דרוש מידע "משנת יוסף" או "והלכת בדרכיו" איזה מכירה לפסח הכי משתלמת???

עלמה 87

משתמש פעיל
אשמח להבין- איך מקבלים קובץ להזמנה ממוחשבת?? ואיך ההזמנה מתבצעת??
תודה מראש לעונים..

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אנחנו מזמינים כל שנה בוהלכת בדרכיו מרוצים מאד, זה נכון שהח"פ היה לא משהו אבל מאמניה ששיפרו
ממה שראיתי יותר זול ממדנת יוסף
בניברקית

והלכת בדרכיו וה'מכירה הקהילתית' זה אותו דבר?
זכורני בעבר שהיה פה תלונות רבות על החד פעמי במשנת יוסף, עכשיו אני רואה דעות הפוכות כאן.
זה לא אותו דבר. שתי חברות

אמא לשמונה

משתמש מקצוען
יש למישהי את הקטלוגים שלהם?

אגב, לגבי פירות וירקות הגעתי למסקנה שהכי משתלם לקנות בשערי רווחה / אושר עד. אני קונה בדיוק את הכמויות שאני צריכה ובודקת כל פרי וירק לפני שאני מכניסה אותו לשקית.
מה פער המחירים בין אושר עד למשנת יוסף? משמעותי מאד?

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קניתי שנה שעברה את המיקסר. נהניתי פצצה
אין נסיון עם בצקים כי זה לפסח..

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
קופץ על האשכול.
מישהו קיבל את קובץ האקסל להזמנות פסח ממשנת יוסף?

הוראות הפעלה
  1. הורד את הקובץ המצורף ושמור אותו במקום שאתה יכול לגשת אליו
  2. בצע את ההזמנה בשורת הכמות בלבד (אין לבצע שינוים בכל מקום אחר בקובץ)
  3. שמור את הקובץ והחזר למייל ממנו הוא נשלח
  4. עד שעתיים מביצוע ההזמנה תקבל אישור על ההזמנה שנקלטה במערכת

הערות כלליות
  1. שליחת ההזמנה במייל מהווה הסכמה לכך שהנך מכיר את כל תנאי המכירה ומקבל את כל תנאיה
  2. ע"מ לבצע שינוי בהזמנה ערוך את הקובץ שוב ושלח אותו שוב.
    שים לב! הקובץ החדש מוחק את הקובץ הקודם! לכן, אם ברצונך להוסיף מוצר, חובה לשלוח את ההזמנה הקודמת בתוספת החדשה.
    אם ברצונך למחוק הזמנה שלח את הקובץ שוב עם כמות אפס בכל המוצרים.
  3. זמן משלוח הקובץ הוא רק בשעות פתיחת הקווים לאחמ"כ המערכת לא קולטת הזמנות
  4. כתובת המייל הינה וירטואלית, ע"כ לא ניתן להפנות אליה שאלות ולקבל מענה.
  5. אם יש לכם כרטיס אשראי מעודכן במערכת, באפשרותכם לחייב את כרטיסכם (ע״י סימון במקום הנכון).
  6. ע"מ לבטל הודעות אלו ניתן לשלוח מייל לכתובת <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>. מכאן ואילך לא תקבלו את ההודעות הללו.
בכל מכירה יש לבדוק את זמני ומיקומי החלוקה ולבחור את אופן התשלום בנפרד, לנוחיותכם בעת ההזמנה ניתן לשלם באשראי עד ארבעה תשלומים, לאחר סגירת המערכת אין אפשרות לשלם באשראי. המלצתנו את זמני ומיקומי החלוקות, רשמו ותלו במקום בולט. על מנת לשמור על הסדר בעת החלוקה נבקש שיגיעו רק בוגרים היכולים לאסוף את ההזמנה באופן מדוייק.

קבצים מצורפים

• sale-35264.xls
    KB 46 · צפיות: 57
  • sale-35424.xls
    KB 35 · צפיות: 46
  • sale-35584.xls
    KB 27.5 · צפיות: 42

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עד מתי אפשר להזמין במשנת יוסף?
תודה!

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
בעיקרון היה אמור להפתח מאתמול ועד:
מוצ"ש (המכירה המיוחדת)
מוצ"ש או ראשון (יבשים- תלוי בעיר)
יום רביעי ה ניסן (פרות וירקות)

כרגע יש הודעה כזאת....
http://mishnatyosef.org/

Z.A.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
והלכת בדרכיו השנה השתפרו מאוד מאוד.
מה גם שהם הושיבו עשרות נציגות במוקד טלפוני שיתנו מענה לאנשים שמסתבכים עם תקליטים, בשונה משאר המכירות כפי הזכור לי.

לילי 1

משתמש מקצוען
מישהו הצליח להכנס לאתר ההזמנות של משנת יוסף?
זה מה שאני מקבלת:

upload_2019-4-3_0-45-48.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה