דרוש מידע 'משכנתא' לבדיקת קורונה?

אילה מינה

משתמש מקצוען
מה זה הטירוף הזה???
באתר של check2fly.co.il/
גם באפשרות של בדיקה מהירה כתוב:
"* בדיקה מהירה לטסים לחול תקבע 7 עד 72 שעות לפני ההמראה."

האופציה היחידה היא בית חולים??
יאוש:confused:
מבחינתי יותר קרוב ליסוע לשדה תעופה אבל זה ממש טרוף
שאין שום אפשרות למקום קרוב יותר
מה אפשר לעשות?

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
נניח שלא קראתי חדשות בימים האחרונים וכבר עשיתי בדיקה בקופ"ח
כשאבוא איתה ב01/06 לשדה התעופה באמת ישלחו אותי הביתה?
אין שום הגיון
זו פשוט אטימות ורשעות!!

צ'ייסר

משתמש מקצוען
נניח שלא קראתי חדשות בימים האחרונים וכבר עשיתי בדיקה בקופ"ח
כשאבוא איתה ב01/06 לשדה התעופה באמת ישלחו אותי הביתה?
אין שום הגיון
זו פשוט אטימות ורשעות!!
למה המדינה צריכה לממן את הבדיקה עבור החופשה שלך?
״ואם כבר עשיתי״ הקומבינה שכולם יעשו...
נתנו אופציה בשדה התעופה במחיר מצחיק(תראו את מחירי הבדיקות בכל שדות התעופה בעולם..) -אז אין לאנשים כוח לחכות
ויהיו העם כמתאוננים.

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
נתנו אופציה בשדה התעופה במחיר מצחיק(תראו את מחירי הבדיקות בכל שדות התעופה בעולם..) -אז אין לאנשים כוח לחכות
ויהיו העם כמתאוננים.
א. למה החלטת שאני נוסעת לחופשה?
ב. למה בגלל כמה עשרות חולי קורונה כל יוצא מהמדינה צריך לעשות בדיקה במעל 100 ש"ח?
מילא בכניסה אפשר להבין אבל ביציאה?? למה ועל מה?
ונגיד שכבוד המדינה החליטה שחובה לעשות בדיקה - לכן כל יוצא מהארץ צריך לנדוד למרחקים לשם ביצוע הבדיקה המיותרת? הכעס הוא על חוסר אופציה אנושית וסבירה לעשות את הבדיקה

אילה מינה

משתמש מקצוען
ויהיו העם כמתאוננים.
מה הקשר?
אני מוכנה לשלם! אבל אני לא יכולה לעשות את הבדיקה כשאני באה לטיסה כי אני צריכה את התוצאות
אז אני חייבת או לבוא במיוחד יום קודם או ליסוע לבית חולים שרחוק מהבית שלי שעה וחצי נסיעה וזה חייב להיות בזמן ספציפי כדי שהתשובה תגיע עד הטיסה אבל לא מדי מוקדם כי צריך 72 שעות
אז אם הטיסה שלי יום שני בבוקר אני חייבת לעשות יום ראשון ב7 בבוקר כדי שיגיע לי עד יום שני ב7 בבוקר ואני לא יכולה בחמישי כי זה מוקדם מדי
ואין לי איפה! למה לא עושים בכל עיר? למה לא בקופה בתשלום? איפה ההגיון?

צ'ייסר

משתמש מקצוען
א. למה החלטת שאני נוסעת לחופשה?
ב. למה בגלל כמה עשרות חולי קורונה כל יוצא מהמדינה צריך לעשות בדיקה במעל 100 ש"ח?
מילא בכניסה אפשר להבין אבל ביציאה?? למה ועל מה?
ונגיד שכבוד המדינה החליטה שחובה לעשות בדיקה - לכן כל יוצא מהארץ צריך לנדוד למרחקים לשם ביצוע הבדיקה המיותרת? הכעס הוא על חוסר אופציה אנושית וסבירה לעשות את הבדיקה
א .כן חופשה לא חופשה , רוב מוחלט של הטסים זה לעסקים/טיולים/ביקורי קרובים וכד׳ .
ב. שאלה מצוינת שאין לי תשובה עליה ,
מה הקשר?
אני מוכנה לשלם! אבל אני לא יכולה לעשות את הבדיקה כשאני באה לטיסה כי אני צריכה את התוצאות
אז אני חייבת או לבוא במיוחד יום קודם או ליסוע לבית חולים שרחוק מהבית שלי שעה וחצי נסיעה וזה חייב להיות בזמן ספציפי כדי שהתשובה תגיע עד הטיסה אבל לא מדי מוקדם כי צריך 72 שעות
אז אם הטיסה שלי יום שני בבוקר אני חייבת לעשות יום ראשון ב7 בבוקר כדי שיגיע לי עד יום שני ב7 בבוקר ואני לא יכולה בחמישי כי זה מוקדם מדי
ואין לי איפה! למה לא עושים בכל עיר? למה לא בקופה בתשלום? איפה ההגיון?
לא יותר פשוט לחכות בשדה 4 שעות לפני הטיסה לתשובה?

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L

ב. אותה מדינה שהחליטה החלטות חסרות הגיון שתתקבל לממן ולהנגיש את ביצוע החלטותיה.
וזה לא 4 שעות. מינימום 7 שעות

אילה מינה

משתמש מקצוען

תלוי למי כל אחד יבחר את הפחות גרוע עבורו אבל, כל האופציות גרועות

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
האם מי שמחלים- ולא התחסן, כמובן.
צריך לעשות בדיקה לפני טיסה? או מספיק תעודת מחלים/תו ירוק למחלימים?

animator

משתמש פעיל
בישראל רק בכניסה צריך. ביציאה לא.
בהרבה מדינות צריך גם בכניסה וגם ביציאה

אני לא מבינה יש לנו טיסה ואמרו לנו שביציאה מהארץ לא צריך וגם בכניסה לא אם יש תעודת מתחסן, לקונקשן גם לא צריך ובכניסה לארץ אחרת כל אחת לפי דרישותיה.
זה לא נכון? מישהו טס בשבוע האחרון?

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
אני לא מבינה יש לנו טיסה ואמרו לנו שביציאה מהארץ לא צריך וגם בכניסה לא אם יש תעודת מתחסן, לקונקשן גם לא צריך ובכניסה לארץ אחרת כל אחת לפי דרישותיה.
זה לא נכון? מישהו טס בשבוע האחרון?
אם המדינה שאת טסה אליה לא דורשת אז לא צריך

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
(מי שהתחסן ודאי לא)
מה שכתבתי היה על בסיס עובדתי של בן משפחה מדרגה ראשונה מהחודש האחרון שהיה גם מחוסן וגם מחלים ונדרש לבדיקה ביציאה מהארץ.
אולי זה השתנה ואולי זה באמת תלוי ביעד.
אבל כדאי לבדוק טוב טוב ולא להתיחס למה שכותבים כאן כי בהחלט יש כאן חילוקי דעות ולא כדאי לישב אותן בנסיון בשטח ולהשלח אחר כבוד הביתה.

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
אם יש כאן מישהו בעל תו ירוק שטס לבריטניה בזמן האחרון או מכיר מישהו שטס אשמח שיצור איתי קשר!

פרש הברונזה

משתמש פעיל
בדיקה ביציאה תלויה בארץ אליה טסים.
ואגב, היום קבעתי תור בקופת החולים (מאוחדת) לבדיקה לצורך טיסה.
קבעו לי למחר (01/06) ללא עלות, ואחרי תוצאות מתרגמים בחינם.
אז איפה השינוי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה