כללי עיצוב לוגו לסוכנות ייעוץ דיגיטלי לסטארטאפים וחברות הייטק

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
מזמן, אבל מזמן, לא היה לי פרויקט כיפי כזה!

בקצרה - מיתוג לסוכנות ייעוץ צעירה בעולם ההייטק שהמטרה שלה לגרום ללקוחותיה למצות כל פינה בעולם הדיגיטל כדי לגרום להם להרוויח יותר. הלקוחות שלה הם חברות בינוניות, לא תאגידים אבל גם לא עסקים מקומיים. סוכנויות וחברות מיד-לבל קלאסי.

לחברה קוראים Apricom, שילוב של Apricot (משמש) ו-Com (הסיומת המוכרת מעולם הדיגיטל).

colors.png

הרשיתי לעצמי להתפרע עם גראדינט וצל, בגלל שהחברה כולה דיגיטלית לחלוטין, כרטיסי הביקור של העובדים דיגיטליים, החשבוניות דיגיטליות, כל המסמכים.. בקיצור, זו האג'נדה שלה, וזה הכיוון.
למרות זאת - דאגתי כמובן שצורת הלוגו לא תהיה תלויה בגרדיאנט ובצל.

עיצבתי סה"כ 3 סקיצות שלדעתי יצאו מצוינות (הם עדיין לא בחרו) אך המלצתי בחום על הסקיצה הזו, שמשלבת משמש עם ההצלחה העסקית שהם הגדירו כמטרה ללקוחותיהם:

Apricom-Logo.png

Apricom-Logo1.png

---

הסקיצות הנוספות:

Apricom-Logo4.png
Apricom-Logo2.png

אשמח לשמוע מה דעתכם! :)
שבת שלום!

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הראשון כמובן מושלם!
פורץ, רענן ועדכני
אוי ואבוי להם אם ירצו את האחרים שכמובן כל אחד מהם ליגה בפני עצמו
תודה על השיתוף, העבודות שלך הן השראה אמיתית לכל מי שרוצה להתקדם

horovitz

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הראשון כמובן.
השני בכלל נשמך יותר לכיוון של חנות פירות וירקות בהזמנות אונליין...
השאלה היה מדוע בצד שמאל בחלק העליון של החלק הימני רואים הבדל חד של הצבע?

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
הראשון כמובן מושלם!
פורץ, רענן ועדכני
אוי ואבוי להם אם ירצו את האחרים שכמובן כל אחד מהם ליגה בפני עצמו
תודה על השיתוף, העבודות שלך הן השראה אמיתית לכל מי שרוצה להתקדם

תודה לך! :)

השאלה היה מדוע בצד שמאל בחלק העליון של החלק הימני רואים הבדל חד של הצבע?

תודה!
אתה מתכוון ככל הנראה לצל של שובל הסילון?

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
כל הסקיצות מעוצבות נהדר!
והצבעים מדויקים להפליא.
הראשונה אכן המיוחדת מכולם.
השנייה גם לה יתרונות:
- האפרסק יותר מובן בה. בראשונה ההקשר פחות מיידי, לא יודע אם הייתי מחבר ומבין שיש כאן רמז לאפרסק.
- ההשתלבות של האייקון בתוך המילה גם היא יתרון לדעתי (אך גם יש לה חסרון כי לא פשוט לי שהוא יוכל לשמש בפני עצמו)

לדעתי השנייה ללא הסיומות העגולות בקווי האותיות תהיה אפילו טובה יותר (לעומת עצמה).
מעניין לראות איך זה התפתח ומה הם בחרו.

נערך לאחרונה ב:

לוגוטופ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מיוחד ממש!
כמובן שהראשון עדיף במיוחד, או השלישי בקצת פחות...
מה שמפריע לי זה שהצבעים קצת יותר מדי רכים לחברת דיגיטל... אולי כדאי להכהות אותם קצת...
חוץ מזה-מושלםםםםם!!
הרבה הצלחה!
נ.ב. אברך אותך גם שהם יבחרו את הראשון, זה לפעמים מעצבן שבוחרים את הלוגו שפחות המלצנו עליו...;)

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
מיוחד, מרהיב ומלא השראה
(אולי כדאי לנסות להפוך את העיגול ולמקם את ה'טיל' דווקא בצד הפתוח, יש מצב שזה יותר ייראה משמש וגם ימחיש את הפריצה של העסק)
לגבי הסקיצה השנייה, קצת מפריע לי בעין שהמשמש מתבטא דווקא במילה השניה COM וגם חוצה אותה במידה מסוימת (co-m).
לגבי מה שיונתן כתב, אני חושב שבדיגיטל יש יתרון לסמליל שמנותק מהטקסט, כיוון שהרבה פעמים צריך לדקק ולזקק ואין מקום לטקסט ארוך.

נערך לאחרונה ב:

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
מקצועי ומחכים.
מסקרן לדעת היכן בא לידי ביטוי המשמש במותג, מעבר לשם ולנראות. כלומר - למה בחרו בו?

השנייה גם לה יתרונות:
- האפרסק יותר מובן בה. בראשונה ההקשר פחות מיידי, לא יודע אם הייתי מחבר ומבין שיש כאן רמז לאפרסק, ואני כן דובר אנגלית ברמה הישראלית הכללית פלוס.

לא מדובר כאן באפרסק אלא במשמש, והזיהוי המיידי של הפרי הוא ב'קו התפר' המאפיין אותו.
משמש-תמצית.jpg

יונתן ליפשיץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מקצועי ומחכים.
מסקרן לדעת היכן בא לידי ביטוי המשמש במותג, מעבר לשם ולנראות. כלומר - למה בחרו בו?

לא מדובר כאן באפרסק אלא במשמש, והזיהוי המיידי של הפרי הוא ב'קו התפר' המאפיין אותו.
צפה בקובץ המצורף 410438
פדיחה... ועוד התהדרתי באנגלית שלי...
החיפזון אתם יודעים איפה...
תודה על התיקון המהיר.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מזמן, אבל מזמן, לא היה לי פרויקט כיפי כזה!

בקצרה - מיתוג לסוכנות ייעוץ צעירה בעולם ההייטק שהמטרה שלה לגרום ללקוחותיה למצות כל פינה בעולם הדיגיטל כדי לגרום להם להרוויח יותר. הלקוחות שלה הם חברות בינוניות, לא תאגידים אבל גם לא עסקים מקומיים. סוכנויות וחברות מיד-לבל קלאסי.

לחברה קוראים Apricom, שילוב של Apricot (משמש) ו-Com (הסיומת המוכרת מעולם הדיגיטל).

הרשיתי לעצמי להתפרע עם גראדינט וצל, בגלל שהחברה כולה דיגיטלית לחלוטין, כרטיסי הביקור של העובדים דיגיטליים, החשבוניות דיגיטליות, כל המסמכים.. בקיצור, זו האג'נדה שלה, וזה הכיוון.
למרות זאת - דאגתי כמובן שצורת הלוגו לא תהיה תלויה בגרדיאנט ובצל.

עיצבתי סה"כ 3 סקיצות שלדעתי יצאו מצוינות (הם עדיין לא בחרו) אך המלצתי בחום על הסקיצה הזו, שמשלבת משמש עם ההצלחה העסקית שהם הגדירו כמטרה ללקוחותיהם:

אשמח לשמוע מה דעתכם! :)
שבת שלום!

בצד האפל שלי יש 'קצת' הייטק (בכל זאת מתכנת..)
אילולי הייתי מכיר אותך ומתייחס להמלצתך, מבין שלושתם הייתי בוחר בשני, וגם הייתי אומר לך להחליף שם את העלה לטיל הזנקה.
זה יותר הייטקיסטי (אולי בגלל הגופן) וגם פחות ציורי..

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
תענוג לקרוא אתכם, תודה רבה לכולם על התגובות!

- ההשתלבות של האייקון בתוך המילה גם היא יתרון לדעתי (אך גם יש לה חסרון כי לא פשוט לי שהוא יוכל לשמש בפני עצמו)

מסכים בהחלט!

מיוחד, מרהיב ומלא השראה
(אולי כדאי לנסות להפוך את העיגול ולמקם את ה'טיל' דווקא בצד הפתוח, יש מצב שזה יותר ייראה משמש וגם ימחיש את הפריצה של העסק)
לגבי הסקיצה השנייה, קצת מפריע לי בעין שהמשמש מתבטא דווקא במילה השניה COM וגם חוצה אותה במידה מסוימת (co-m).
לגבי מה שיונתן כתב, אני חושב שבדיגיטל יש יתרון לסמליל שמנותק מהטקסט, כיוון שהרבה פעמים צריך לדקק ולזקק ואין מקום לטקסט ארוך.

תודה לך! :)

1. סילון טיל צר למעלה ורחב למטה, אתה בוודאי מכיר את התמונה של ענני העשן למטה ושובל הסילון הדק הצמוד למבער הטיל.

upload_2018-11-25_1-17-6.png

upload_2018-11-25_1-14-52.png

2. מסכים לחלוטין שיהיה בעייתי להשתמש בויזו'אל לבדו. למרות שאיני רואה בעיה בחציית המילה com (אחרי הכל מבחינת הלקוח apricom זו מילה אחת) או בכך שהויז'ואל מתבטא רק בחלק מהמילה. זה מקובל ולגיטמי בעיצוב לוגואים.

מקצועי ומחכים.
צפה בקובץ המצורף 410438

נכון!
לכן בכל הסקיצות הדגשתי בצורה כזו או אחרת את קו התפר.

הפונט השני מתכתב הרבה יותר טוב עם השפה המעגלת של הלוגו.
(הפונט הראשון לדעתי ממש לא מתחבר.)

גם אני מאוד אוהב את Comfortaa, ותאמיני לי שאני מנסה את כל האופציות, אך לדעתי קומפורטה עם הויזו'אל הזה נותן תחושה של חנות משחקי מחשב ופחות של סוכנות ייעוץ, לכן הייתי צריך פונט עדין מחד אך זוויתי ורשמי יותר מאידך, ליצירת האיזון המושלם.

Apricom-Logo5.png

לא נראה כמו לוגו לחנות משחקי מחשב?

לאה הופמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
לא בטוחה שזה נותן תחושה של חנות למשחקי מחשב,
זה מתאים מאוד לעולם הדיגיטלי, זה אולי מזכיר יותר שפה של אפליקציות אבל לדעתי זה מתאים בהחלט.
אבל זו רק דעתי :)

הלוגו כמו כול העבודות שלך ברמת על. תענוג גדול שאתה מעלה לכאן עבודות.

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
לא בטוחה שזה נותן תחושה של חנות למשחקי מחשב,
זה מתאים מאוד לעולם הדיגיטלי, זה אולי מזכיר יותר שפה של אפליקציות אבל לדעתי זה מתאים בהחלט.
אבל זו רק דעתי :)

הלוגו כמו כול העבודות שלך ברמת על. תענוג גדול שאתה מעלה לכאן עבודות.

אכן הפונט מתאים מאוד לאפליקציות, השתמשי בו בכאן ואני באמת חושב שהוא מאוד מתאים ויעיל בפרויקטים כאלה:
https://www.prog.co.il/threads/חדש-מהניילון-אפיון-מיתוג-ועיצוב-אפליקציה-לשליטה-בבית-חכם.381944/

אגב... אני עוקב מדי פעם אחר השינויים באתר שלך. מקסים.
הרקטה בלוגו חדשה? בעקבות האשכול כאן? :)

לאה הופמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
אכן הפונט מתאים מאוד לאפליקציות, השתמשי בו בכאן ואני באמת חושב שהוא מאוד מתאים ויעיל בפרויקטים כאלה:
https://www.prog.co.il/threads/חדש-מהניילון-אפיון-מיתוג-ועיצוב-אפליקציה-לשליטה-בבית-חכם.381944/

אגב... אני עוקב מדי פעם אחר השינויים באתר שלך. מקסים.
הרקטה בלוגו חדשה? בעקבות האשכול כאן? :)

תודה. כיף לשמוע ממך!!!
מלפני חודשיים בערך.
רקטה? אוי ואבוי.. חללית :)

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
אש!
לוגו לעילא...

גמני אהבתי את הפונט קומפורטה.
הוא יושב בול גם על הסמליל של הלוגו.
ויוצר הרמוניה יותר משלימה

תודה לך ולהופמן!
אשקול שוב את הנושא. ייתכן וסלוגן יפתור את הסטייה הקטנה בתדמית לטובת פונט שמשתלב טוב יותר עם צורת הסמל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה