עצה לקניית מדפסת

ביוגרפיק

משתמש צעיר
איזה מדפסת קונים רק כדי לראות ולהראות את העבודה על הדף ברמה סבירה ושלא אצטרך לחשוב יותר מידי על הדיו וכדו'
לייזר? הזרקה?
והאם ניתן לסמוך על עצה של בעל חנות?
כלומר, מה אתם עושים?

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קניתי לפני כמה חודשים מדפסת הזרקת דיו מעולה של קנון (4200)
בהתחלה רציתי לקנות לייזר צבעונית, חיפשתי המון מידע ברשת על מדפסות, ובסוף החלטתי לא לקנות לייזר. לייזר צבעונית איכותית זה לא אלה שמוכרים היום ב-2000 ש"ח (פלוס טונרים שמאוד יקרים). לייזר צבע איכותית זה הרבה יותר, וצריך כבר תקציב הרבה יותר גדול...

בקיצור אחרי חיפושים ובירורים נרחבים בחרתי בקנון הזו והיא ממש ממש מעולה.
זו מדפסת כל כך איכותית שכשהדפסתי בה כמה תמונות יצאו ממש כמו ממעבדת צילום (רק בשביל לבדוק, אני כמובן לא מבזבזת דיו על זה בד"כ).

עלתה לי 650 אם אני לא טועה.
הדיו לא זול, 80 ש"ח למיכל, ויש לה 5 מיכלים נפרדים.
מצד שני, מחליפים רק את המיכל שהתרוקן בכל פעם, ולא צריך לזרוק מיכל שעוד יש בו כחול ואדום רק בגלל שהצהוב נגמר...
חוצמזה, הבנתי שהדיו החליפי ניתן איכשהו לשימוש, למרות הצ'יפ שהם שמו שמונע שימוש בדיו חליפי. יש איזה טריק להתגבר על זה, ודיו חליפי עולה חצי מחיר.

אני מאוד מרוצה ממנה.
על נייר פוטו או כרומו ההדפסות יוצאות מצויינות.
אה והיא מהירה מאוד, לפעמים הדפים פשוט עפים החוצה...

ולא, אין לי מניות בקנון, אני פשוט לקוחה מרוצה. :)

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
למישהו יש את המדפסת של Hp הזרקת דיו משולבת סורק? אשמח לשמוע נסיון של מישהו.

Sagi

משתמש רשום
אני עם התגובה של אריאל. קודם כל עניין אותי מאוד לקרוא את תגובתך, כתבת יפה ובצורה מקצועית, אהבתי.

אני בעד קנון, הם חברה מצויינת עם שירות טוב ומדפסות ומצרים מעולים.

לא חושב שיש טעם להשקיע כרגע במדפסת לייזר צבעונית, אלא אם כן יש לך דרישות גבוהות ומקצועיות.

לגבי מדפסות משולבות של Hp או חברה אחרת, הייתי פחות ממליץ לצרכי עבודה בגרפיקה.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
משולבות תמיד פחות איכותיות
אם אתה רוצה סורק איכותי עדיף לקנות בנפרד.

מדפסות Hp, מה שהרתיע אותי, שיש להם יותר מדי דגמים שלדפים יש נטי'ה להתקע, או שהמדפסת לוקחת פתאום 2-3 דפים בבת אחת, וצריך להתחיל לחלץ אותם, סיפור בקיצור...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה