התייעצות מ-קללות אוזניים, איך אפשר להתמודד איתם?!

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נשמע לי קצת מוזר הטענה שכל הרופאים נגד השימוש, לפני מס' שנים נתקעה לי באוזן פיסת צמר גפן מהמקל והלכתי לרופא אוזניים (במאוחדת במו"ע) שישלוף אותה ושאלתי אותו אם מותר בכלל להשתמש במקלות ואמר לי להשתמש בזהירות ולא הזכיר לא להכניס עמוק או משהו בסגנון...
אני יודע רק אחרי שהרופא כעס עליי פתחתי גוגל על הנושא להבין מה רמת האמינות שלו ולא מצאתי אתר רפואי אחד שמזכיר שזה טוב או סביל ובמילים אחרות לא שולל את זה מכל וכל

מלי :)

משתמש צעיר
הילדים שלי מייצרים שעווה באוזניים בכמויות מאז שנולדים, בלי שימוש במנקי אוזניים,
ואז אין ברירה ומשתמשת מדי פעם בזהירות,
מה אפשר לעשות? ללכת פעם בחודש לרופא שיוציא את זה?
לא רוצה להרגיל אותם לזה...

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
האוזן מפרישה בעצמה את הפסולת החוצה כשיש צורך. ולכן אין שום תועלת במקלות אוזניים
אם יש הפרשות שמפריעות אפשר לקנות ספריי ייעודי שממיס את השעווה.

אגב קרובת משפחה שלי הופנתה למיון עם חור בעור התוף ממקל אוזניים

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הוא מסתכל ובלי לענות לי כלום מגיש לי דף ואומר לי: "זה הכל" אוקייי.. מה מופיע שם? אז ככה: מודפס בגופן גדול "אין להכניס מקלות אוזניים לאוזניים בשום אופן"
בלי להסתכל על הרוע. ממבט ראשון, רופא ערמומי... אני רק מדמיין את ההוא שיבוא עם כאב בטן והוא יוציא לו דף 'אין לאכול כמויות אוכל בשום אופן!'

טאבו

משתמש סופר מקצוען
אכן לא מומלץ, אבל אם כבר אתם משתמשים תבדקו שניה קודם שהצמר גפן דבוק טוב למקל כדי שלא יתקע בפנים.

משתמש צעיר
האוזן מפרישה בעצמה את הפסולת החוצה כשיש צורך. ולכן אין שום תועלת במקלות אוזניים
אצל הילדים שלי זה נשאר תקוע בפנים ומפריע לשמיעה,
וכשאני מנקה במקלות הם שומעים יותר טוב.
והספריי לא ממיס את זה רק מרכך שהרופא יוכל להוציא.
אבל אולי צריך באמת להתאמץ ולעשות את זה...

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אצל הילדים שלי זה נשאר תקוע בפנים ומפריע לשמיעה,
וכשאני מנקה במקלות הם שומעים יותר טוב.
והספריי לא ממיס את זה רק מרכך שהרופא יוכל להוציא.
אבל אולי צריך באמת להתאמץ ולעשות את זה...
אפשר לנסות גם מי חמצן. ממיס לגמרי

משתמש צעיר
שאלתי פעם רופא והוא לא כ"כ רצה להביא את זה
לא הבנתי למה בדיוק

שנא

משתמש פעיל
דרך אגב שמעתי מחברה שהפסיקה את השימוש וזה הפסיק לה לגמרי מיגרנות שהיו לה וגם שמעה על כך מעוד כמה
איך זה קשור? אני סובלת הרבה מכאבי ראש. אני כל ערב אחרי המקלחת מנקה אוזניים עם מקלות אוזניים - אפעם לא שמעתי שיש בעיה, אם זה הגורם לכאבי ראש אז אנסה להיגמל

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בקיצור: להיגמל מזה..
מה שחידשתם לי זה שזה הגורם לגירוי ולכלוך, שזה קצת מוזר כיון שבזמן שניסיתי 'להיגמל' מזה התרבה אצלי הלכלוך והגירוי פי 10 כנראה שצריך ממש להקפיד למשך הרבה זמן עד שהאוזן מתרגלת..
תסמיני גמילה...
אבל בעזרת השם בהמשך זה אמור להתאזן

עגלה ירוקה

משתמש צעיר
כל פעם שאני מנקה לתינוקותשלי את האוזניים עם מקל אוזנייםיש להם דלקתאח"כ...
מאז ממש מנסה להתשמש כמה שפחות..

איילה אור

משתמש צעיר
מצטרפת לנגמלים, הייתי משתמשת קבוע במקלות והיו לי המון כאבי אוזניים ופעם אחת רופא אוזניים צרח עלי ואמר לי שאני הורסת לעצמי את האוזניים ושזה משהו שאסור שיהיה בבית ואז הפסקתי והיום לא נוגעת בזה, שותפת אותם טוב עם זרם של מים ומספיק לי לגמרי, ובאמת בהתחלה קשהה מאדד להפסיק את השימוש.

yelta

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני מנסה להיגמל אבל קשוחחחח
קניתי איזשהו מכשיר שהמליצו עליו הרבה במקום מקלות אוזניים
לי הוא לא עזר בכלל רק יותר עצבן אותי
אבל הבנתי שיש תחליפים למקלות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה