טיול בחו"ל נסעתם לליז'ענסק באופן עצמאי?

חסיד אחד

משתמש פעיל
הזמנתי רכב בבוקינג בחברת אלאמו בשדה התעופה בורשא
אני צריך ליצור קשר עם הסניף לאמת שקיבלו את ההזמנה
או שאני מגיע, לוקח , - ואין מה לחשוש
????

חסיד אחד

משתמש פעיל
יכול להיות שאלאמו בפולין זה חברת אנטרפרייס ???
תסתכלו זה אותו טלפון וזה האתר שהוא נותן
1678287242954.png

eh

משתמש פעיל
תסתכל בתמונות יתכן שכן בגוגל לא לגמרי מדויק אני גם חפרתי שם

eh

משתמש פעיל
אתה רוצה ליסוע מורשה בשלישי כמה אנשים זה הלוך חזור!

ANK

משתמש פעיל
הזמנתי רכב בבוקינג בחברת אלאמו בשדה התעופה בורשא
אני צריך ליצור קשר עם הסניף לאמת שקיבלו את ההזמנה
או שאני מגיע, לוקח , - ואין מה לחשוש
????
בוקינג היא סוכנות אמינה מאד, אם קיבלת מספר הזמנה ומספר אישור, לדעתי אין מקום לחשוש.

ANK

משתמש פעיל
לכל אלו שנוסעים באופן עצמאי וזקוקים לעזרה או יעוץ, לפני הנסיעה ובמהלכה, יש קבוצת וואטסאפ גדולה בנושא
( לי אישית אין וואטסאפ), אינני יודע אם מותר בפרוג לפרסם מספר, ולכן אני לא כותב,

eh

משתמש פעיל
תוכל לומר באישי 8498936 גמייל זה נורא חשוב לי

3524

משתמש מקצוען
בנוגע לרישיון נהיגה בינלאומי, רשמית צריך, מעשית חברות ההשכרה לא מבקשות על פי רוב.

אבל, אם מכל סיבה שהיא עצר אותך שוטר באמצע נסיעה וביקש רשיונות, שם אתה עלול להיות בצרות אם אין לך רישיון בינלאומי.

• חחח
Reactions: ANK

האלמוני

משתמש מקצוען
למעוניינים
יש 2 מקומות ברכב בנסיעה עצמאית, מראשון בוקר עד שלישי בוקר.
במחיר של $510 בלבד, כולל לינה במלון.

כל הקודם זוכה, אפשר לפנות באישי

eh

משתמש פעיל
לכל אלו שנוסעים באופן עצמאי וזקוקים לעזרה או יעוץ, לפני הנסיעה ובמהלכה, יש קבוצת וואטסאפ גדולה בנושא
( לי אישית אין וואטסאפ), אינני יודע אם מותר בפרוג לפרסם מספר, ולכן אני לא כותב,
לי אישית זה מאד יעזור אם תוכל באישי 8498936 גמייל תודה רבה מאד!

ANK

משתמש פעיל
למי שמתמצא בתחבורה ציבורית בחו''ל!, קחו בחשבון שיש רכבת מהירה שעתיים נסיעה מתחנת הרכבת בקרקוב ועד לתחנה בליז'נסק מרחק 10 דק' הליכה מהציון,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה