דרוש מידע 'משכנתא' לבדיקת קורונה?

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
אבא שלי עשה בקופה במכבי בחינם
והם הוציאו לו אישור מיוחד עם השם באנגלית כמופיע בדרכון.

• תודה
Reactions: mum

נשואה:)

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אנחנו עשינו במאוחדת בחינם, אחכ הם מביאים כתובת מייל לשלוח להם את התוצאה, והם שולחים את הטופס באנגלית

צ'ייסר

משתמש מקצוען
בדיקת קורונה פרטית בבית החולים עולה 297 ש"ח וזהו מחיר המקסימום שנקבע על ידי משרד הבריאות.
בדיקות קורונה שמתקיימות בקופות החולים לא מתבצעות לצורך טיסה לחו"ל אלא רק בהופעת תסמינים ולכן דורשות הפניה.
בדיקות המעבדה בנתב"ג, בהקמתה של חברת אומגה והמרכז הרפואי רמב"ם, מבוצעות במתחם דרייב-אין מיוחד ממוקם בשער תמר (חניון 26) או בעמדות הבידוק בקומת הטיסות הנכנסות (כניסה משער 03). מחירי הבדיקות הם 45 ש"ח (תוצאות עד 14 שעות) או 135 ש"ח לבדיקה מהירה (תוצאות עד 4 שעות). המעבדה פתוחה בימים א'-ה' בין השעות 07:00 – 19:00, מומלץ לקבוע תור מראש באתר, לא לשכוח להביא דרכון וכרטיסי טיסה לבדיקה.

אילה מינה

משתמש מקצוען
בדיקת קורונה פרטית בבית החולים עולה 297 ש"ח וזהו מחיר המקסימום שנקבע על ידי משרד הבריאות.
בדיקות קורונה שמתקיימות בקופות החולים לא מתבצעות לצורך טיסה לחו"ל אלא רק בהופעת תסמינים ולכן דורשות הפניה.
בדיקות המעבדה בנתב"ג, בהקמתה של חברת אומגה והמרכז הרפואי רמב"ם, מבוצעות במתחם דרייב-אין מיוחד ממוקם בשער תמר (חניון 26) או בעמדות הבידוק בקומת הטיסות הנכנסות (כניסה משער 03). מחירי הבדיקות הם 45 ש"ח (תוצאות עד 14 שעות) או 135 ש"ח לבדיקה מהירה (תוצאות עד 4 שעות). המעבדה פתוחה בימים א'-ה' בין השעות 07:00 – 19:00, מומלץ לקבוע תור מראש באתר, לא לשכוח להביא דרכון וכרטיסי טיסה לבדיקה.
למה בעצם אין אפשרות לבדיקה בערים? לא אכפת לי בתשלום ז"א כן אכפת אבל נסתדר...
מה ההגיון שיום לפני הטיסה אני צריכה לנסוע לשדה תעופה בשביל לעשות בדיקה? או לירושלים/תל אביב לאחד מבתי החולים? למה אין בקופת חולים בתשלום?

• תודה
Reactions: msl

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למה בעצם אין אפשרות לבדיקה בערים? לא אכפת לי בתשלום ז"א כן אכפת אבל נסתדר...
מה ההגיון שיום לפני הטיסה אני צריכה לנסוע לשדה תעופה בשביל לעשות בדיקה? או לירושלים/תל אביב לאחד מבתי החולים? למה אין בקופת חולים בתשלום?
יש בקופות החולים בלי תשלום.
ויש גם מרכזי בדיקה של פיקוד העורף.
נכון ללפני שבועיים. אולי השתנה משהו?

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הכי נוח והכי חלק וגם נראה לי הכי זול הוא כמו שנכתב פה check2fly.co.il/
מניסיון של פעמיים 44 ש"ח לבדיקה עם תוצאה של 14 שעות.
הקטע שבחזור חובה לעשות דרכם בכניסה לארץ ככה שזה נוח כשכבר יש שם משתמש וסיסמה וכ"ו אצלם
הכי נוח לטעמי במתחם ה דרייב אין אבל לא תמיד יש שם תור פנוי.
חובה!!! לקבוע תור מראש באתר ולשלם ולהגיע לבדיקה עם אישור תשלום (ברקוד) מודפס, דרכונים, וכרטיס טיסה.
אם תמצאו זול יותר תעדכנו......
מבירור שלי נע בכל מקום בין 250 שקלים לאדם ועד ל 1000!!! שח (אסותא)
המצחיק שבדיקה סרולוגית יוצא זול יותר. 150

אילה מינה

משתמש מקצוען
הכי נוח והכי חלק וגם נראה לי הכי זול הוא כמו שנכתב פה check2fly.co.il/
מניסיון של פעמיים 44 ש"ח לבדיקה עם תוצאה של 14 שעות.
הקטע שבחזור חובה לעשות דרכם בכניסה לארץ ככה שזה נוח כשכבר יש שם משתמש וסיסמה וכ"ו אצלם
הכי נוח לטעמי במתחם ה דרייב אין אבל לא תמיד יש שם תור פנוי.
חובה!!! לקבוע תור מראש באתר ולשלם ולהגיע לבדיקה עם אישור תשלום (ברקוד) מודפס, דרכונים, וכרטיס טיסה.
אם תמצאו זול יותר תעדכנו......
מבירור שלי נע בכל מקום בין 250 שקלים לאדם ועד ל 1000!!! שח (אסותא)
המצחיק שבדיקה סרולוגית יוצא זול יותר. 150
באים יום קודם במיוחד לבדיקה?
ואני לא צריכה בחזור כי אני אהיה בחו"ל פחות מ72 שעות

• תודה
Reactions: msl

miku

משתמש צעיר
בדיקת קורונה לצורך יציאה מהארץ (שכתוב את התוצאה באנגלית עם מס' דרכון) עולה כ300 ש''ח, היתכן?
יש אפשרויות אחרות?
שימו לב שגם בכניסה לארץ החל מה1.6 בדיקות קורונה בשדה תעופה בתשלום של 80/100 ש"ח (תלוי אם מזמינים תור מראש או לא).
וגם בקופות חולים - בדיקות קורונה לצורך יציאה מהארץ מתחילות לעלות כסף.
אגב - אולי מישהו יודע מאיזה גיל מחויבים לעשות בדיקה לפני יציאה\כניסה מ\לארץ?

אילה מינה

משתמש מקצוען
שימו לב שגם בכניסה לארץ החל מה1.6 בדיקות קורונה בשדה תעופה בתשלום של 80/100 ש"ח (תלוי אם מזמינים תור מראש או לא).
על הכסף השלמנו
השאלה אם יש בקופה אפשרות לעשות בתשלום
הבנתי שלא רק בבתי חולים
מה שמחייב אותי לטייל ברחבי הארץ
לא יכולה בשבת כמובן חייבת בראשון על הבוקר כדי שתהיה תשובה בשני על הבוקר
ואין לי בעיר אלא ליסוע, קצת מוגזם

שנים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עד לא מזמן
יציאה מגיל 11
כניסה מגיל 0
אולי השתנו דברים מאז...
קורונה בכל זאת

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
מה זה הטירוף הזה???
באתר של check2fly.co.il/
גם באפשרות של בדיקה מהירה כתוב:
"* בדיקה מהירה לטסים לחול תקבע 7 עד 72 שעות לפני ההמראה."

האופציה היחידה היא בית חולים??
יאוש:confused:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה