טיול בחו"ל נסעתם לליז'ענסק באופן עצמאי?

ANK

משתמש פעיל
תלוי למי, מי שיודע להסתדר ומעוניין לחסוך בעלויות, יוכל ליסוע עם כמה חברים ולהשתתף ברכב ובדלק, כך שלא שייך לומר שהכי ''שווה'' ליסוע בקבוצה, יתכן שזה מאד ''שווה'' למארגן הקבוצה, וזה בסדר גמור.
אבל כל אחד מה שמתאים לצרכיו ולכיסו. אני נסעתי גם בקבוצה וגם עם חברים, אני אישית מעדיף בצורה הזו, יוצא לי הרבה יותר זול, וגם אני פחות מוגבל, אבל העיקר שמגיעים לצדיק,
''אדרבא תן בליבנו שנראה כל אחד מעלת חברינו''

ANK

משתמש פעיל
רכב, נסיעה של 4.5 שעות, דרך סלובקיה, עם וויז, אנחנו לקחנו מבודפשט KLLASWAGEN ונסענו עד ליז'נסק, אבל חילקנו את הנסיעה ליומיים.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
רכב, נסיעה של 4.5 שעות, דרך סלובקיה, עם וויז, אנחנו לקחנו מבודפשט KLLASWAGEN ונסענו עד ליז'נסק, אבל חילקנו את הנסיעה ליומיים.
החזרתם את האוטו בבודפשט? או בפולין?
למיטב ידיעתי אין אפשרות של הוצאת רכב בהונגריה והחזרתו בפולין, אפילו עם עמלה גבוהה

ANK

משתמש פעיל
נכון, לקינו בבודפשט, והחזרנו בבודפשט, אם אתפ בכל אופן מעוניינים בתחבורה ציבורית מהונגריה לפולין, עדכנו, ואבדוק לכם.

S.h.s

משתמש חדש
רוב העולם לא יודע להסתדר לבד , לנהוג בכבישים לא מוכרים לחצות מדינות , נהגים מקומיים הם לא זולים בכלל , הרבה אנשים לא מסוגלים להתנייד בשדה תעופה זר ומפספסים טיסות מעשים שבכל יום , ורוב העולם לא דובר שפות זרות כי המון נהגים לא דוברים אנגלית , וגם בקבוצות יש תמיד מניין . בנסיעות המאורגנות כיום המחירים לא יקרים ושווה ליסוע במאורגן

ANK

משתמש פעיל
מי אמר לך שרוב העולם לא יודע להסתדר? אולי כן? מי אמר לך שהרבה אנשים לא יודעים להסתדר בשדה תעופה זר? דווקא אני רואה שרובם המכריע מסתדר, ואלו שמפספסים טיסות הם בד''כ מיעוט, רוב העולם לא דובר שפות זרות? מניין לך???? על גוגל תרגום שמעת?? וסתם לידיעה, גם מי שנוסע לבד, זה לא לבד, זה עם ארבעה או חמישה חברים, ואל דאגה, אנחנו לא מפספסים מנין, בנסיעות המאורגנות המחירים לא יקרים? תלוי מאד את מי שואלים,
לי יוצא כל הנסיעה 550 ש''ח כולל הכל, (כמובן שהזמנתי מוקדם) יש לך את זה במאורגן???

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אשמח להמלצות נוספות על דרייברים אמינים וזולים בפולין

ANK

משתמש פעיל
שמעתי שיש קבוצת וואטסאפ בכל הקשור לנסיעה ליארצייט בכ''א אדר, אין לי מושג אם מותר להביא קישור, בטוח שם מכירים נהגים ודרייברים.

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
שמעתי שיש קבוצת וואטסאפ בכל הקשור לנסיעה ליארצייט בכ''א אדר, אין לי מושג אם מותר להביא קישור, בטוח שם מכירים נהגים ודרייברים.
תוכלו לשאול שם בשבילי ולעדכן?

חלב מוקצף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
מתי נוחתים ומתי חוזרים ומאיפה?
נוחתים ביום שלישי ב12 בלילה בשדה התעופה של ורשא, הטיסה חזור ביום רביעי בשעה 17:00 (גם משדה התעופה של ורשא)

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
היי ראיתי שיש כאן מישהו שמבין בזה...
אני מחפשתלהזמין טיסות לקרעסטיר הלוך 19 אפריל חזור 23 אפריל
6 נוסעים
איפה יצא לי הכי זול ?

חסיד אחד

משתמש פעיל
אנחנו גם קבוצה של חברים שנוסעים עצמאי ונוחתים בורשא ביום שני ב 11 בלילה
הזמנתי רכב דרך בוקינג בחברת GREEN MOTION

2 שאלות -
1. איך החברה הזו ?
2. אנחנו יושנים לילה בורשא ויוצאים בבוקר לליזענסק - איפה יש שחרית בורשא ?

תודה

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

נכון, לקינו בבודפשט, והחזרנו בבודפשט, אם אתפ בכל אופן מעוניינים בתחבורה ציבורית מהונגריה לפולין, עדכנו, ואבדוק לכם.
אשמח מאוד אם תוכל לבדוק לי תחבו"צ מקראסטיר לזקפונה או קרקוב
יש לי דרייוור בקרקוב, מחפש לכם בוורשא
אולי יש לך נהג שיהיה מוכן לקחת אותנו מקאסטיר יום א' ולסיים בג' ערב בוורשה

ANK

משתמש פעיל
אנחנו גם קבוצה של חברים שנוסעים עצמאי ונוחתים בורשא ביום שני ב 11 בלילה
הזמנתי רכב דרך בוקינג בחברת GREEN MOTION

2 שאלות -
1. איך החברה הזו ?
2. אנחנו יושנים לילה בורשא ויוצאים בבוקר לליזענסק - איפה יש שחרית בורשא ?

תודה
1.חברה בינונית ומטה, היא הכי זולה, אבל לא קרה כלום, תצלמו את הרכב לפני והכל טוב,
שחרית יש בבית חבד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה