח?
יש כיום משהו שמחייב אותם לפתוח צהרון או שזה החלטתם?

nati_net

משתמש רשום
מבחינה חוקית אין משהו שמחייב אותם,
אבל בגלל שהמתנ"ס מפעיל אותם, אז במבני עירייה אין להם יכולת לא לפתוח בסופו של דבר,
העניין כרגע זה שהם שולטים בהפעלת הצהרון, כי שכר הסייעת מגיע ישירות לרשתות, והם צריכים לתת לסייעת ולא להשאיר אצלם, ומזה נוצר כל הבלגן.
אבל אם הם יבינו שבין כה וכה יקזזו להם את זה, כמו שח"כ יעקב מרגי טוען, אז הם לא ירוויחו את הכסף הזה.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה