בקשה משנת יוסף מוכרים מיטות מתקפלות לפני סוכות?

אמונלה

משתמש צעיר
ואם לא, איפה אפשר לקנות הכי בזול, משהו באיכות נורמלית . אזור בית שמש

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
ואם לא, איפה אפשר לקנות הכי בזול, משהו באיכות נורמלית . אזור בית שמש
באייס

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
באייס
תודה!
חסום לי, תוכלו להגיד מה המחיר?

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
באייס

תודה!
חסום לי, תוכלו להגיד מה המחיר?
אני קניתי אתמול בחנות (סניף אחר) המוכר אמר לי שזה עולה 500 והיה על זה מדבקה שזה מחיר מבצע ב 399.
עכשיו אני רואה באתר שזה עולה 389 אז מומלץ לרכוש באתר ולבוא לאסוף בחנות (בדקתי עכשיו וצויין כי יש במלאי בסניף בית שמש).

רק לתשומת לב, הרשת פתוחה בשבת ה"י, אני קונה שם כיון שלמיטב ידיעתי הרשת בבעלות גויים והחנות בה אני קונה מנוהלת ע"י ערבים.
למיטב זכרוני היה על זה כבר כמה אשכולות וכל אחד יעשה כהרגשת לבו ו/או כהוראת רבו.

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
@אין דברים כאלה זה נראה איכותי?
בעבר קנינו בזול מ"יש" והמיטה הלכה לבית עולמה בטרם עת.
ואגב, אייס צומת שילמתי סגורים בשבת.

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
@אין דברים כאלה זה נראה איכותי?
בעבר קנינו בזול מ"יש" והמיטה הלכה לבית עולמה בטרם עת.
ואגב, אייס צומת שילמתי סגורים בשבת.
אחד מהדברים המשמעותיים במיטה מתקפלת זה היציבות והאם מרגישים את רצועות הרוחב התומכות במזרן.
אז ככה, המיטה בגדול יציבה, השתמשתי בה שנה שעברה בסוכות ומאוד נהנתי, מבחינת תחושת הרצועות, לא ברגשתי בכלל, מאידך מישהו אחר שישן על המיטה טען לי שזה כן הפריע לו קצת - כנראה שזה תלוי במשקל וברגישות, אגב, במקרה כזה תמיד אפר להניח מזרן אחר על המיטה.
השאלתי לאחרונה למישהו את המיטה ומישהו בעל משקל גבוה התיישב על המיטה (כנראה בפראות) ושבר חלק מהרצועות ולכן קניתי חדש.

לדעתי שווה את המחיר.

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו קנינו שנה שעברה באושר עד
לא נח בכלל אבל מאד טוב

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה