סוכרת הריון עזרה מבעלות ניסיון

יראת גאולה

משתמש מקצוען
ופליזזז חייבת רעיונות לנשנושים שמותר לאכול בלי הגבלה!
לא מסוגלת כל היום כל היום להתחשב בשעות או בארוחות, רוצה להכניס לפה מדי פעם משהו בלי חשבון.
אה, ושיהיה גם טעים..
מה שאני מצאתי -
גבינה צהובה, אגוזים ושקדים ופיצוחים, שקית במבה קטנה, ירקות כמובן.
אבל בכל מקרה אמורים לבדוק את הסוכר ולעקוב, כי דווקא בסכרת הריון יש קטע שכל גוף מתמודד אחרת עם מאכלים. מאכל אחד יכול להקפיץ לך ולי לא, ומאכל אחר ההיפך.
יש מאכלים שעשויים לעבור בטוב, אבל אני לא רוצה לקחת אחריות על זה... (כמו שוקולד מריר, מגנום או טילון קטן לא דלי שומן) אם ממש קשה, אפשר לקנות 'ממתקים' שמיועדים לסכרת. רק צריך לשים לב באיזה ממתיק השתמשו והאם הוא מותר בהריון.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
למה זה רק אם ממש קשה? למה זה לא מלכתחילה?
תחליפי הסוכר שנויים במחלוקת, באופן כללי ובהריון בפרט. אני ממש משתדלת והשתדלתי להימנע מהם.
חוץ מזה, שצריכת הסוכר זו התמכרות, וכשמתרגלים לא לצרוך מתוק, הצורך הזה פשוט נעלם. וזה כל כך נפלא!
בסוגריים, חבל לי שאחרי כל לידה מחדש אני 'מתנפלת' על הממתקים והורסת לעצמי הרגלים שהיו לי כל כך טובים! אבל כנראה שהמוטיבציה כבר לא אותו דבר... כי כל פעם אני אומרת לעצמי שאמשיך לשמור ולא מצליחה לעמוד בזה.

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בסוגריים, חבל לי שאחרי כל לידה מחדש אני 'מתנפלת' על הממתקים והורסת לעצמי הרגלים שהיו לי כל כך טובים! אבל כנראה שהמוטיבציה כבר לא אותו דבר... כי כל פעם אני אומרת לעצמי שאמשיך לשמור ולא מצליחה לעמוד בזה.
אני אותו דבר,
דיברתי עם אחותי וגם היא ככה
עד שהתייעצה עם דיאטנית שהסבירה לה שהגוף מאבד המון אנרגיה בחודשים שאחרי הלידה וצריך קודם כל לדאוג למלא את הצורך של הגוף
לכן לא להלחם בצורך למתוק, אבל לדאוג קודם כל לתזונה מלאה, איכותית ובריאה
ולאט לאט הצורך של הגוף בפחמימות ריקות ירד.

קשוח. אבל כנראה עובד

אילה מינה

משתמש מקצוען
אני אותו דבר,
דיברתי עם אחותי וגם היא ככה
עד שהתייעצה עם דיאטנית שהסבירה לה שהגוף מאבד המון אנרגיה בחודשים שאחרי הלידה וצריך קודם כל לדאוג למלא את הצורך של הגוף
לכן לא להלחם בצורך למתוק, אבל לדאוג קודם כל לתזונה מלאה, איכותית ובריאה
ולאט לאט הצורך של הגוף בפחמימות ריקות ירד.

קשוח. אבל כנראה עובד
תכלס זה עובד תמיד
אם נורא בא לך ביום בהיר לחסל חבילת שוקולד
סבירות גבוה שאם תעצרי את עצמך קודם ותאכלי ארוחה טובה או ארוחת ביניים מתאימה-הצורך ירד או אפילו יעלם לחלוטין

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
תכלס זה עובד תמיד
אם נורא בא לך ביום בהיר לחסל חבילת שוקולד
סבירות גבוה שאם תעצרי את עצמך קודם ותאכלי ארוחה טובה או ארוחת ביניים מתאימה-הצורך ירד או אפילו יעלם לחלוטין
אחרי לידה ממש לא!!!!!

אין זמן לאכל, אין כח להכין
וכמה שתאכלי, אחרי הארוחה, או באמצע הלילה מסוגלים לחסל חבילת שוקולד שלמה (אמרה ההיא ששתי קוביות מספקות אותה בדרך כלל)

אילה מינה

משתמש מקצוען
אחרי לידה ממש לא!!!!!

אין זמן לאכל, אין כח להכין
וכמה שתאכלי, אחרי הארוחה, או באמצע הלילה מסוגלים לחסל חבילת שוקולד שלמה (אמרה ההיא ששתי קוביות מספקות אותה בדרך כלל)
קל זה אף פעם לא
רק העיקרון נכון תמיד

שירה רחל

משתמש פעיל
משהו השתגע... הלוואי שבמכשיר ולא אצלי...
עשיתי הבוקר בדיקה בצום, יצא לי 123 (בחיים לא הייתי באזורים האלה בכלל בכלל) אחרי כמה דקות עשיתי שוב ויצא לי 87.
שעה אחרי הארוחה, בדקתי, יצא לי 168 (שוב, משהו לא נורמלי בכלל) אחרי כמה דקות בדקתי שוב יצא 150.
בין לבין היה סימן של err על המכשיר. מה זה אומר? למי אני פונה? אני עם פריסטייל. הוא בן כמה שבועות.

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
משהו השתגע... הלוואי שבמכשיר ולא אצלי...
עשיתי הבוקר בדיקה בצום, יצא לי 123 (בחיים לא הייתי באזורים האלה בכלל בכלל) אחרי כמה דקות עשיתי שוב ויצא לי 87.
שעה אחרי הארוחה, בדקתי, יצא לי 168 (שוב, משהו לא נורמלי בכלל) אחרי כמה דקות בדקתי שוב יצא 150.
בין לבין היה סימן של err על המכשיר. מה זה אומר? למי אני פונה? אני עם פריסטייל. הוא בן כמה שבועות.
לדעתי זה לפי כמות הדם ששמת,
אם שמת קצת מדיי זה שגיאה
קצת זה ערך נמוך
הרבה זה ערך גבוה

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
זה לא מה שיוצא מטפטפים על הסטיק? אני אמורה לווסת את זה?
זה מה שיצא לי בכל הניסיונות לעשיתי
יחסית הסטיקים של פריסטייל יותר מדוייקים

תנסי דקירה על הכי קטן שמאפשר לך ולשים את טיפת הדם לאט כדי שתכנס כמות מדויקת יותר

שירה רחל

משתמש פעיל
תנסי דקירה על הכי קטן שמאפשר לך ולשים את טיפת הדם לאט כדי שתכנס כמות מדויקת יותר
תודה. עכשיו 111... (אבל כבר עברו כמעט שעתיים מתחילת הארוחה) אני מרגישה שהבדיקות הללו פשוט הופכות אותי למאוד לא רגועה, וזה מעגל שמעלה עוד יותר את הסוכר...
אני לא עומדת בלחץ הזה, וכאילו שחסר עכשיו מתח.

פרוגיוזר

משתמש צעיר
באופן כללי אם הגוף רוב הזמן במצב של ערכים מותרים אבל גבוהים (100-120),
זה גם מזיק? או שכל עוד הערכים מותרים זה בסדר?
כי הבנתי מהדיאטנית שצריך הפסקה של 3 שעות בין ארוחה לארוחה, ולפעמים זה קשההה.

ניק 7841

משתמש רשום
אני יודעת שלא כ"כ מומלץ בהריון ממתיקים,לא מצליחה להמנע לגמרי
מישהי יודעת לומר מה יותר טוב ומה פחות
וכן מתי זה יותר קריטי-התחלה/אמצע סוף או שלא משנה השלב
אשמח לתשובות
תודה

שירה רחל

משתמש פעיל
אוף, למה יש לי תוצאות מחרידות שעה אחרי האוכל? אני אוכלת ארוחת בוקר שתמיד היתה מצוינת בשבילי, אחריה לא התקרבתי ל-120..

קמה בבוקר, תקין. שעה אחרי הארוחה יוצא קרוב ל-170. אחרי שעה וחצי זה כבר מתחת ל-120. קרה לי גם אתמול והקפדתי על כמות דם מדויקת, מחט חדשה, ידיים שטופות...

זה מסוכן? הייתן מנסות לשאול מישהו? שאר היום אתמול היה ממש תקין.

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אוף, למה יש לי תוצאות מחרידות שעה אחרי האוכל? אני אוכלת ארוחת בוקר שתמיד היתה מצוינת בשבילי, אחריה לא התקרבתי ל-120..

קמה בבוקר, תקין. שעה אחרי הארוחה יוצא קרוב ל-170. אחרי שעה וחצי זה כבר מתחת ל-120. קרה לי גם אתמול והקפדתי על כמות דם מדויקת, מחט חדשה, ידיים שטופות...

זה מסוכן? הייתן מנסות לשאול מישהו? שאר היום אתמול היה ממש תקין.
אם יש לך תוצאות חריגות תנסי מיד לבדוק באצבע אחרת.
שמעתי על הרבה שיצאה להן תוצאה נמוכה באופן מפתיע
אולי סוג של תקלה, לא יודעת מה זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה