ספר חדש 'השתיקה שבין המילים'

ספורט אלגנט

משתמש סופר מקצוען
שלום לכולכם. חשבתי קצת לשתף אתכם בכל מיני אנקדוטות שקשורות לכתיבת הספר.
ולחלקים מן החיים עליהם זה מבוסס.
הקדמה קצרה: תמר, הגיבורה אומנם בעלת תשובה, אבל הסיפור שלה קצת שונה מהסיפור המוכר של בעל התשובה הישראלי: חבר'ה - צבא - הודו - הארה - ציציות מתבדרות ברוח...
ואחד הקטעים המשעשעים בספר הוא כאשר תמר (הדמות הראשית) נערת תיכון הקיבוצניקית, מגיעה לעבוד ברפת הקיבוצית. תמר נחרדת עד לעמקי נשמתה מן הפרות המתבוססות ברפש, משוללות החופש, אשר חייהן נעים מחליבה לחליבה. היא אפילו מתקשרת לחברת כנסת גליה לאופר לוחמת הצדק הידועה, כדי שזו תתערב, אך גליה לאופר רוצה לפצוח בהליך חקיקה ארוך וממושך, ותמר שרוצה לעזור לפרות המסכנות, לא מוכנה לחכות, לשבת במשרד ולערבב את הסכור בכוס הקפה, הרי עד שתהליך החקיקה יימשך, דור הפרות הנוכחי יפנה מקומו לדור הבא..
מה היא עושה? מחליטה לקחת את החוק לידיים. באין רואים, פותחת את אחת הגדרות, כדי לשחרר את הפרות לחופשי...

קטע זה מתבסס במידה מסוימת על המציאות. גם אני הגעתי לרפת הקיבוצית ושרכתי רגליי במגפיים מגושמות הגדולות פי כמה ממידתי, גם אני, נחרדתי ממצבן של הפרות האומללות. אבל אצלי, הן ברחו בטעות, כאשר שכחתי לנעול את אחת הגדרות...
לא הוכחתי את עצמי כרפתנית מוצלחת, ומהר מאוד וייתרו על שירותיי, אבל הרווחתי כמה סצנות לספר העתידי שלי (:

ואם נתבונן קצת יותר לעומק נבין שהעניין כאן הוא לא המאבק על שלומן של הפרות ולא הסיטואציה המשעשעת, אלא משהו אחר, עמוק יותר. החיפוש של תמר אחר צדק ויושר.
אבל בעצם, כדי להבין יותר, כבר צריך לקרוא את הספר...

ספורט אלגנט

משתמש סופר מקצוען
תודה מזל!

וזה הזמן לספר לכם שמזל המקסימה היא מנהלת השיווק של פרסום גיל, דרכם עשיתי את מודעות הרחוב.
ואני יכולה לומר מניסיוני האישי שממש נהניתי לעבוד מולה. מאוד השתדלה שהכל יהיה בסדר, ואם קרה שלא הדביקו במקום מסוים, מיד טיפלה בזה, והייתה בקשר רציף עם המדביק, והרגשתי כל הזמן שיש עם מי לדבר, ושאני (כלומר המודעות) בידיים טובות.
אז אני ממליצה בחום, לכל מי ששוקל/ת לעשות מודעות רחוב.

ספורט אלגנט

משתמש סופר מקצוען
תיקון טעות!

כתבתי שהספר בחנויות של דני ספרים נמכר בחמישים שקל. זה לא נכון. כי התבלבלתי ממה שכתוב בקטלוג שלהם, בו המחירים הם עבור קניה סיטונאית למוסדות.
אז אני לא יודעת מה המחיר אצלם בחנויות.
באור החיים - 59 ש"ח.
ביפה נוף - 55 ש"ח.
מאמינה שגם בחנויות החרדיות האחרות המחירים דומים.

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כתיבה זורמת ומעניינת!
המייל נשלח באישי.

ספורט אלגנט

משתמש סופר מקצוען
מה הבעיה בכתב?
את מתכוונת לכתב של הפרקים המעומדים?
בספר הגודל של הכתב סטנדרטי.

ספורט אלגנט

משתמש סופר מקצוען
מה ההשגות?
אני סקרנית.
עוד לא היה ספר שקראתי, כולל אלו שהכי אהבתי, שלא היו לי עליו השגות...

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא רוצה לקרוא כדי לא להסתקרן
מעדיפה להגריל אותו ואם לא נשרוד גם ככה...

brod

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נהניתי מאד
מקורי

מייל שלחתי באישי...

ספורט אלגנט

משתמש סופר מקצוען
תמיד כיף לקרוא את התגובות שלכם!
שאלו אותי כמה פעמים לגבי לכתוב הודעה בפורום בלי מייל (ולשלוח אלי את המייל באישי) אז כמובן שאין בעיה.

כיף של חויה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים

שולמית 1

משתמש רשום
נכתב ע"י מיכל בוני;2366117:
מה הבעיה בכתב?
את מתכוונת לכתב של הפרקים המעומדים?
בספר הגודל של הכתב סטנדרטי.

אם כך- מהמם!
הקטע עם העורכת- כל כך מתאר את המציאות...
הזדהיתי ביותר!....

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נסחפתי לקריאת התיאורים האותנטיים והזורמים!
מייל באישי...:)

יפתוש

משתמש רשום
יפה מאוד מאוד !

אם ההמשך הוא כמו הפתיחה , ואני מניחה שכן , אז הספר מבטיח מאוד !

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה