עזרה: איך יוצרים הגרנה לקובץ וידיאו?

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
שלום וברכה לכולם.
יש לי קורס דיגיטלי בתשלום,
לפעמים אני מתבקשת להעביר סרטון במייל
המטרה שלי היא כזו:
1. שתיהיה אפשרות צפיה רק למייל המורשה.
2. שלא תיהיה אפשרות הורדה כלל

עד עכשיו עשיתי את זה ע"י גוגל דרייב אבל הבעיה שיש אפשרות הורדה.
מכירים דרך אחרת?

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מי שרוצה להוריד- לא יעזור שום הגנה, (גם בהגנה הכי גדולה תמיד אפשר לעשות צילומסך....)
פשוט לכתוב בתחילת הסרטון גזל וכו... ולהסתמך שהצופה ירא שמיים...

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
ומה ההגנה הכי גדולה??
מדובר על אנשים סטנדרט שיודעים להוריד איפה שנמצא כפתור הורדה.
לא מדברת על כאלה מתחכמים.......

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
אפשר לעשות כאן https://my.schooler.biz/s/13522/user/signup?bundle=12302 כדוגמת הסרטים של פרלשטיין

ה"קורסים" באתר הנ"ל ניתנים לצפייה רק לאחר תשלום, ומקבלים קישור לצפייה בסרטון פרטי שלכאורה לא ניתן להורדה..

נערך לאחרונה ב:

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
חוצמיזה, איך עושים דיסק און קי עם הגנה מפני העתקה?

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
אפשר לעשות כאן https://my.schooler.biz/s/13522/user/signup?bundle=12302 כדוגמת הסרטים של פרלשטיין

ה"קורסים" באתר הנ"ל ניתנים לצפייה רק לאחר תשלום, ומקבלים קישור לצפייה בסרטון פרטי שלכאורה לא ניתן להורדה..

יפה אני כבר עובדת איתם.

קוראים לזה מערכת סקולר אבל יש לזה קישור
ולהרבה אנשים יש חסימה לקישורים.
לכן אני מחפשת פתרון אחר.

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
יפה אני כבר עובדת איתם.

קוראים לזה מערכת סקולר אבל יש לזה קישור
ולהרבה אנשים יש חסימה לקישורים.
לכן אני מחפשת פתרון אחר.
נראה לי שלפרלשטיין יש פתרונות גם לזה , איזה תוכנה שמורידים או משהו כזה, אפשר לברר אצלה

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
היא עשתה את זה אצל מתכנתים או אנשים מבינים...
מחפשת עצה ופתרונות מהם

aeb

משתמש סופר מקצוען

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
אף אחד לא יודע איך אפשר לשלוח בגוגל דרייב בלי שיהיה כפתור הורדה?
יש לי שרת באתר וימאו שמאפשר את זה אבל אנשים חסומים.......

aeb

משתמש סופר מקצוען
בלי שיהיה כפתור הורדה?
1. בוחרים באופציה של 'שיתוף עם אנשים וקבוצות' ולא שיתוף ע"י קישור הגלוי לכל, שזה אומר שצריך להכניס את הכתובת הג'ימייל של המקבל ורק לו יש הרשאות בקובץ

1606077906522.png

2. לוחצים על גלגל ההגדרות ומסירים את 2 הסימונים

1606078021784.png

T.S

משתמש פעיל
אף אחד לא יודע איך אפשר לשלוח בגוגל דרייב בלי שיהיה כפתור הורדה?
יש לי שרת באתר וימאו שמאפשר את זה אבל אנשים חסומים.......

שלום וברכה.
ניתן לראות כאן על הרעיון של תוכנה לבניית קורסים בלי צורך באינטרנט. אחד מהמעלות שם זה ההצפנה שאפשר לעשות לוידאו, כך שמי שפותח את הוידאו בלי התוכנה, יכול לצפות רק ב10 שניות הראשונות.

כתבתי שם שהפסקתי לשווק את הרעיון. כעת אני מנסה לעשותו שוב. מדובר במשהו עוצמתי במיוחד.

זה פותר גם את הבעיה שהועלתה באשכול כאן, מדובר בהגנה מקסימלית מפני העתקות.

אז אם זה מעניין אתכם, שלחו לי מייל: r0527657630 ג'ימייל קום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה