מרוולס

אסנת לוי

משתמש צעיר
יש את האומגה 3 של פוראוור שעכשיו רק קיבל הכשר,והוא זכה במקום ראשון באירופה(באומגה 3)
אז יותר שווה לנסות אותו,כי ישלך 30 יום לנסות ואם לא תקבלי את הכסף בחזרה....וגם שזה עולה הרבה פחות...

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אם אנחנו כבר פה בפורום של גרפיקאיות קופריטים וכו' אז השם שלהם מאד מוצלח!!!!!!
כי השמן של מרוולס מופק מצמח בשם מרווה Marve ומרוולס זה נפלא או תחושה נפלאה באנגלית ככה שהשם כן נחמד-אבל זה סתם אגב:)

PNINA101

משתמש רשום
לכל מי שכתבה פה ללא ידיעה בכלל!!!!! שלא תכתוב, חבל שהיא מונעת מאנשים אחרים להיות בריאים בגלל השטויות והראש המרובע שיש לה, לי מנסיון זה עזר מאוד ולעוד הרבה אנשים שאני מכירה ופשוט, מי שלא רוצה לקחת, כנראה לא מגיע לה להבריא.... ולהרוויח כסף.... מה לעשות, לא לכולם זה מגיע...
זה כתוב במקורות, בספר של הרמב"ם, אז מי שרוצה להמשיך לומר שזה שטויות, שתנסה.... אי אפשר להתנגד למציאות!

PNINA101

משתמש רשום
לכל מי ש"חושב" שהוא יודע מה הוא מדבר, שידע שהוא לא יודע! מדובר כאן במשהו באמת פלאי, יש לי עדות על עצמי ועוד בקרב המשפחה ועוד, אגב, הרמב"ם כתב על המרווה.... אז לא לדבר סתם, וחבל שכל מי שלא יודע ומדבר... מונע מאנשים אחרים להבריא! וכנראה מי שלא רוצה לקחת, פשוט לא מגיע לו להבריא, כך נגזר עליו משמיים.... בעניין האומגה של הדגים, פעם זה באמת היה טוב, אבל בגלל כל הרעלים ששופכים לים הדגים מורעלים ורק דגי בריכה טובים, ובאומגה דגים יש חומר מסרטן, כספית, ומתכות. שכן שלי לקח שנים את האומגה דגים ול"ע לא מזמן חלה במחלה..., את הדגים- אסור לקחת! אח"כ נדבר על המרווה, אבל קודם כל אל תקחו אומגה דגים, הוא מסוכן, ואגב, לכן המחיר שלו כ"כ ירד כי הם מנסים לשווק את זה, פעם זה היה הרבה יותר יקר, בארה"ב זה ירד מהמדפים....
מי שרוצה עוד מידע ירולה לפנות אלי כאן......
לבריאות!

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הכל פ'סדר?
משום מה נראה לי שיש שם עוד חומרים חוץ מאומגה 3. (מהכרות עם כמה שהתחילו עם זה..)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י PNINA101;887031:
לכל מי ש"חושב" שהוא יודע מה הוא מדבר, שידע שהוא לא יודע! מדובר כאן במשהו באמת פלאי, יש לי עדות על עצמי ועוד בקרב המשפחה ועוד, אגב, הרמב"ם כתב על המרווה.... אז לא לדבר סתם, וחבל שכל מי שלא יודע ומדבר... מונע מאנשים אחרים להבריא! וכנראה מי שלא רוצה לקחת, פשוט לא מגיע לו להבריא, כך נגזר עליו משמיים.... בעניין האומגה של הדגים, פעם זה באמת היה טוב, אבל בגלל כל הרעלים ששופכים לים הדגים מורעלים ורק דגי בריכה טובים, ובאומגה דגים יש חומר מסרטן, כספית, ומתכות. שכן שלי לקח שנים את האומגה דגים ול"ע לא מזמן חלה במחלה..., את הדגים- אסור לקחת! אח"כ נדבר על המרווה, אבל קודם כל אל תקחו אומגה דגים, הוא מסוכן, ואגב, לכן המחיר שלו כ"כ ירד כי הם מנסים לשווק את זה, פעם זה היה הרבה יותר יקר, בארה"ב זה ירד מהמדפים....
לבריאות!

רגע, רגע, קחי נשימה על תצעקי עלינו...
ובענין השורה האחרונה תני קפיצה לפורום שיווק ופרסום לגבי טיפים כלשהם על שיווק עצמי טוב יותר.

סוף הדרך

משתמש רשום
נכתב ע"י PNINA101;887031:
לבריאות!
הנה הטיפשים מדברים...
הנאום שלך שטותי.
ממה את נלחצת??
זבל זבלים המרווה הזה!

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י סוף הדרך;887584:
הנה הטיפשים מדברים...
הנאום שלך שטותי.
ממה את נלחצת??
זבל זבלים המרווה הזה!

לא נראה לי שכדאי להתקיף חזרה..
אני יודעת מידע אישי שכאשר רופא אומר לקחת אומגה 3, הטוב ביותר הוא המרוולוס.
א-ב-ל לא כל אדם צריך ונא לא לייחס לזה סגולות עולם.
לילה טוב.
:)

זיג זג

משתמש רשום
נעים להכיר!
אתה גם שייך לחברה הגנבים שם?
לפחות אל תגיד בקול!

זיג זג

משתמש רשום
גואל גואל גואל נפש של חברה!!!!
את כל התיסכולים אני יוציא פה עלייך!
הסברים בבקקשה!
למה עבדתם עלינו???

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שניאור770;658853:
כאן רואים כמה החרדים הם פתיים
אם אני הייתי בהרצאה של 150 איש וכולם גיהצו 1600$ כאילו הם זוכים מחר בלוטו ורק אני כמו טמבל לא הסכמתי לקנות
ולחשוב שהם עשו אחרי הרצאה של חצי שעה לפחות 100.000$ זה מקומם אותי ולא שלא עושים שם כסף זו שיטה פרועה והסכים איתי אחד שמרוויח שם היום מעל 40.000 ש"ח בחודש אבל זו השיטה שעובדת אגב רק אצל החרדים
למה רק אצלהם?
אני הייתי בכנס בהיכל נוקיה, עם אוכלוסי מגוונת וגם שם אנשים גיהצו סכומים מטורפים.
לא אהבתי את ההכללה.
השיטה הזו רצה לא רק אצלינו.

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מנסיון- אומגה 3 שלהם יעיל מאד!
היתה תקופה שניסינו לעבור לאומגה 3 של חברה זולה יותר- וממש לא היינו מרוצים.

mat

------- Magicode -------
הכל התחיל מזה שזה נחשב פטנט של חברת מרוולס.

אני לא מבין מה יכול להיות פטנט על צמח אבל מצאו פטנט. אולי על זה שמצאו את הצמח.

הם שכחו שיש צמח מרווה מסוג ציה שהוא מכיל הרבה יותר אומגה 3 . 64.5% לעומת 51.12% צמח שמוכר מאוד בעולם.

אמרתי את זה לאחד המשווקים אז הוא הסביר ל שיש שם עוד 100 מרכיבים עלומים שהם חיוניים וטובים.

אני מעלה שני מפרטים גם של המרווה המרושתת וגם של המרווה הציה.
תחשבו בעצמכם האם שווה לשלם על אותה כמות מחיר של פי כמה.

בשמן המרווה המרושתת נמצא בעמוד 6 "C 18:3 n3"

קבצים מצורפים

• מסמך הרופאים - קובץ מחקרים נרחב על אומגה 3 ובפרט מצמח
    KB 1,000.2 · צפיות: 16
  • COA.PDF
    KB 39.2 · צפיות: 14

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
יש לי צמח מרווה בגינה, להתחיל ללעוס את העלים? (חבל, יש לו פרחים יפיפים)

david48483

משתמש צעיר
כשהתעסקתי אם זה (לפני שנתיים), היה רופא שטען שמצאו במרוולס כל מיני חומרים ממכרים בכמות קטנה,
אבל גורמים שתוך יומים שלושה מי מתי שמתחילים לקחת מרגישים בעננים, וכן כשמפסיקים מרגישים שבוע שבועיים אחר כך שאין מצב רוח ואין יכולת ריכוז וכו' (כמו כל דבר ממכר).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה