דרוש מידע סינון נטפרי לgoogle chat

מצב
הנושא נעול.

א. כהנא

משתמש מקצוען
אני מתפעל מזה שבמערכת הפניות של נטפרי המהלך עבר בצורה די חלקה.
היה קצת בעיות שלא הצליחו לדווח על קבוצה והיו צריכים להדריך את האנשים איך למחוק מטמון.
מה שאני ראיתי תלונה אחת על פרטיות שנובעת מחוסר הבנה. ותלונה אחת על הורה שהבן שלו הצהיר לא נכון.
קצת טעויות בהצהרה שתוקנו.
מעבר לזה זה עבר חלק הרבה יותר ממה שחשבתי.
חששתי שהמערכת של נטפרי תקרוס מהעומס על התמיכה.
ברוך השם היה פה הרבה סיעתא דשמיא.
זה רק מראה שהתלונות כאן באות לכאורה מכאלה שלא יכולים להצהיר שהקבוצה שלהם בסדר....
וטוב שחסמו אותה
או מכאלה שסתם מחפשים להתלונן וללבות את האש

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני חושבת שהנקודה כאן היא קצת לא בעניין אם לחסום או שלא.
אלא פשוט הגישה.
אני הייתי בעבר עם אינטרנט פתוח ומכירה מצוין את מה שקורה שם לצערי, לאחר מכן הייתי עם סינון אחר ועכשיו עם נטפרי.
אין מה לומר שנטפרי מעולים מבחינת סינון,
וכן, יצא לי גם לעזוב בערב מקום עבודה מעולה רק בגלל שהכרתי מצוין מה זה אומר סינון XXX.

אבל מה, הרגשת השליטה והעליונות שלהם היא משהו שבאמת מציק ולפעמים עובר את גבול הטעם הטוב.
אי אפשר לתת לקבצן כסף ולומר לו מה לעשות איתו.

עם כל הכבוד לעשיה המבורכת שלכם, אבל אולי הגיע הזמן שתבינו שלא כל הלקוחות הם נערים משועממים ב4 לפנות בוקר..
אחוז גדול מהם הם אנשים מעט יותר מיושבים שיכולים בהחלט לקחת אחריות למעשיהם, ואין צורך להכנס לדקויות כ''כ קטנות..
אפשרי לתת את האפשרות לכך, אבל לא לבוא בצורה של חתימה על הצהרות בבית משפט ועונש כרת למי שמעז להפר אותן.

FullTime

משתמש מקצוען
@by6199
אני עומד מהצד, ומזדהה מאוד עם הדברים שכתבת, לפני כמה שנים הייתי בעמדה הזאת, וניהלתי גם הרבה דיאלוגים עם בעלי נטפרי בעניין.
עד ש...
שהתברר לי שהשאלה של חסימה אדוקה או לא, מופרזת או מופשרת, קשיחה או רכה, זו שאלה של השקפה.
האם העבודה היא לפני הסינון או הסינון קודם לעבודה.
כמו ש @mat כתב יש אנשים שאם יהיה חשש של בעיה בכשרות לצורך העבודה הם יוותרו על העבודה.
ויש אנשים שאם יהיה חשש של פגיעה בעבודה הם יוותרו על הכשרות.
זה ענין של גישה.
אמנם נטפרי היא קשיחה, ולפעמים נראה שהיא גם אטומה.
האנשים מהסוג הראשון, אחרי שמבינים את הסיבה לחסימה, מזדהים איתה.
והאנשים מהסוג השני, תמיד ימצאו את הקשיחים, האטומים, אדוקים ובלתי מתפשרים.

ובקשר לטענות שלך, האנשים שנזקקים לסינון טוב, והם יודעים שסינון טוב, מצריך ויתור על אי אילו פריטים, - לפעמים קריטיים לעבודה ולנוחיות - לצורך כשרות.
בשביל זה אנחנו חרדים ויראי שמים.
יש הרבה אנשים שוואצאפ היה עוזר להם בעבודה, ויש הרבה אנשים שסמארטפון היה חוסך להם עבודה, ויש שמחשב עם סינון חלבי היה מכפיל להם את הרווחים.
והם בכל זאת מוותרים, כל אחד בדרגה שלו. מתוך מודעות לבעיות.

ובקשר לבחורות שלא אמורות להיות ברשת, בחורות הן לא בנות 17,
יש בחורים ובחורות (גם נשואים) בגיל 21-2-3-4... שהם כבר ברשמי עובדים ומחוברים לרשת, גם עליהם צריך לשמור.

ולסיום אצטט אמרה ששמעתי פעם מאיזה דרשן על ענייני טכנולוגיה ששנתה לי את המבט על כל הענין:
אין כמעט אנשים שהתקלקלו או ירדו ביראת שמים, בגלל שהם רצו לחטוא, היצר הרע עובד בשיטת היום אומר לו עשה כך ומחר..... המלחמה שלנו זה לשים גדרות לפני שמגיעים למקום שמשם אין דרך חזור.
אז בשביל כל האנשים האלו, כדי שהם לא יגיעו להיום אומר לו, בשבילהם צריך לחסום.
הדבר הזה הוא גם לאנשים בני 30, קבוצת צ'אט ללא הגבלות, יכולה להוריד גם אותם לשאול תחתית, רק בגלל אי שימת לב נכונה.

אני מעריך כי @mat ידע להסביר בטוב טעם, למה אברך שסה"כ רוצה שאשתו לא תהיה מנותקת מהמשפחה ולאפשר לה צ'אט שייך לאנשים שהעבודה לפני היראת שמים....
סתם ככה אני לא מבין, מה קשר התנתקות מהמשפחה לצורך בעבודה? מדובר בעבודה משפחתית?

עם כל הכבוד לעשיה המבורכת שלכם, אבל אולי הגיע הזמן שתבינו שלא כל הלקוחות הם נערים משועממים ב4 לפנות בוקר..
אחוז גדול מהם הם אנשים מעט יותר מיושבים שיכולים בהחלט לקחת אחריות למעשיהם, ואין צורך להכנס לדקויות כ''כ קטנות..
אפשרי לתת את האפשרות לכך, אבל לא לבוא בצורה של חתימה על הצהרות בבית משפט ועונש כרת למי שמעז להפר אותן.
אם יש דרך לבדוק את זה בצורה רוחבית, אני מאמין שנטפרי היתה עושה זאת.

mat

------- Magicode -------
זה רק מראה שהתלונות כאן באות לכאורה מכאלה שלא יכולים להצהיר שהקבוצה שלהם בסדר....
וטוב שחסמו אותה
או מכאלה שסתם מחפשים להתלונן וללבות את האש
או שאולי הם לא גולשים בנטפרי אולי בגלל שהם לא פתחו להם מה שרצו.
והם מנצלים את האשכול כדי לזרוק בוץ על נטפרי, אולי כדי להצדיק למה הם לא מתאימים לשמה.

היו אנשים שאמרו לי שבכלל מדובר בקולא ולא בחומרא. זה די תקדימי שנטפרי סומכת על הצהרה של המשתמש.
ועל בסיס זה כל התמונות בצאט נפתחות זה לגמרי תקדימי.

נערך לאחרונה ב:

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען
קחו בחשבון שאתרוג בחסימה שאני מכירה לפחות(לא יודעת איזו דרגה זה)
כשעושים חיפוש בגוגל הוא מראה את כל התוצאות ללא חסימה!!
(את התמונות הכי פרוצות)
זה פשוט לא נכון.
וחבל על הוצאת שם רע על הרבה אנשים כשרים ויראים שמשתמשים באתרוג.
(כותבת עם המון כבוד לנטפרי ולרף שהם מציבים)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אם אתם יכולים לקחת אחריות על עצמכם מה מפריע לכם לחתום?
מה התועלת שלכם מלטמון את הראש בחול ולחשוב שאין לצערנו אנשים שניצלו את הפרצות שהיו עד היום?
אם אתם באמת מאמינים בהצהרה שלכם מה הפחד שלכם בכלל מעונש?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם אתם יכולים לקחת אחריות על עצמכם מה מפריע לכם לחתום?
מה התועלת שלכם מלטמון את הראש בחול ולחשוב שאין לצערנו אנשים שניצלו את הפרצות שהיו עד היום?
שוב פעם,
אמרתי לי אין בעיה טכנית לחתום, בנתיים לא התבקשתי, אבל כשאצטרך אחתום ואקח אחריות. אני לא נבהלת מזה.
אבל שוב פעם העניין זה הגישה וההתנהלות לא מה צריך לעשות טכנית.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
שוב פעם,
אמרתי לי אין בעיה טכנית לחתום, בנתיים לא התבקשתי, אבל כשאצטרך אחתום ואקח אחריות. אני לא נבהלת מזה.
גישה והתנהלות צריכים להתאים למה שקורה בשטח. נטפרי יושבים במקום שאליו מגיעים הסיפורים העצובים של אלו שנפלו בגלל המצב שהיה עד היום, המידע שיש להם הוא ככל הנראה יותר רחב מנקודת המבט שלכם. אני לא חושב שאתם במקום @mat הייתם מצליחים להירדם בלילה אם היה נודע לכם שצעיר משועמם משתמש למטרות גרועות חלילה במוצר שאתם מפעילים.

ממליץ לכם לקרוא את הפוסט הזה:

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
שוב פעם,
נכון, הוא באמת בא בגישה ש"כל המציל נפש מישראל כאילו קיים עולם מלא"
וזה מאלץ לקחת חסות מסוימת על כל משתמשי נטפרי.

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
מותר להעלות שאלה?
אני עוקבת אחרי הדיון הזה מתחילתו, ורואה:
1. יש את המתלוננים ומשמיצים. לא בטוח שיש להם קייס אמיתי.
2. יש את אלו שמעלים תלונות ממוקדות על מצוקות ספציפיות מאד, בתור בעלי מקצוע.
3. יש את אלו שתומכים ומסכימים ומודים.

כמשתמשת נטפרי (בהשהיה זמנית) בנוסף למחשב בחסימה אחרת, אני יכולה רק להעיד על הנוחות, המהירות והזמינות.
מצד שני, יש בהחלט גם לי צדדים מסויימים שמעצבנים ומרגיזים ותוקעים ומפריעים, כמו לאנשים לא מעטים בקבוצה השניה. שאלתי: האם לא הגיע הזמן לעשות חושבים ולפתוח מסלולים יעודיים בנטפרי לקבוצות מקצועיות כלשהן? מעצבים גרפיים ובוני אתרים, למשל, לא חייבים גוגל מפות, וכן חייבים מגוון אתרים שעדיין מחפשים להם פתרון. בשביל מה הם או מתכנתים או מתווכים, למשל - חייבים שכל אתרי המוזיקה יהיו פתוחים באופן גורף כי מוזיקאים צריכים את זה?
מתווכים, למשל, חייבים גוגל מפות. זה חלק מהעבודה שלהם. וזה בהחלט עלול להיות אתר בעייתי. אז למה שמתווכים לא יסווגו את עצמם מראש ויקבלו את קבוצת האתרים שמתאימה להם, בעוד לאחרים הם לא יפתחו באופן שגרתי?
לא דובר נטפרי אבל מניח שהתשובה תהיה בנט פרי כל מה שטוב פתוח ואם יש אתר שהוא בעייתי הוא לא יפתח למישהו רק בגל שהוא גרפיקאי

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
לא דובר נטפרי אבל מניח שהתשובה תהיה בנט פרי כל מה שטוב פתוח ואם יש אתר שהוא בעייתי הוא לא יפתח למישהו רק בגל שהוא גרפיקאי
כל זה בעייתי?

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
כל זה בעייתי?
נתחיל בזה שאנו לא דנים במדיניות נטפרי
לעצם העניין כעת אני על אתרוג האתר השני והשלישי בעייתי מאוד
לגבי הראשוןבדף הבית ע"פ בסדר אבל מניח שהוא לא נחסם סתם

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נטפרי בבסיס, פתוחה לכולם (מה שנקי) ובנוסף את יכולה לחסום לעצמך מה שאת לא צריכה ולהשאיר פתוח מה שאת צריכה
האם הכוונה שלכם היא שנטפרי יפתחו גם מה שלא נקי 100% אבל לקבוצות ייעודיות שצריכות את זה ולא לכולם ?
כן.
יתכן שזה צריך הגדרה ספציפית של פתיחת קבוצה של אתרים מסוג מסויים, שבשביל הפתיחה הזאת יהיה צורך בפרוצדורה מעצבנת מעט, מה שאנשים ישקלו פעמיים לפני שיבצעו אותה בפועל. האתרים בקבוצה זו יהיו מסוג מסויים בלבד, ויפתחו עם הגבלות כאלו ואחרות (למשל - אפשרות שנטפרי יהיו 'שותפים' לגלישה.)
למשל - האתר הזה:
בנתיב הוא פתוח, למשל. לא יודעת למה בנטפרי חסום, לא בדקתי לעומק.
הייתי משייכת אותו לקבוצת ביניים כזאת, שצריך בשבילה פרוצדורה כדי לפתוח אותה, ורק מי שנמצא בקבוצה של 'מעצבים גרפיים' (ושות') יקבל גישה אליה.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גישה והתנהלות צריכים להתאים למה שקורה בשטח. נטפרי יושבים במקום שאליו מגיעים הסיפורים העצובים של אלו שנפלו בגלל המצב שהיה עד היום, המידע שיש להם הוא ככל הנראה יותר רחב מנקודת המבט שלכם. אני לא חושב שאתם במקום @mat הייתם מצליחים להירדם בלילה אם היה נודע לכם שצעיר משועמם משתמש למטרות גרועות חלילה במוצר שאתם מפעילים.

ממליץ לכם לקרוא את הפוסט הזה:
אם העניין היה כ''כ שחור לבן הייתי שותקת.
אבל זהו שלא,
לחלום כאילו מעתה הכל יהיה טוב ושום נער/ה יבזבזו את זמנם לריק בהבלים מול המסך זו טעות יסודית.
לאשר קבוצות אפשרי תמיד,
אם דיברו כאן על תמימות הורים קחו בחשבון שמתוך צ'אט שמחוברים אליו עשרות ימצא לפחות אחד תמים/נועז שיסכים לחתום בשביל כולם. ואז זה בעצם הופך לגרוע יותר ממה שהיה קודם.
וגם אם מישהו יעז למרוד ולדווח עדיין זה חוסם אותם מהאפשרות לפתוח קבוצה חדשה ושוב...

אני לצערי מכירה יחסית את העולם הזה\ ויודעת כמה הוא כואב ושורף,
אבל שוב כפי שכבר כתבתי אני אכתוב שוב אולי זה יהיה ברור יותר.
אין לי משהו נגד, כפי שניתן לראות בהודעות שלי במהלך האשכול דווקא תמכתי בעניין.
אבל השיטה וההתנהלות של נטפריי , במחילה ממש אבל היא צריכה שיפור רציני.

העמידה החזקה שלהם ראויה לכל שבח, אבל צריכים לזכור מידי פעם להיות מעט אנושיים כשצריך.
ואל תגידו לי שרובוט עובד שם כי רובוט עם כל הכבוד לא יודע להתכתב כ''כ טוב במייל.
נכון, הוא באמת בא בגישה ש"כל המציל נפש מישראל כאילו קיים עולם מלא"
וזה מאלץ לקחת חסות מסוימת על כל משתמשי נטפרי.
כנראה שלא הבנת את הנקודה.
אולי תקראי שוב את מה שכתבתי זה יובן יותר.

קוויק

משתמש מקצוען
וגם לא הבנתי מכל הדיון פה איך הטינופת קשורה לקבוצות צ'אט, לפי הפוסט של @קוויק מדובר על סרטים וסדרות שמועברים בתיבת המייל שעליה אין סינון גם עכשיו, אז אני יכולה להבין שבקבוצות הנ"ל יש שיחות לא ראויות ודברים כאלה אבל תוכן בעייתי מוחשי ?
זה ממש לא נכון, לא צריך קבצים כדי לראות כל מיני דברים, יש שיטות אחרות, אבל מה לי ללמד אותם...
דבר שני, הבעיה היותר גדולה היתה הקשרים בין כולם לכולן וכו

זושא כץ

משתמש מקצוען
אם דיברו כאן על תמימות הורים קחו בחשבון שמתוך צ'אט שמחוברים אליו עשרות ימצא לפחות אחד תמים/נועז שיסכים לחתום בשביל כולם. ואז זה בעצם הופך לגרוע יותר ממה שהיה קודם.
וגם אם מישהו יעז למרוד ולדווח עדיין זה חוסם אותם מהאפשרות לפתוח קבוצה חדשה ושוב...
כנראה שלא הבנתם את הרעיון.
ההצהרה לא מגיעה מתוך הקבוצה, אלא על החשבון בנטפרי
לכל אחד יש חשבון בנטפרי ששם יש את כל הפרטים האמיתיים שלו
וכששרה ישראלי גולשת בקבוצת צאט היא צריכה לאשר את הקבוצה (בדיוק כמו ששולחים פניה על בדיקת אתר)
ברגע שמישהו אחד מכל משתמשי הקבוצה בצ'ט מאשר שהקבוצה נקיה, נטפרי פותחים אותה.

ואם הקבוצה היא לא טובה,
ומישהו ייקח אחריות ויעשה תשובה וידווח עליה

מאותו רגע, לשרה ישראלי אין אמינות יותר, והיא לא יכולה לאשר קבוצות בנטפרי.

ולכן, אין אפשרות לעבוד על נטפרי יותר מפעם אחת.
בנוסף, ברוב הבתים החשבונות של הטפרי רשומים ע"ש ההורים, אז האישור יצטרך להיות יותר מבוקר.

וכמובן, ש"אתה ישן והוא ער לך"
ובעוד חודשיים נטפרי יעצבנו אותנו עם חוק חדש,
ומי שיחשוב רגע, יידע שזה סה"כ עוד שלב במלחמה עם המלך הזקן והכסיל, שמפיל ברשתו אלפי בחורים ובחורות.

קוויק

משתמש מקצוען
ובעוד חודשיים נטפרי יעצבנו אותנו עם חוק חדש,
ומי שיחשוב רגע, יידע שזה סה"כ עוד שלב במלחמה עם המלך הזקן והכסיל, שמפיל ברשתו אלפי בחורים ובחורות.
מקווה שבעוד פחות
כי יש כמה דברים שהבנתי שעכשיו בודקים איך ומה נכון.
והם עצמם כתבו שעדין לא עומדים לגמרי על עומק הבעיה, בינתיים הפיתרון הוא טוב ומבורך אבל ככל שחושבים יש רעיונות קצת יותר מדויקים ומתאימים.

פרוג א

משתמש צעיר
זה ממש לא נכון, לא צריך קבצים כדי לראות כל מיני דברים, יש שיטות אחרות, אבל מה לי ללמד אותם...
דבר שני, הבעיה היותר גדולה היתה הקשרים בין כולם לכולן וכו
השיטות האחרות גם לא קשורות לצ'אט, זה רק מוכיח את מה שאמרתי, לא סותר.

שירי12

משתמש סופר מקצוען
קחו בחשבון שאתרוג בחסימה שאני מכירה לפחות(לא יודעת איזו דרגה זה)
כשעושים חיפוש בגוגל הוא מראה את כל התוצאות ללא חסימה!!
(את התמונות הכי פרוצות)
ורק אם תלחץ על התמונה הקישור אליה יחסם..
אבל תעשו טובה... זה כבר לא עוזר..
רק מלחשוב על בחורים טובים שיחשפו ל"חסימה" של אתרוג..
והאמת כולנו..
מודה לה' על שאני נטפרית מבחירה...
ולא, לא מדובר באחת "מצומצמת"
אולי את מדברת על רימון?
אני באתרוג, אפילו אחרי שחרור של ההגנה החדשה, לא רואים כלום... אפילו חלק תמונות בקטלוג מסונן.
מסכימה שיש מה לשפר בפשלות שקורות פה ושם, אבל לבוא ולומר שהכל פרוץ... הגזמה ושקר ממש.

טאי דאי

משתמש פעיל
לא יודעת אם ממש קשור לאשכול
ואני ריפרפתי פו על האשכול לא קראתי בעיון....
רציתי לשאול משהו,@mat
אני פותחת היום את נקסט ומחפסת נעלים לבנות
כל התמונות חסומות!!!!!!!!!!!!!!!
מה שאף פעם לא היה פו ושם היה חסום אבל לא כוווווווווול הדף חסום
מה קרה ככה זה יהיה תמיד מאכשיו???
לכולם זה כך?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה