דרוש מידע סקר על מקוואות של הבוקר מה המחיר אצלכם בתקופה זו ? איך מתמודדים עם ההגבלות החדשות?

מצב
הנושא נעול.

קופירייטרינג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מחיר הכניסה 20 ש"ח.

יש שומר בחוץ, ונכנסים רק 3 אנשים.

יש חומר חיטוי, וסבון.

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אצלינו בבני ברק, מקווה סאטמר ברחוב נחמיה (עם הדלת השבורה והחלון המנופץ מטעמים שונים... וד"ל), פתוח כרגיל - המחיר 5 ש"ח, פתוח כמעט כל היום, ומנסים לשמור על שלוש שלוש...
מענין שעד שבוע שעבר לא הקפידו שם על שום כלל, במו עיני ראיתי שנכנסים 5 ביחד.
ויוצאים גם יותר.
ופתאום גם אנשים התחילו להחמיר לטבול בלילה

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בלי להיכנס לעצם הדיון.
רק התייחסות למה שכתבת.
לטבול במים שאתה לא יודע מי טבל בהם
מלא כלור.
מה עם הרצפה?
מדבק רק בעיניים פה אף
השער למקוה
מה ההבדל בין הסופר?
תפרט

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
  • תודה
Reactions: ot!

לעבעדיקייט

משתמש מקצוען
בלי להיכנס לעצם הדיון.
רק התייחסות למה שכתבת.

מלא כלור.

מדבק רק בעיניים פה אף

מה ההבדל בין הסופר?

תפרט
כלור? השתכנעתי.
רצפה? הבנתי?
אני לא יודע באיזה סופר אתה הולך, אבל אצלי בסופר עוברים עם חיטוי על כל העגלות. אני שזה לא מספיק, אבל זה הרבה.
אבל, בעיקר אני רוצה לכתוב שראיתי בשם השינווע רוב (הרב משיאווע זיע"א): בזמנים של חולי, טובלים במצות ונשמרתם. והדברים חריפים ומתוקים כאחד.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני לא יודע באיזה סופר אתה הולך, אבל אצלי בסופר עוברים עם חיטוי על כל העגלות. אני שזה לא מספיק, אבל זה הרבה.
את כרטיס האשראי אתה גם מחטא? השקיות בקופה? המוצרים מהמדף?
ולא, אצלנו לא מחטאים, לא חושב שיש בזה תועלת.
אבל, בעיקר אני רוצה לכתוב שראיתי בשם השינווע רוב (הרב משיאווע זיע"א): בזמנים של חולי, טובלים במצות ונשמרתם. והדברים חריפים ומתוקים כאחד.
דווקא העיקר.. מיותר.:
בלי להיכנס לעצם הדיון.
אני חושב שזאת סכנה כי בפועל אנשים לא שומרים על הכללים.
ולא טובל כעת לצערי.

חחח

משתמש סופר מקצוען
התחושה ששר הבריאות משתייך למגזר הנ"ל זועקת!!!
חחחח. אני מתה על זה שאנשים כותבים בלי לדעת.
דווקא לקבוצה ששר הבריאות משתייך ישנה המלצה להיזהר כמה שיותר ולא ללכת. גם בקטע של מניינים הם היו הראשונים להתפלל דרך מרפסות ואפילו לא ברחוב (דבר שברובו ממשיך גם עכשיו לאחר ההקלות שמותר להתפלל ברחוב והם ממשיכים להתפלל במרפסות...)

נהרדעא

משתמש חדש

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
גם על ההיתר של ההפגנות אתם יוצאים חוצץ? מי שרוצה לקחת את הסיכון הזה (וזה מוכיח כנראה על הצורך העז שלו), זה עניין שלו, במצב בו אנו חיים כרגע, הסיכון הוא בעיקר לבני משפחתו, אז שכל אחד יעשה את השיקולים שלו, ירצה ילך לא ירצה לא ילך.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...