טיול בחו"ל נסעתם לליז'ענסק באופן עצמאי?

חסיד אחד

משתמש פעיל
1.חברה בינונית ומטה, היא הכי זולה, אבל לא קרה כלום, תצלמו את הרכב לפני והכל טוב,
שחרית יש בבית חבד.
הזמנתי שם כי באמת היה להם גי'פ במחיר מציאה אבל....
אני רוצה רוגע ... האם שווה לבטל ולהזמין בחברה אחרת ?

איזה חברה מומלצת ?

ANK

משתמש פעיל
אם הביטול ללא תשלום, עדיף, אם כי זה לא סוף העולם,
ממליץ על PANEK ו KAZIN'
בהצלחה!

eh

משתמש פעיל
אני מעונין לקחת נוסעים בתשלום מורשא אשמח לדעת אם יש ביקוש לענין

3524

משתמש מקצוען
1.חברה בינונית ומטה, היא הכי זולה, אבל לא קרה כלום, תצלמו את הרכב לפני והכל טוב,
שחרית יש בבית חבד.
הדבר הזה ש'שחרית יש בבית חבד' הוא לא ממש מובן מאליו.

נכון שבכל פעם שרצינו להסתמך על בית חב"ד בוורשא היה לנו באמת מנין, וכך גם בעוד ערים בעולם, אבל זה לא אומר שבכל מקום שיש בית חב"ד מובטח מנין.

לאחרונה הזדמננו לבית חב"ד בעיר אירופאית מפורסמת, והשליח המקומי לא הצליח לאסוף מנין לשחרית, היו חסרים לו 8...

ANK

משתמש פעיל
הדבר הזה ש'שחרית יש בבית חבד' הוא לא ממש מובן מאליו.

נכון שבכל פעם שרצינו להסתמך על בית חב"ד בוורשא היה לנו באמת מנין, וכך גם בעוד ערים בעולם, אבל זה לא אומר שבכל מקום שיש בית חב"ד מובטח מנין.

לאחרונה הזדמננו לבית חב"ד בעיר אירופאית מפורסמת, והשליח המקומי לא הצליח לאסוף מנין לשחרית, היו חסרים לו 8...
נכון, אני מדבר ספציפית על התקופה של ההילולא, בוורשא יהיו לפחות חמישה מניינים של שחרית, בהצלחה!

3524

משתמש מקצוען
ממש כך? חשבתי שאנשים מעדיפים להימנע מנסיעה לליזענסק דרך וורשא בגלל טלטולי הדרכים והמרחק הרב.

היתה אמנם שנה אחת שיצא לי זול יותר לקחת טיסת פנים ממודלין וורשא לז'שוב. אבל זה היה לפני שניייים.

ANK

משתמש פעיל
מעדכן שנחנך כביש חדש משודרג ומהיר בין וורשא לכיוון של ליז'נסק בנסיעה של שעתיים וחצי כשאין פקקים,
בהצלחה!

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אשמח לעזור בכל נושא, ללא תשלום, אני נוסע ב''ה כל שנה, כעיקרון אין צורך בסוכן רכב, ישנם חברות די אמינות וטובות. ממליץ על PANEK, בעבר לקחתי גם מ EXPRES, אין לי מושג מה קורה עם זה היום. לקחתי גם מ''אלאמו'' והייתי מרוצה, אשמח לתת כמה טיפים לגבי השכרת רכב בפולין, למי שצריך.
הזמנת באלאמו מראש? דרך האתר?

ANK

משתמש פעיל
ALAMO מומלץ, חברה אמריקאית איכותית ואמינה רק שבד''כ גם יקרה

eh

משתמש פעיל
אם מישהו יודע על מלון פנוי(כמובן בתשלום מלא)ליום ראשון ושני בהלילוא אני לבד אשמח להצטרף למקום קיים.
כמו כן אשמח אם מישהו יודע מהנסיון האם חייבים רשיון בינלאומי דהיינו תרגום
או שזה לא חובה בהוראות כתוב משהו לא ברור
תודה מראש

ANK

משתמש פעיל
בפולין לא צריך רישיון בינלאומי, אבל כן צריך את הרשיון הרגיל בכרטיס ולא דף

בייסי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
השוואת מחירים להשכרת רכב בחו"ל, יחד עם קיום המצווה של רכישה דרך אברך מאנ"ש:
יש פה אחלה מחירים החל מבערך 30€ ליומיים.
יותר זול מלשכור רכב בארץ!

ANK

משתמש פעיל
חסרון שלהם שאין אפשרות לשלם מראש אלא אך ורק במקום.....
או שמזמינים אלאמו אבל דרך סוכנויות ואז משלמים לסוכנות.
נכון

חסרון שלהם שאין אפשרות לשלם מראש אלא אך ורק במקום.....
או שמזמינים אלאמו אבל דרך סוכנויות ואז משלמים לסוכנות.
נכון?
ממש לא, אפשר לשלם מראש כמו כל חברת השכרת רכב, ממליץ להשוות מחיר בסקייסקיינר, ושם נותן אפשרות לשלם.

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הוא מה שאמרתי,
דרך סוכנויות ואתרים משווקים אפשרי לשלם,
דרך האתר שלהם עצמם, אפשרי רק במקום.
אדרבה אם יש לך להראות לי איך ניתן לשלם באתר שלהם, יותר מאשמח.

ANK

משתמש פעיל
מה רע בלהזמין דרך סוכנות אמינה בסקייסקיינר? עשיתי זאת עשרות פעמים,

ומה רע בלשלם במקום?

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אישית נסעתי לליזענסק שלא בזמן ההילולא, בקיץ. נחתנו בשדה תעופה קטוביץ' שליד קרקוב, שכרנו רכב שהזמנו כבר מהארץ.
טיפ חשוב מאוד!!! לא לשכוח לעשות רישיון נהיגה בינלאומי!!!! אחרת לא ישכירו לך רכב! את הרישיון אפשר לעשות בחנויות אופטיקה (תבדקו באינטרנט מי עושה), זה לוקח ממש כמה דקות, אבל לא לחכות לרגע האחרון!
מקטוביץ' נסענו יותר מ- 5 שעות לציון. הזמנו מראש חדר ללינה במלון שם על יד. היה ממש ריק! בטח עכשיו יהיה עמוס ומלא לכן צריך לבדוק לפני כן.
כדאי מאוד לקחת רכב טוב ולא טרנטה, עדיף רכב היבירדי. מבחינת הדלק בקושי יצא לי לשלם כמה עשרות שקלים על נסיעות של מאות קילומטרים.
הכבישים בפולין מאוד טובים, הכבישים המהירים הם בתשלום וכדאי מאוד להשתמש בהם, יש כל 10 דקות אופציה לעצירה להתרעננות.
תהנו!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה