עוגת יום הולגת ועוגת יום נישואין לסבא וסבתא - משתפת

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
חייבת לשתף
לא מזמן סבתא שלי ארגנה יומולדת 75 לסבא שלי, והוא הפתיע אותה עם עוגה ליום הנישואין ה 50 שלהם.
הם עשו את הארוע אצל בני דודים דתיים בבית שמש. הגיעו מאמריקה ולא ידעו איפה אפשר לקנות עוגות מיוחדות.

היה להם מלא דרישות, הם רצו משהו יוצא דופן עם מילוי ושכבות וקרם עם פירות ואין לי מושג מה עוד
דודה שלי ביקשה ממני להשיג לה מישהו בבית שמש שנותן שירות VIP ועוגות יותר מ VIP (ביקשו ממני כי אנחנו אוכלים מהדרין, ואם הם יחפשו אז אנחנו לא נאכל)
ביקצור יצא לי סיפור ארוך
וחבל נורא שהוציאו את העוגות בלילה והצלם לא צילם, ואלו התמונות שיש
אבל יש כוח ל @חני בנני על השירות היותר ממדהים שלה, על הסבלנות, ובעיקר על העוגות המשגעות האלו, שאין דבר טעים כזה.
1695068531929.png
1695068575190.png

בקיצור חני- תודה רבה
ותודה למי שהמליצה לי עליה, יישר כוח גדול!!

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ואוו חני איזה מדהים!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה