דרוש מידע סינון נטפרי לgoogle chat

מצב
הנושא נעול.

שולחן וכיסא

משתמש פעיל
כבר המון זמן שאני לא מבינה איך חברת הסינון (נטפרי) נותנת לדבר הזה להמשיך
אלפי אנשים ונשים נשואים רווקים ילדים וכולם יכולים לדבר חופשי חופשי
כמו למשל "פורום פרוג" אבל רק בלי המנהלים שיצנזרו את הבעיות (כגון יצירת קשרים אסורים, כתיבת טקסט אסור, העברת תכנים אסורים)
ברוך השם היום הם התחדשו במערכת שלא נותנת לכל צרוע וכל זב לעשות ככל העולה על רוחו
צריך לבקש אישור פתיחה לכל צ'אט בנפרד
בדיוק כמו כל אתר שביקשנו לפתוח (אבל הם לא לוקחים על זה נקודות)
הרעיון כבר היה קיים ב googlegroups שכל קבוצה חייבת אישור
ועכשיו הם הבינו שחייב לעשות את זה גם על קבוצות צ'אט בגוגל
תודה מקרב לב לאחראים על המערכת, שמתאמצים מאוד לתת ללקוחות מוצר נקי מבעיות.
שבת שלום
--------------------------------------------------------
מצורפת ההודעה החדשה

סינון מלל ותמונות בצאט.
כדי לבדוק איך לפתור את הבעיה הזו, נכנסנו לסוגיא של הצאטים והזדעזנו לראות את המצב של הצעירים והצעירות בצאטים.
עיקר הבעיות נמצאות בקבוצות של צעירים שלא מכירים אחד את השני שמעבירים חומרים ודברים גרועים מאחד לשני או דיבורים אסורים בין בנים לבנות כמו צחוק וקלות ראש או דיבורים מתוך שיעמום או דיבורים על דברים אסורים.
אין לנו מושג מה עומק הבעיה. יתכן ויותר נכון להמליץ להורים כלל לא לתת לצעירים גישה לצאט אבל זה לא הסוגיא שלנו.
כדי לפתור את הבעיה, עשינו שקבוצות מ 10 אנשים ומעלה יצטרכו הצהרה שהם בסדר כדי שיפתחו.
וכדי למנוע הצהרות שקריות עשינו שיהיה אפשר לדווח, ואם יתקבל דיווח שיתברר שהמצהיר שיקר הוא ישרף במערכת של נטפרי ולא יהיה בו אמון יותר.
הרבה מאנשים בקבוצות האסורות ב"ה מתביישים במעשיהם, ולכן הם נמצאים בקבוצות בשמות בדויים ולכן אנחנו מאמינים שיהיה להם יותר קשה להצהיר כי זה חושף בפנינו את הטלפון שהם רשומים בו בנטפרי שכידוע היום דרך מספר הטלפון מאוד קל להגיע לזהות אנשים.

לאחר שפתרנו את הבעיה הזאת ,הפכנו את הצאט למקום שהוא פרטי, ולכן לא צריך לסנן תמונות וטקסט. בצ’אט, כמו המדיניות של נטפרי במקומות פרטיים.

אנו מודעים לכך שיתכן ולחלק מהאנשים יהיה קשה קצת עם ההצהרה על כל קבוצה.
קבלו זאת בהבנה!
הסינון של נטפרי הוא לא פרטני הוא ציבורי ולכן גם אם אתם לא רואים את עצמכם כלל בסיכון, עליכם לתת את הדעת על זה שאתם חלק מהציבור.
ודעו, כי במאמץ קטן זה יש לכם זכות וחלק בטהרת נערי ישראל!

אנו משערים שנקבל התקפות על כך בפניות או בפרומים, וכנראה זה יהיה מכל מיני צעירים שיפריע להם הדבר.
ככל ואתם נהנים מהמהלך הזה חשוב שתספרו לנו על כך כדי לחזק אותנו מול ההתקפות שנקבל
דבר ידוע.
כבר מלפני תקופה ארוכה הם שמו בצאטים:

דווח לנטפרי על מכשולות רוחניים בצאט זה

ASASAS

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ל

למה?
הוא עדיף מנטפרי לדעתי.
הם חוסמים דברים שפתוחים בנטפרי!
ולבקש מהם לפתוח זה כמו לבקש מהקיר(בניגוד לנטפרי)
ופותחים דברים שלכל הדעות צריך שיהיו חסומים!
וכן חוסמים את הדרייב/תמונות בגימייל האישי
יש על זה עשרות אשכולות כאן בפרוג...חפשו קצת ותראו..

קוויק

משתמש מקצוען
התלבטתי אם לשתף, אבל רואה כאן את אלו שמתלוננים שמתערבים להם בפרטיות וכו' וכו', וגם אני הייתי כזאת עד לפני שבוע, גם אני חשבתי שזה חדירה לפרטיות ובאיזה רשות וכו'

כותבת את הדברים ממש בסערת רגשות, אחרי שבוע של כאב לב שלא מאחלת לאף אחד, של חוסר שינה בלילות, של התיעצויות בלי סוף, של בכי, תפילות והלקאה עצמית של איך זה חמק ואיך נתנו לזה לקרות.

לא יכולה מידי לפרט, מפרטי צניעות הפורום, אז בקצרה ובזהירות:
ילדה תמימה, צדיקה, טובה ושמורה, משפחה ליטאית חזקה מאד, מקבלת, אוהבת אכפתית, ומקפידה על קלה וכחמורה.
חופש הגדול, שיעמום, הנערונת בת 15.5 לבד בבית, המחשב מסונן כמו שצריך
ראינו שהיא הרבה עליו, אבל אמרה חברות וכו' וכו', ולא נכנסת לזה מה היה ואם היה אפשר למנוע או לא.

תכלס, לפני שבוע הבועה התפוצצה, נחשפנו בדרך כלשהיא למייל, וחשכו עיננו זה ביטוי קל למה שהרגשנו!!!!!
מה שהולך שם, זה הרס וחורבן פשוטו כמשמעו, שיחות מזעזעות ומחרידות בין נערות צעירות למי יודע מי, סרטים וסדרות שרצים שם שהעין לא יכולה לסבול, ואני מדברת על הרמה הכי הכי גרועה, לא ריאלטי ותוכנית שירה או בישול, או 'סתם' איזה סרט אהבה, מדברת על הכי הכי הכי גרוע!

ותבינו שהילדות הצעירות מרב תמימותן חלקן שם בשמות אמיתיים! הכרתי שם כמה וכמה בנות, שאחת מהן היה צריך לפעול נגד הזמן איתה כי היא קבעה כבר להפגש בערב עם.... וכולן מעודדות אותה! והשיח שקדם לקביעת הפגישה מה שהוא כלל שה' ירחם ויציל

אחרי הרעידת אדמה שהרגשנו, כמובן שהתחלנו לפעול בענין, אז כן, אנחנו אחד מאלו שפנו לנטפרי, ויודעת על עוד כמה וכמה

כרגע פועלים בעוד כמה מישורים, שאי אפשר לרשום כאן, בתקוה להצלחתם

אין לי ספק שאם הייתי מעלה כאן פירוט של שיחה אחת כולם פה היו מתקשרים גם הם ואולי אפילו מעיפים את המחשב לגמרי, כי אין הצר שווה...

כרגע אנחנו מתפללים ומקוים לסיעתא דשמיא להצליח לגמול ולמזער את הנזק שנעשה כמה שיותר, וככל שאנחנו נכנסים מבינים את העומק ואת החשיפה לדברים שהם כבר לצערנו נזק ללא תקנה, אנחנו רק רוצים לעזור ולמנוע מאחרים להיות במצב הזה.

התלבטתי אם לרשום, אבל עושה את זה בכל אופן:
א. כדי להתחנן להורים אחרים, אל ואל אול תתנו לילדים להיות עם המחשב כשהוא לא מול הפנים שלכם, הילדה רוצה להשתמש, וזה לא מצב שאתם רוצים או יכולים להגיד לא? אין בעיה, שתשב בסלון ואנחנו עוברים כל כמה דקות לראות איפה היא.

וחשוב לי לציין שיש לנו בבית מאסטרים למחשבים! כולם יודעים את כל הקודים ואיך סוגרים פותחים בודקים, והיינו בודקים את המחשב מידי פעם, אבל כמובן בצאטים השונים מלמדים את הנערים איך לא להשאיר עקבות, איך לפתוח את הקבצים למרות הסינון והחסימה, ובכללי איך ממש למחוק כל איזכור לדברים שאחרים יכולים לראות.

ב. לבקש מכל המתנגדים, חכו רגע, תפתחו עיניים, אין לי זה לא יקרה, זה לטובת הדור ואנחנו חייבים את זה לטובת הילדים והאחריות הכללית שלנו עליהם.

ובתפילה שהקב"ה יסייע לכל הנערים והנערות שלנו שנמצאים עמוק בבוץ שהם אפילו לא בשלים להבין כמה הוא רע וממית, לצאת משם בבריאות הנפש, הגוף והרוח.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
@mat כל הכבוד!!!
מצו"ב סיפור מאשכול מקביל
התלבטתי אם לשתף, אבל רואה כאן את אלו שמתלוננים שמתערבים להם בפרטיות וכו' וכו', וגם אני הייתי כזאת עד לפני שבוע, גם אני חשבתי שזה חדירה לפרטיות ובאיזה רשות וכו'

כותבת את הדברים ממש בסערת רגשות, אחרי שבוע של כאב לב שלא מאחלת לאף אחד, של חוסר שינה בלילות, של התיעצויות בלי סוף, של בכי, תפילות והלקאה עצמית של איך זה חמק ואיך נתנו לזה לקרות.

לא יכולה מידי לפרט, מפרטי צניעות הפורום, אז בקצרה ובזהירות:
ילדה תמימה, צדיקה, טובה ושמורה, משפחה ליטאית חזקה מאד, מקבלת, אוהבת אכפתית, ומקפידה על קלה וכחמורה.
חופש הגדול, שיעמום, הנערונת בת 15.5 לבד בבית, המחשב מסונן כמו שצריך
ראינו שהיא הרבה עליו, אבל אמרה חברות וכו' וכו', ולא נכנסת לזה מה היה ואם היה אפשר למנוע או לא.

תכלס, לפני שבוע הבועה התפוצצה, נחשפנו בדרך כלשהיא למייל, וחשכו עיננו זה ביטוי קל למה שהרגשנו!!!!!
מה שהולך שם, זה הרס וחורבן פשוטו כמשמעו, שיחות מזעזעות ומחרידות בין נערות צעירות למי יודע מי, סרטים וסדרות שרצים שם שהעין לא יכולה לסבול, ואני מדברת על הרמה הכי הכי גרועה, לא ריאלטי ותוכנית שירה או בישול, או 'סתם' איזה סרט אהבה, מדברת על הכי הכי הכי גרוע!

ותבינו שהילדות הצעירות מרב תמימותן חלקן שם בשמות אמיתיים! הכרתי שם כמה וכמה בנות, שאחת מהן היה צריך לפעול נגד הזמן איתה כי היא קבעה כבר להפגש בערב עם.... וכולן מעודדות אותה! והשיח שקדם לקביעת הפגישה מה שהוא כלל שה' ירחם ויציל

אחרי הרעידת אדמה שהרגשנו, כמובן שהתחלנו לפעול בענין, אז כן, אנחנו אחד מאלו שפנו לנטפרי, ויודעת על עוד כמה וכמה

כרגע פועלים בעוד כמה מישורים, שאי אפשר לרשום כאן, בתקוה להצלחתם

אין לי ספק שאם הייתי מעלה כאן פירוט של שיחה אחת כולם פה היו מתקשרים גם הם ואולי אפילו מעיפים את המחשב לגמרי, כי אין הצר שווה...

כרגע אנחנו מתפללים ומקוים לסיעתא דשמיא להצליח לגמול ולמזער את הנזק שנעשה כמה שיותר, וככל שאנחנו נכנסים מבינים את העומק ואת החשיפה לדברים שהם כבר לצערנו נזק ללא תקנה, אנחנו רק רוצים לעזור ולמנוע מאחרים להיות במצב הזה.

התלבטתי אם לרשום, אבל עושה את זה בכל אופן:
א. כדי להתחנן להורים אחרים, אל ואל אול תתנו לילדים להיות עם המחשב כשהוא לא מול הפנים שלכם, הילדה רוצה להשתמש, וזה לא מצב שאתם רוצים או יכולים להגיד לא? אין בעיה, שתשב בסלון ואנחנו עוברים כל כמה דקות לראות איפה היא.

ב. לבקש מכל המתנגדים, חכו רגע, תפתחו עיניים, אין לי זה לא יקרה, זה לטובת הדור ואנחנו חייבים את זה לטובת הילדים והאחריות הכללית שלנו עליהם.

ובתפילה שהקב"ה יסייע לכל הנערים והנערות שלנו שנמצאים עמוק בבוץ שהם אפילו לא בשלים להבין כמה הוא רע וממית, לצאת משם בבריאות הנפש, הגוף והרוח.

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תכלס??
אתרוג לא נשמע עדיף מנטפרי
אני חייב דרייב
אז מה עושים??

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יכולה לפרט קצת על אתרוג?
אני לא מכירה ורוצה לשמוע מה המעלות/חסרונות לדעתך
אני לא מתה על אתרוג.
יש לו את החסרונות שלו, רק חושבת שהוא בהחלט עדיף מנטפרי.
מצרפת אשכול-https://www.prog.co.il/threads/%D7%9E%D7%94-%D7%94%D7%94%D7%91%D7%93%D7%9C-%D7%91%D7%99%D7%9F-%D7%A0%D7%98%D7%A4%D7%A8%D7%99-%D7%9C%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%95%D7%92.246011/

צחית

משתמש מקצוען
כן.
לא.
כן- ולפי דעתי גם אם זה לא נחסם...
מאוד מאוד מאוד ואם פעם אני יעבור מנטפרי זה לכן. למה הם קוראים צאטים של אנשים???
וזה מה שצריך לסמן על צאטים שבסדר:
צפה בקובץ המצורף 1200004
אפשר לרשום על הכל X חוץ מבנים בנפרד ובנות בנפרד
וגם יפתח

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני לא מתה על אתרוג.
יש לו את החסרונות שלו, רק חושבת שהוא בהחלט עדיף מנטפרי.
מצרפת אשכול-https://www.prog.co.il/threads/%D7%9E%D7%94-%D7%94%D7%94%D7%91%D7%93%D7%9C-%D7%91%D7%99%D7%9F-%D7%A0%D7%98%D7%A4%D7%A8%D7%99-%D7%9C%D7%90%D7%AA%D7%A8%D7%95%D7%92.246011/
אפשר שוב קישור?

mat

------- Magicode -------
מה לגבי הבעייתיות שבכך שכל אחד מחברי הקבוצה יכול להעביר את כל התוכן האישי של המשתמשים האחרים לנטפרי?
הוא לא יכול להעתיק את זה לחברים אחרים? רק לנטפרי הוא יכול להעביר?
נטפרי לא הביאו לחבר הקבוצה שום יכולת חדשה שלא היה לו. וגם זה רק במקרה של דיווח או עירור על חסימה ולא עובר כל התוכן, עובר רק מה שמופיע בפועל בצאט באותו רגע.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה