ספר חדש 'השתיקה שבין המילים'

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
תודה,
האימייל בחתימה

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כתיבה מתוקה ממש!
חסר לי הגהה של תוכן. היו קלישאות שהפריעו לי, ואי-אלו דיוקים שקפצו לי בעין.
חוץ מזה - עושה חשק לקרוא עוד.

ספורט אלגנט

משתמש סופר מקצוען
לכל המגיבים!
תודה רבה על היענותכם,
עדיין לא הספקתי לקרוא את כל התגובות אבל ממה שקראתי מאוד נהניתי והתרגשתי.

שלכם, מיכל.

נ.ב שאלו אותי אם מדובר בסיפור חיים שלי אז התשובה היא - לא!
אבל יש בספר שימוש באפיזודות מסוימות מחיי, תוך שימוש ספרותי חופשי.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אשמח גם להכנס להגרלה (למרות שזה קצת מעצבן שאנשים רוצים לקבל את הספר בחינם במקום לקנות אותו :) )
(המייל נשלח בפרטי)

ספורט אלגנט

משתמש סופר מקצוען
שבוע טוב לכולכם
אני עדיין לא ממש מתמצאת בטכנולוגיה המסובכת כאן , אבל למרות זאת הצלחתי לעבור ביעף על רוב ההודעות, נהניתי מהחמאות וכבר חשבתי לעצמי...הכל מדי טוב - צריכה להיות גם ביקורת, לא?
אז ב"ה גם זו הגיעה כשאחת המגיבות אמרה שלדעתה הדמות של אבי לא מספיק אמינה כמטפל. אולי יש בזה משהו. אני גם תהיתי תוך כדי הכתיבה אם התנהגות שלו לפעמים קצת מדי מתוסבכת וילדותית, אבל מצד שני היה חשוב לי לגוון עם דמות מטפל לא מושלם, והקושי שלו מעורר הזדהות, חוץ מזה מטפלים יש מכל מיני סוגים... ובכל זאת מקבלת בברכה את ההערה.
מסכימה עם התגובה של רותי קפלר שאולי ההגרלה מעודדת לקבל את הספר בחינם ולא לקנות...
ובכ"ז מקווה שיהיו כאלו שירצו להשקיע את כספם כבר עכשיו.
ואם יזכו - מתנות תמיד יש למי לתת, לא?

המשך שבוע נעים לכולכם.

מיכל

*הדר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י רותי קפלר;2361717:
אשמח גם להכנס להגרלה (למרות שזה קצת מעצבן שאנשים רוצים לקבל את הספר בחינם במקום לקנות אותו :) )
(המייל נשלח בפרטי)

נכתב ע"י מיכל בוני;2361774:
מסכימה עם התגובה של רותי קפלר שאולי ההגרלה מעודדת לקבל את הספר בחינם ולא לקנות...
ובכ"ז מקווה שיהיו כאלו שירצו להשקיע את כספם כבר עכשיו.
ואם יזכו - מתנות תמיד יש למי לתת, לא?

המשך שבוע נעים לכולכם.

מיכל

מיכל,
אני דווקא חושבת שעשית ממש בשכל,
נתת לנו דוגמית כזאת שעכשיו נרוץ לקנות את הספר הזה..
או לפחות כשנראה אותו בדוכן הספרים הוא יקפוץ ויקרא לנו לקנות אותו!
בכל מקרה הייתה לך כאן חשיפה ענקית,
(ורותי, תמיד כייף לקבל חינם, לא? ולספרים שלך יש בטוח הרבה רוכשים!)
המון הצלחות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה