ספר חדש 'השתיקה שבין המילים'

ספורט אלגנט

משתמש סופר מקצוען
האמת שלדעתי ההמשך יותר טוב.
מקווה שזה לא נשמע גאוותני. כי אני לא כותבת בנימה גאוותנית אלא כי לדעתי הספרותית רוב הפרקים הבאים עולים על הראשונים.

והבטחתי לספר עוד אנקדוטות למי שמעוניין...

אז כך. ישנו קטע בספר שבו תמר באה לקחת את בתה מן הגנון, ומגלה את הגננת וילדי הגנון עומדים בחצר וצועקים בקולי קולות. מה ארע? אל החצר נכנס כלבלב פודל קטן...
תמר לא מאבדת עשתונות, נחלצת לעזרתם, מרימה את הכלבלב בידיה, ומרחיקה אותו מן הסערה אליה נקלע שלא ברצונו, בינתיים הכלבלב ממס את לבה בכמה נביחות אבל היא מסבירה לו שהקשר ביניהם יסתיים בהעברתו אל הצד הנגדי של הכביש. ו...תוכלו לקרוא מה קורה בהמשך (לא רוצה להרוס לכם כבר עכשיו את כל ההנאה מהקריאה).

גם במציאות קרה משהו דומה. באתי לקחת את בתי מהגן. כמה דקות קודם לבואי נכנס כלבלב פנימה, והגן כולו סער וגעש. הגננות, הילדות, כאילו היה מדובר בכלב רוטווילר.
בלי לחשוב יותר מדי ניגשתי אל הכלבלב ו-הופ, הרמתי אותו בידי, בעוד עיניה של הגננת נקרעו לרווחה, יצאתי אתו החוצה, ואחרי שובל של כל ילדות הגן, שחוזות במעשיי התמוהים. 'הוא שלכם?' שאלו אותי. יצאתי אתו למעבר חציה, כמה נהגים צפרו, הרחוב כולו הפך למרקחה, לא כל בכל יום נראה מחזה יוצא דופן של אמא חרדית עם כלבלב בידיה.
ניסיתי להניח אותו - אבל הכלבלב כנראה הרגיש אתי מאוד בנוח, ובכל מקום שהנחתי אותו, רץ אחריי מקשקש בזנב...

חביבה

משתמש מקצוען
נהניתי מאד לקרוא את הפרקים הראשונים, נשארתי סקרנית לגבי ההמשך..
תארת יפה את הקטע בגינה- איך שהיא פחדה להכנס למקום לא לה.
ולאה עם הלשון המתגלגלת...
בקיצור, היה ממש מענין
ממש לא יזיק לי איזה ספר טוב עכשיו.
שולחת לך את המייל שלי באישי.

ספורט אלגנט

משתמש סופר מקצוען
איזה כיף לקבל את המשוב הנחמד הזה.
תודה!

(ואולי תקבלי את הספר בהגרלה...)

ביק

משתמש פעיל
הפרקים הראשונים נראים מבטיחים, אשמח לקרא.
המייל באישי.

ספורט אלגנט

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה לכולכם.
אני רואה שהאשכול שלי התעורר לחיים, לאחר שכמה ימים אף אחד לא הגיב...
ואני כבר חשבתי לסגור את ה'באסטה'
ולעשות את ההגרלה
אבל אם יש עוד מצטרפים, אז אדרבה...

אפיקים RA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מהמם...
אולי תעשי מהדורה דיגיטלית:)

ספורט אלגנט

משתמש סופר מקצוען
לדעתי הספר השני טוב יותר. למדתי מהטעויות של הספר הקודם...
וגם העברתי אותו עריכה ספרותית. ביחד עם העורכת הנפלאה יונית פרידלר.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
מיכל, מתי ההגרלה??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה