דרוש מידע הבלגן בצהרונים של הרשתות, וגם גבית 13 תשלומים "לכבוד שנה מעוברת"= לא חוקי!

זושא כץ

משתמש מקצוען
הנהלות הצהרונים שתחת בעלויות הרשתות (לא של העיריה) לא פותחים את הצהרונים.
הם טוענים שמ. החינוך הפסיק לשלם את הסייעת לצהרונים ולכן הם לא פותחים או שההורים ישלמו את הסייעת מכיסם.
לדוג' ברשת בב"ב הגננות דרשו עוד 400 ש"ח לכל השנה כדי לפתוח את הצהרון.
והאמת, שמ. החינוך גילה שהוא משלם פעמיים על הסייעת של הצהרון, וכיום הוא משלם על סייעת מ8-4 ולכן הפסיק לשלם על סייעת לצהרון.

בעלי הרשתות שהפסידו תקצוב כפול, מגלגלים עניים מלאות בדמעות תנין, ומייבבים על חוסר תקצוב.
והאמת כפי שמפורסם באתר מ. החינוך כי הרשתות מקבלות 37 שח על סייעת.

שימו לב עוד, כי השנה הרשתות לקחו על 13 חודש את שכר הלימוד
בעוד השכר של הגננות , החשמל, המים והארנונה משולם כחודש לועזי,
הרשתות מרוויחות השנה חודש נוסף לחינם!

הגזל הזה אמור להיפסק!
דעו לכם! כי מי שמתקשר ומבקש הסברים על גבית חודש 13 מקבל את כספו בחזרה
אל תהססו לדרוש את שלכם!
תתקשרו ותבקשו הסבר :
אם שנה שעברה שלמו לפי לועזי, וגם שנה הבאה ישלמו לפי לועזי, מדוע השנה משלמים לפי עברי ?

lizi_g

משתמש פעיל
מישהו יכול להעלות מידע לגבי ה13 חודש.
א.איך אני יודעת שגובים 13 חודש בו בזמן שהתשלום הוא בהו"ק חודשית כך שירד 1 או 2 תשלומים לבינתיים?
ב.באיזה רשתות מדובר שגובים 13 תשלומים.
לטובת הפורום ממש השבת אבידה.

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תתקשרו ותבקשו הסבר :
אם שנה שעברה שלמו לפי לועזי, וגם שנה הבאה ישלמו לפי לועזי, מדוע השנה משלמים לפי עברי ?
קודם שיפתחו את הצהרונים :(
בינתיים בכל הגנים שאני מכירה, הורים שמוכרחים את הצהרון משלמים בין 15-20 שקל ליום! על בייביסיטר שכולל ארוחה של לחם ותפוח...
והשאר שאין ידם משגת יושבים ומחכים שהרשתות יסתדרו עם התקצוב לסייעות.
פתרון בינתיים לא נראה באופק...

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
רשת בי"ע גובים עשרה תשלומים.
מאחר והם לא חשודים בעיניי על חסד, איך הגעתם ל12 תשלומים?

ניוזמן

משתמש פעיל
.
והאמת, שמ. החינוך גילה שהוא משלם פעמיים על הסייעת של הצהרון, וכיום הוא משלם על סייעת מ8-4 ולכן הפסיק לשלם על סייעת לצהרון.

בעלי הרשתות שהפסידו תקצוב כפול, מגלגלים עניים מלאות בדמעות תנין, ומייבבים על חוסר תקצוב.

לידיעתך הגנים לא מקבלים שקל אחד על הפעלת צהרון גם לא החזרי הוצאות מים חשמל בלאי שכירות ועוד
התשלום שמועבר ממשה"ח לא על משכורת אלא לפי מספר ילדים אפשר להווכח באתר מיתר אם יש לך קצת ילדים תקבל קצת ולא משנה כמה הסייעת עובדת

תכלס הילדים לומדים יותר ימים בשנה [אני מדבר על מקומות שלומדים לפי ימי חיידר ]כך שמה"ח מתקצב 10 חודשים והם לומדים יותר מ11 למשל השנה התחילו את הלימודים כמעט בתחילת החדש השמיני כשמה"ח מתקצב רק מהתשיעי למה זה אמור להיות בחינם

אני וביתי

משתמש מקצוען
הנהלות הצהרונים שתחת בעלויות הרשתות (לא של העיריה) לא פותחים את הצהרונים.
הם טוענים שמ. החינוך הפסיק לשלם את הסייעת לצהרונים ולכן הם לא פותחים או שההורים ישלמו את הסייעת מכיסם.
לדוג' ברשת בב"ב הגננות דרשו עוד 400 ש"ח לכל השנה כדי לפתוח את הצהרון.

הגזל הזה אמור להיפסק!
דעו לכם! כי מי שמתקשר ומבקש הסברים על גבית חודש 13 מקבל את כספו בחזרה
אל תהססו לדרוש את שלכם!
תתקשרו ותבקשו הסבר :
אני לא מדבר לגבי מודיעין עילית ששם יש רק רשתות וזה נושא אחר. אלא לגבי בני ברק לדוגמא יש גני עירייה ויש רשתות
,שולחים לרשתות גורמים לגננות וסייעות לקבל שכר נמוך מאוד ואח"כ בוכים למה גובים הרבה ולמה אין צהרונים. אני לא עצוב בשבילכם אתם חושבים שהפרטי יותר טוב תשלמו למה שהגננת תשלם על כך בשכרה?
גם הרשתות הגדולות בד"כ יותר הוגנות גם לעובדות וגם להורים מי שמחפש את הכיס שלו זה יהא גם על חשבון הגננות וגם על חשבון ההורים.
אז שאתם מבררים על גן תבררו גם לגבי איך משלמים לעובדות לא רק כמה כופים על הגננת להשקיע בשביל להרשים את ההורים על חשבון זמנה אחה"צ, וגם לגבי תשלומי הורים.

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אלא לגבי בני ברק לדוגמא יש גני עירייה ויש רשתות
,שולחים לרשתות גורמים לגננות וסייעות לקבל שכר נמוך מאוד ואח"כ בוכים למה גובים הרבה ולמה אין צהרונים. אני לא עצוב בשבילכם אתם חושבים שהפרטי יותר טוב תשלמו למה שהגננת תשלם על כך בשכרה?
אתם מדברים מהיכרות עם השטח?
אני למשל שולחת לגן עמותה בבני ברק, כי הבת שלי דוברת אידיש ואין שום גן עירייה באידיש ברדיוס של חצי שעה הליכה מהבית.
ולא ביקשתי שהגננת תשלם בשכרה, אלא שהעמותה תמצא דרך לתקצב את שכר הסייעות (בדיוק כמו שבגני עירייה יש תקציב לשלם להן) ולא תפיל אותו על ההורים.

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
העסק הזה של העמותות באמת ברדק (כמשמעו וכמדרשו).

היה צריך לעשות את שיטת הוואוצרים של פייגלין, וזהו

עוד יהודי פשוט

משתמש צעיר
אני לא מבין משהו אחד בסיפורים של השכר של הסייעות (שהם אומרים שאין לזה תקציב, בשעה שמשרד החינוך אומר שהתקציב כולל את זה):
הם לא פותחים קבוצה של פחות מ24 ילדים, שזה אומר לפי החוק בלי הכסף הנוסף שהם גונבים 650 כפול 24 שזה אומר שנכנס 15600 שקלים לחודש
להוריד מזה אוכל לילדים נניח 10 שקלים ליום לילד שזה 22 יום כפול 24 ילדים כפול 10 שקל שזה 5280 שקל לאוכל
לגננת משלמים לא יותר מ60 לשעה כפול 3 שעות ביום כפול 22 יום בחודש שזה 3960 שקל לגננת!

נשאר פה עודף של 6360 שקלים בחודש אחרי ההוצאות, במחיר הזה אפשר להביא עוד 3 סייעות אם לא מחשבים את הכסף שמישהו צריך לגנוב בדרך.....

וזה עוד לפני שמחשבים שהם לא משלמים לגננות ולקייטרינג על ימי חופש ככה שמתוך ה11 חודש יש רק בין 8 ל9 חודש פעילות.

אינספריישן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא מבין משהו אחד בסיפורים של השכר של הסייעות (שהם אומרים שאין לזה תקציב, בשעה שמשרד החינוך אומר שהתקציב כולל את זה):
הם לא פותחים קבוצה של פחות מ24 ילדים, שזה אומר לפי החוק בלי הכסף הנוסף שהם גונבים 650 כפול 24 שזה אומר שנכנס 15600 שקלים לחודש
להוריד מזה אוכל לילדים נניח 10 שקלים ליום לילד שזה 22 יום כפול 24 ילדים כפול 10 שקל שזה 5280 שקל לאוכל
לגננת משלמים לא יותר מ60 לשעה כפול 3 שעות ביום כפול 22 יום בחודש שזה 3960 שקל לגננת!

נשאר פה עודף של 6360 שקלים בחודש אחרי ההוצאות, במחיר הזה אפשר להביא עוד 3 סייעות אם לא מחשבים את הכסף שמישהו צריך לגנוב בדרך.....

וזה עוד לפני שמחשבים שהם לא משלמים לגננות ולקייטרינג על ימי חופש ככה שמתוך ה11 חודש יש רק בין 8 ל9 חודש פעילות.
מה עם ביטוח? מים? חשמל? ניקיון? בטוחה שיש עוד המוןןןן הוצאות שלא פירטת.

חסיד אחד

משתמש פעיל

24 כפול 650 זה לשנה שלימה
24 כפול 50 זה לחודש--- ומה יוצא סכום זעום של 1200 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה