סוכרת הריון עזרה מבעלות ניסיון

שירה רחל

משתמש פעיל
יש לי אפשרות לקנות באתר של מאוחדת סטיקים של פריסטייל בלי מרשם? נגמר לי המרשם ויש לי תור לרופאת משפחה רק למחר, ובתי המרקחת באזור שלי סגורים.

מישהי הזמינה פעם את הסטיקים האלה באתר?

תודה!

ביתריסטית

משתמש רשום
יש לי אפשרות לקנות באתר של מאוחדת סטיקים של פריסטייל בלי מרשם? נגמר לי המרשם ויש לי תור לרופאת משפחה רק למחר, ובתי המרקחת באזור שלי סגורים.

תודה!
אפשר עם מרשם מאחות

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

תודה!
אפשר בלי מרשם אבל עולה 77 ש"ח (אאל"ט) במקום 20 ש"ח.

פרוגיוזר

משתמש צעיר
אשמח לרעיונות לתוספות קלות להכנה לארוחת צהריים שלא מקפיצים את הסוכר
וכן נשנושים פרווה שמתאימים לארוחת ביניים \ ללא פחמימות כלל

הרי האלפים

משתמש צעיר
כמה שאלות שחשובות לי
1. כשאני אוכלת 3 ארוכות בלי נשנושי ביניים כמו תפוח וכו..הסוכר שלי יותר גבוהה האם יכול להיות ?
2. האם יש מצב שמוצרי חלב מעלים לי את הסוכר ?
3. האם בתי חולים חוששים מלידה טבעית של סכרת הריון?( אני תמיד יולדת גדולים ..ולא הייתה לי בעבר סכרת
בקיצור סכרת זה משהו חדש בשבילי ...
אשמח לקבל תשובות מנשים שעברו סכרת .
תודה רבה ושיהיה בשורות טובות לעם ישראל

אבא תודה על הכל

משתמש צעיר
1. בד"כ ההמלצה היא לאכול כל 3 שעות, מה שאומר 3 ארוחות עיקריות ו3 ביניים- שהן חשובות מאד לאיזון הסוכר, חשוב להתייעץ עם דיאטנית לגבי התפריט שלך.
2. מוצרי חלב יכולים להעלות סוכר, תלוי מאד איזה מוצר- רמת הסוכר בכל מוצר.
3. ילדתי במשקל של 3.180 כך שאין לי נסיון בשאלה הנ"ל.
המון בהצלחה!!!(y)

הרי האלפים

משתמש צעיר
תודה על התשובות עזרת לי מאוד .
לגבי המשקל אצלי זה בערך קילו יותר בלי סוכר לכן אני מפחדת מאודדדדדדדדדדדדד

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אם יש משקל גבוה ועוד תנאים מזרזים בשבוע מוקדם יותר
כך שלא מגיעים למשקלים הגבוהים
חברה שלי(עם סוכרת הריון) חיכתה ולא זירזה ילדה תינוק קרוב ל5 קילו
ברוך ד' שעבר בשלום

אילה מינה

משתמש מקצוען
ההנחיה שקיבלתי היא שלא יעברו יותר מ3 שעות בלי אוכל
להקפיד על שלוש ארוחות מלאות וביניהן לאכול משהו בצורה שלא תהיה הפסקה של יותר מ3 שעות
דילוגים מעלים סוכר!
ממה שהבנתי אפילו חופן אגוזים/שקדים מספיק
לא אוכלים פרי לבד! פרי חייב לבוא עם מנת שומן ליד כמו אגוזים

אילה מינה

משתמש מקצוען
2. האם יש מצב שמוצרי חלב מעלים לי את הסוכר ?
יש מצב, תפרידי בין המוצרים ותבדקי
חלב רגיל מכיל סוכר! חלב זה ממש סוכר ולא מומלץ! (לבן גבינה וכו' זה בדר"כ בסדר רק החלב עצמו כנוזל-בעייתי)
יש המלצה בכללי על מוצרי חלב עם אחוזי שומן גבוהים כמו שמנת או גבינות קשות
3. האם בתי חולים חוששים מלידה טבעית של סכרת הריון?( אני תמיד יולדת גדולים ..ולא הייתה לי בעבר סכרת

תלוי בלידות קודמות ובשלב
אם יש לך דרך לתקשר איתי במייל או משהו
אוכל לפרט לך יותר מנסיון העבר שלי

אמא של הדס

משתמש רשום
עד 4 קילו מיילדים לידה טבעית אם יש חשש שהעובר גדול מנתחים (לתינוק עם סכרת יש בצקות והסכנה שתהיה כליאת כתפיים) , לי עושים זירוז באמצע שבוע 38 כדי להמנע מניתוח.

שירה רחל

משתמש פעיל
אוף, אצלי תמיד הערכת המשקל גם ככה גדולה (בלי קשר לגודל התינוק שיוצא בסוף) את האחרון בחדר לידה העריכו לי ב-4.2. נולד 3.4 מה אני אעשה?

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אשמח לרעיונות לתוספות קלות להכנה לארוחת צהריים שלא מקפיצים את הסוכר
וכן נשנושים פרווה שמתאימים לארוחת ביניים \ ללא פחמימות כלל
ירקות מכל הסוגים. תנסי שעועית ירוקה (לפזר בתבנית תנור או לאדות על אש נמוכה עם מכסה), גזר (יש כאלו שזה בעייתי עבורן ויש שלא), קישואים, קולרבי. אפשר לאדות או להקפיץ. כרובית / ברוקולי בתבנית בתנור.
בגיזרת הפחמימות מותר מעט פחמימה, הרבה פעמים פחמימה מלאה פחות מעלה את הסוכר. תפוחי אדמה זה נוראי להרבה נשים. אולי תנסי מה קורה עם אורז, בורגול, קוסקוס מחיטה מלאה, וכדומה.

נשנושים - שקית במבה קטנה זה מושלם. אגוזים ושקדים. ירקות בייבי או חתוכים.

אבריכית

משתמש רשום
תזהרי מאד מאורז.-לי זה הקפיץ את הסוכר הרבה יותר משוקולד או כל דבר אחר!
הייתי אוכלת המון חלבונים. ביצים קשות. אפשר להכין מושט- אפילו בטוסטר, עם תבלינים.
יוגורט עם גרנולה בריאה.

יואו, זה לא פשוט. במיוחד בימים כאלה שדורשים אכילה רגשית!!!

אמא של הדס

משתמש רשום
אוף, אצלי תמיד הערכת המשקל גם ככה גדולה (בלי קשר לגודל התינוק שיוצא בסוף) את האחרון בחדר לידה העריכו לי ב-4.2. נולד 3.4 מה אני אעשה?
אצלי היתה הערכה של 4.2 וכבר חתמתי על ניתוח, זה היה בלילה האחות שכנעה אותי לחכות למומחים לבוקר, הייתי בשיבא הביאו לי את מנהל המחלקה שעשה הערכה משקל ואת ד"ר כסיף האחראי שם על האולטרסאונד ועשו לי הערכה מחודשת ויצא 3.800 ובאמת ילדתי בלידה רגילה והוא נולד כמעט 3.800

אילה מינה

משתמש מקצוען
אצלי היתה הערכה של 4.2 וכבר חתמתי על ניתוח, זה היה בלילה האחות שכנעה אותי לחכות למומחים לבוקר, הייתי בשיבא הביאו לי את מנהל המחלקה שעשה הערכה משקל ואת ד"ר כסיף האחראי שם על האולטרסאונד ועשו לי הערכה מחודשת ויצא 3.800 ובאמת ילדתי בלידה רגילה והוא נולד כמעט 3.800
לי בהערכת משקל של 4.2 נתנו ללדת רגיל בסכרת הריון מאוזנת

זה אני :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תזהרי מאד מאורז.-לי זה הקפיץ את הסוכר הרבה יותר משוקולד או כל דבר אחר!
הייתי אוכלת המון חלבונים. ביצים קשות. אפשר להכין מושט- אפילו בטוסטר, עם תבלינים.
יוגורט עם גרנולה בריאה.

יואו, זה לא פשוט. במיוחד בימים כאלה שדורשים אכילה רגשית!!!
אצלי אורז בסמטי עובר מעולה.
שאר סוגי האורז לא.

אסתי ונשטוק

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
אני חדשה בסכרת הריון, גילו לי בשבוע 6
כמה שאלות בסיסיות,
שקדים ואגוזים משנה אם זה קלוי?,
איזה רעיונות יש לאכול שלא צריך לעבוד להכין אותו
חובה עם פחממה לאכול גם חלבון וגם ירק או מספיק רק אחד מהם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה