דרוש מידע סינון נטפרי לgoogle chat

מצב
הנושא נעול.

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כתבתי במדוייק רבני הקהילות המאוגדות תחת חסותם. דהיינו אלו החוסים בצל 'נטפרי קהילות', כמוני למשל, שלפי הסיכום עמם הם אמורים לחסום/לפתוח לפי החלטות רבני הקהילה אליה אני משתייך, הנמסרות להם ע"י נציג הקהילה.
ובתחילה היה כך.
ולאחרונה זה לא כך.
לדאבון לב הרבה מנויים, שכשמביעים את כאבם להתייחסות נטפרי הם נענים בסתימת פיות.
לא היה בתחילה כך, ולא אף פעם. ההסתכלות שלכם על הנושא בצורה לא נכונה בעליל.

ייתכן שבעבר היתה האופציה שכאשר הצגתם צורך אמיתי והסברתם אותו, ובנוסף היה לכם אישור מרב שמלווה אתכם (וגם זה רק כדי לוודא את אמיתות הדברים, ולא כ"הסרת אחריות"). והיום פשוט אין כח אדם או התברר שהמערכת לא מספיק גמישה כדי להתמודד עם זה, או כל סיבה טכנית או רעיונית אחרת שעולה בדעתכם שבצו אותה כאן.

לגבי "סיכומים" עם מישהו, כמובן שצריך מישהו מתוך המערכת כדי להפריך.. אבל לא צריך יותר מקצת שכל ישר והכרת ההיסטוריה, כדי להבין שאין שום סיכום כזה עם אף אחד.
3. אני לא עורך להם משפט. אני כותב עובדות.
כאמור לעיל, עובדות לא נכונות, בכלל.

הר-יד

משתמש רשום
עריכה תורנית
לא היה בתחילה כך, ולא אף פעם.
כאמור לעיל, עובדות לא נכונות, בכלל.
חסרה מילה אחת: 'לדעתי' או 'למיטב ידיעתי'.
אתה טוען שהעובדות לא נכונות. אני טוען שכן.

גם כאן באשכול לעיל כשכתבתי שנטפרי לא שומעים לרבנים קפצו עלי, עד שבעה"ב הודה ולא בוש שהוא נשמע כהיום לרבניו בלבד.
הוא עצמו בפורום זה ובפורום נטפרי כתב בתחילת הדרך אחרת.

רפ

משתמש סופר מקצוען
גם כאן באשכול לעיל כשכתבתי שנטפרי לא שומעים לרבנים קפצו עלי, עד שבעה"ב הודה ולא בוש שהוא נשמע כהיום לרבניו בלבד.
זה רציני? יש מישהו שחושב שנטפרי אמורים לשמוע לדעות כל הרבנים ואם הם שומעים רק לרבנים שלהם זה כבר נחשב שהם "לא שומעים לרבנים"?

mat

------- Magicode -------
כתבתי במדוייק רבני הקהילות המאוגדות תחת חסותם. דהיינו אלו החוסים בצל 'נטפרי קהילות', כמוני למשל, שלפי הסיכום עמם הם אמורים לחסום/לפתוח לפי החלטות רבני הקהילה אליה אני משתייך, הנמסרות להם ע"י נציג הקהילה.
ובתחילה היה כך.
ולאחרונה זה לא כך.
לדאבון לב הרבה מנויים, שכשמביעים את כאבם להתייחסות נטפרי הם נענים בסתימת פיות.
כמו שכתב במצורף:
לי לא ידוע על סיכום כזה בשום מקום ושום זמן. זה פשוט המצאה.
היכולת הטכנית שיש לקהילה זה רק להחמיר יותר מנטפרי. וזה כל הסיבה שיש קהילות.

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
חסרה מילה אחת: 'לדעתי' או 'למיטב ידיעתי'.
אתה טוען שהעובדות לא נכונות. אני טוען שכן.

הוא עצמו בפורום זה ובפורום נטפרי כתב בתחילת הדרך אחרת.
לדעתי ולמיטב ידיעתי (ואני יודע\ת) אתה טועה (לא בעובדות בהכרח, אלא בהסתכלות שלך עליהן, כפי שפורט בהודעה קודמת).
ובמשפטים האחרונים שכתבת כעת, את\ה מדגיש את היכולת של בני אנוש להבין כרצונם משפטים שאנשים כותבים.

ברור לי (שוב לדעתי ולמיטב הבנתי וידיעתי) שאם יצוטטו המשפטים האלו שאת\ה קראת, יתברר שאני ואחרים פירשו אותם אחרת.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ברור שאילו יום אחד יהיה לי את המשאבים לפתוח חברת סינון, אני יעשה זאת בס"ד.
אתה יודע בכלל מה המשאבים הנדרשים לפתוח חברת סינון שיהיה באיכות שיגרום לאנשים לעבור לשירות שלך?
להזכרך נטפרי קמה בהתנדבות וקשה להקים להקים סינון מתחרה ברמת שירות של נטפרי כשהמטרה היא עסקית.
ובשביל לעבוד בהתנדבות צריך לראות בזה משימה חשובה מספיק בשביל להשקיע בזה כל כך הרבה שעות, שמעתי כמה פעמים אנשים מציעים להקים סינון בקוד פתוח, אבל זה נשאר בדיבורים......

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אתה יודע בכלל מה המשאבים הנדרשים לפתוח חברת סינון שיהיה באיכות שיגרום לאנשים לעבור לשירות שלך?
להזכרך נטפרי קמה בהתנדבות וקשה להקים להקים סינון מתחרה ברמת שירות של נטפרי כשהמטרה היא עסקית.
ובשביל לעבוד בהתנדבות צריך לראות בזה משימה חשובה מספיק בשביל להשקיע בזה כל כך הרבה שעות, שמעתי כמה פעמים אנשים מציעים להקים סינון בקוד פתוח, אבל זה נשאר בדיבורים......
אני כרגע לא שם.. כך שחבל על הדיון האם זה קל או קשה.
ברור שלא מדובר במשהו קטן, כי אילו כן הייתי כבר עושה את זה.

כתבתי על הזדמנות שהייתה לפני שנה כשמישהו היה מוכן לשים מיליונים בשביל ההקמה וזה בהחלט מספיק.
כשיהיה הזדמנות נוספת כזו זה יהיה רלוונטי..

ואגב אין לי מטרה עסקית בהקמת סינון אינטרנט, זה לא שווה כלכלית, רוב החברות בתחום טוענות שהרווחיות נשחקה וזה לא שווה. במיוחד אחרי שנטפרי לוקחים 15 שקל בלבד וצריך לתת פייט ברמת מחיר אם המיזם הוא כלכלי ויש מטרה לגייס כמה שיותר מנויים...

אז המטרה שלי לא כלכלית, אני חושב שהדבר נדרש מבחינה ציבורית.
אין לי ספק שאילו יקום מתחרה אמיתי בשירות וכשרות נטפרי תהיה הרבה יותר טובה מהיום, כי מתחרות השוק רק מרוויח.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
ההלכה היא לא תחרותית.
מה הקשר?
אם אתם מכריזים שנטפרי 'מחמירה' מדי ואתם צריכים סינון 'פתוח' יותר אל תצפו שזה יגרור את נטפרי 'להיגרר' ולפתוח יותר כדי להחזיק אנשים בנטפרי.
הבעיה היא שהמושג 'הלכה' שונה מאוד מאדם לאדם, ולכן כל חברת סינון בכל רמה שרק תהיה לעולם לא תוכל להתאים באופן מושלם לכולם בגלל שהרמה הרוחנית וה-'הלכה' בנושא הסינון שונים מאוד מאדם לאדם ואין לדבר סוף...

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מה הקשר?
אם אתם מכריזים שנטפרי 'מחמירה' מדי ואתם צריכים סינון 'פתוח' יותר אל תצפו שזה יגרור את נטפרי 'להיגרר' ולפתוח יותר כדי להחזיק אנשים בנטפרי.
הבעיה היא שהמושג 'הלכה' שונה מאוד מאדם לאדם, ולכן כל חברת סינון בכל רמה שרק תהיה לעולם לא תוכל להתאים באופן מושלם לכולם בגלל שהרמה הרוחנית וה-'הלכה' בנושא הסינון שונים מאוד מאדם לאדם ואין לדבר סוף...
נטפרי חוסמים גם הרבה דברים שכרגע אין אפשרות או קשה מדי לבדוק (פודקאסטים, קובצי ספרים סרוקים)

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אין לי ספק שאילו יקום מתחרה אמיתי בשירות וכשרות נטפרי תהיה הרבה יותר טובה מהיום, כי מתחרות השוק רק מרוויח.
במקרה שלנו הכלל הזה לא תקף, כי אתה בעצמך אומר ש
ואגב אין לי מטרה עסקית בהקמת סינון אינטרנט, זה לא שווה כלכלית, רוב החברות בתחום טוענות שהרווחיות נשחקה וזה לא שווה.
ובכל זאת נטפרי קיימת, אז הסיבה כנראה שהיא קיימת זה רק אידיאולוגית ולא כלכלית. ואם יקום סינון מתחרה, נטפרי לא תשתפר בגלל הסינון החדש, כי אין לה אינטרס שיבוא לה עוד לקוחות אלא כל המטרה שלהם שיהיה סינון טוב לכל מי שצריך. אז מה זה משנה אם זה יבוא מנטפרי או סינון אחר ?
אם היא תשתפר במשהו, זה בגלל שהיא עצמה תחליט ותתכנת דברים שנראים לה
בקיצור, המשפט מתחרות השוק רק מרוויח תקף רק בסיבות כלכליות ולא מסיבות של של הצלת הדור

רחשי הלב

משתמש מקצוען
כדאי שתשים מבט על זווית נוספת, כמה אנשים בגללך משתמשים באינטרנט אבל בוחרים בדרך הלא כשרה מספיק בגלל שאתה החלטת שאולי מישהו ישתמש בדבר כשר לפסול, ועבורו זה חשוב?

כמה אנשים בגלל ויתור על אתר לגרפיקאים קוראים כל יום כבר אתרים לא חרדיים בגלל שסינון אחר פותח והם שם בגלל "חששות" שלך..

כמה אנשים התחילו עם נטפרי ואחרת לא היו מגיעים לאינטרנט, אבל בתכל'ס רוח המפקד היום לא מתאים להם ונחשפים לדברים שאילו היית שם שיקול מול שיקול היית חושב אחרת.
כמה אנשים לא חזרו בתשובה, או חלילה התפקרו בגלל הקשיחות של השולחן ערוך?
חז"ל גזרו הרבה גזירות בגלל כל מיני 'חששות', לפעמים רחוקות מדי, אתה יודע כמה אנשים בעטו בשמירת תורה ומצוות בגלל זה?
אבל אם רבני נטפרי (ולדעתי העניה זו תהיה דעת רוב ככל רבני הציבור החרדי לו ישאלו לדעתם) סברו ברוחב דעתם שפתיחת אתר מזרחיסטי, גם למטרת הפצת תורה, מנוגדת לרמת הסינון אותו נטפרי מתיימרת לתת לציבור, הרי שאין עליהם להתחשב בדעת זקנו שליט"א של @הר-יד

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
במקרה שלנו הכלל הזה לא תקף
האם תקף או לא תקף, ההיסטוריה תשפוט.

אני מבחינתי סיימתי את הדיון האם לפתוח סינון מתחרה, כי מדובר כרגע במשהו תיאורטי האם נכון שמישהו יפתח.
הנושא עלה באגביות בגלל התבטאות של מישהו למה אני לא פותח, ומבחינתי תם הדיון.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מבחינתי תם הדיון.
הדיון תם וחוזרים לזרוק בוץ על נטפרי ללא תועלת?
אני באמת לא מבין מה אתה מנסה להרוויח מכל השרשור הזה? @mat לא הולך לשנות מדיניות בגלל משתמש עלום בפרוג, ההסבר היחיד שיש לי זה שאתה מתוסכל על המדיניות של נטפרי באופן כללי ומוציא הכל על השרשור הזה בלי קשר ישיר לנושא השרשור.

נ.ב. גם אני חושב שיש דברים שאפשר לשנות לטובה בנטפרי, אבל לא חושב שאפשר להשיג את המטרות ע"י התקפות בפורומים שונים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה