דרוש מידע עובדות המעון נוסעות לטיול, מגיע להן! אבל למה לי מגיע עונש?

מצב
הנושא נעול.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
וכמה שאני משלמת לא קשור
אני גם חייבת את הסידור הזה
ופעם בשנה אני מסתדרת בצורה אחרת ומפרגנת למטפלות של הילד שלי
יש לי דרכים לפרגן לה שישמחו אותה יותר...
(והסכום המשולם לא קשור משום כיוון לנושא!!!!!
נשים שמרויחות קצת ולכן משלמות קצת למעון יותר קל להן למצוא סידור לילד? מה הקשר בכלל?)
בד"כ יותר קל להן להחסיר. בהחלט לא תמיד.
אבל כשאת משלמת סכום כזה גדול בשביל שתיהיה לך מסגרת מסודרת את מצפה למסגרת מסודרת!

שידרוגים

משתמש מקצוען
אז את טועה לגמרי!!!!!!!!!
אני משלמת 2600 שח לחודש!!! כל חודש!!!!!!!!
וכמה שאני משלמת לא קשור
אני גם חייבת את הסידור הזה
ופעם בשנה אני מסתדרת בצורה אחרת ומפרגנת למטפלות של הילד שלי

(והסכום המשולם לא קשור משום כיוון לנושא!!!!!
נשים שמרויחות קצת ולכן משלמות קצת למעון יותר קל להן למצוא סידור לילד? מה הקשר בכלל?)
פעם בשנה גםלי לא מפריע,
חוזרת ואומרת שמדובר בפעם שלישית החודש הזה!
לכו תסבירו לבוס תירוצים...

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
היא רוצה לצאת לנופש ולא מוצאת סידור אז אני אצטרך לצאת מהעבודה או למצוא להם סידור!
הרמת כוסית היא לא ע"ח אף אחד, אדרבא אם זה לא מזיק לאף אחד אין עם זה בעיה שיפרגנו להם כמה שיותר!
גם ככה מוציאים אותה עד השעות הקטנות של הלילה.... מה הקשר שהיא צריכה למצוא סידור לילדים....
כי ככה החוק אומר ומאפשר
טוב שאת עכשיו מודעת לחוק
אולי שנה הבאה לא תשלחי למעכון
כי במעון מותר לקחת חופש ולזסגור את המעון ל4 ימים בשנה- לפי בחירת ההנהלה והצוות

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כי ככה החוק אומר ומאפשר
טוב שאת עכשיו מודעת לחוק
אולי שנה הבאה לא תשלחי למעכון
כי במעון מותר לקחת חופש ולזסגור את המעון ל4 ימים בשנה- לפי בחירת ההנהלה והצוות
והמעון מנצל את זה בבין הזמנים / איסרו חג / ערב סוכות / ערב פסח...אצלנו זה היה חוץ מהימים המדוברים.

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
יש לי דרכים לפרגן לה שישמחו אותה יותר...

בד"כ יותר קל להן להחסיר. בהחלט לא תמיד.
אבל כשאת משלמת סכום כזה גדול בשביל שתיהיה לך מסגרת מסודרת את מצפה למסגרת מסודרת!
ואכן יש לי מסגרת מסודרת חוץ מפעם בשנה
ואני משתדלת לפרגן למטפלת שנמצאת עם הילד שלי 8 שעות ביום בהרבה צורות ודרכים :)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה