דרוש מידע "משנת יוסף" או "והלכת בדרכיו" איזה מכירה לפסח הכי משתלמת???

saralulu

משתמש מקצוען
אני לקוחה קבועה ומרוצה של "משנת יוסף", וכעת לפני פסח המליצו לי להזמין במכירה של "והלכת בדרכיו" כי המחירים שלהם זולים מאד ומוצרים איכותיים, ההבדל בעלות הוא של כמה שקלים או חצאי שקלים פחות מ"משנת יוסף" בחלק מהמוצרים, רק מה שאין לי נסיון עם המכירה הזו. ומאחר שמדובר בכמויות יתכן שזה כדאי.

האם יש משהו שהזמין ונהנה במכירה של "והלכת בדרכיו" בבני ברק? האם המוצרים והירקות היו איכותיים? היה כל מה שהזמנתם? שירות ותפעול כמו שצריך?

אשמח מאד לחוות דעתכם מנסיונכם!

תודה :)

Rachel27

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
והלכת בדרכיו זול יותר משמעותית למשפחות גדולות. כשההזמנות גדולות זה ניכר. אפילו במאות שקלים. בדיוק היום בדקתי את זה. יוצא לנו פער של קרוב ל500.
מאוד מסרבל ההזמנה הטלפונית אצליהם... במשנת יוסף המערכת ידידותית יותר.

MACHAK

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול
מזמיני משנת יוסף מישהו הזמין את המיקסר של קנווד שיש שם? מכירים אותו? יש המלצות?

gila zohar

משתמש מקצוען
החד פעמי בהלכת בדרכיו- מזעזע, הכל נקרע! כמו נייר
כך היה לפני שנתיים או שלוש שהזמנו שם
היה צריך לפחות 2 צלחות לכל דבר- כך שבתכל'ס בזבזנו כסף....
במשנת יוסף- החד פעמי מעולה!!!!!!!!
אנחנו עברנו למשנת יוסף. מאד מרוצים.

דגש חזק

משתמש פעיל
גם הסדר והארגון של משנת יוסף לפסח הוא מדהים!
כל המוצרים מונחים לפי סדר הרשימה, תוך חצי שעה היו כל המוצרים בבית.
הנסיון של משנת יוסף עם מוצרים וחברות הביא למצב שהם בודקים טוב טוב כל מוצר לפני שהם מביאים. מוצר שנכוו איתו בעבר, לא חזר בד"כ במכירות הבאות (מדברת על מוצרי מזון לפסח)
עם שאר המכירות אין לי נסיון

avim10

משתמש מקצוען
קופץ על האשכול.
מישהו קיבל את קובץ האקסל להזמנות פסח ממשנת יוסף?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כל המוצרים מקבילים? יש את אותם סירים ב2 המכירות?

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אנחנו עושים כך: את מוצרי הפסח קונים במשנת יוסף, עקב ההיכרות עם המוצרים והניסיון הרב של משנת יוסף, אבל את כלי הבית אנו קונים בוהלכת בדרכיו, מאחר ויש שם דברים זולים שאין במשנת יוסף. והבוחר יבחר.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
מה שמפריע לי במכירה זה שאין לי דוגמא למה הכוונה
במוצרים שמגיעים ברשימה ולא בתור תמונה.
וכך אני לא ממש מבינה באיזה מוצר מדובר.
השאלה אם יש מקום שכן יש תמונת הדגמה לכל דבר.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש למישהי את הקטלוגים שלהם?

אגב, לגבי פירות וירקות הגעתי למסקנה שהכי משתלם לקנות בשערי רווחה / אושר עד. אני קונה בדיוק את הכמויות שאני צריכה ובודקת כל פרי וירק לפני שאני מכניסה אותו לשקית.

gila zohar

משתמש מקצוען
אנחנו עושים כך: את מוצרי הפסח קונים במשנת יוסף, עקב ההיכרות עם המוצרים והניסיון הרב של משנת יוסף, אבל את כלי הבית אנו קונים בוהלכת בדרכיו, מאחר ויש שם דברים זולים שאין במשנת יוסף. והבוחר יבחר.
השנה אבל כמעט אין דברים במכירה של והלכת בדרכיו , לעומת משנת יוסף שיש המון המון. כמו מחבתות, ח"פ מוכסף, ומשחקים

אני וביתי

משתמש מקצוען
אני גם הזמנתי שנה אחת מוהלכת בדרכיו אבל הייתי אמור לקבל הודעהתראה טלפונית על זמן החלוקה ולא קיבלתי כך שנשארתי תקוע. על זה נאמר אין חכם כבעל הנסיון למשנת יוסף יש מערכת ותיקה עם עשרות אלפי לקוחות לאורך כל השנה, לא אומר שהכל מושלם אבל יש להם יותר נסיון, גם מה לא לעשות. ההפרש הוא בין 3 אחוז בערך ל10 אחוז לטובת והלכת בדרכיו ברוב המוצרים אולי מוצר שנים עם הפרש יותר גבוה ויש הרבה מוצרים גם עם מחיר שווה. להגיע להפרש של חמש מאות שקלים כמו שנכתב זה צריך קניה של למעלה מ5000.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
והלכת בדרכיו וה'מכירה הקהילתית' זה אותו דבר?
זכורני בעבר שהיה פה תלונות רבות על החד פעמי במשנת יוסף, עכשיו אני רואה דעות הפוכות כאן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה