מרוולס

ארזים1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אומגה 3 של מרוולס. האם זה סתם בלון או שיש תוצאות בשטח אשמח לשמוע ממי שניסה.

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
זה נקרא האומגה 3 הכי טוב!

ארזים1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני חייבת עוד תגובות של כאלו שהתנסו במוצר תודה!

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני יודעת שהוא עובד מצוין, מנסיון של בני משפחה.
לא יודעת אם הוא עדיף על פני אומגה רגילה - אומרים שהרבה יותר טוב, אבל לא בדקתי.

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אומרים ואומרים ואומרים...
אני רק יודעת שהצורה בה הם משווקים דוחה!!!!!!!!
מתקשרת אליך סוכנת ומדברת כאילו המוצר הוא סם חיים אין לכם מושג במה האומגה שלהם לא מטפלת...
החל בהפרעות ריכוז וכלה במחלות רציניות תכף בתי החולים יכולים להסגר[או לשבות]אני לא מדברת על כך שאם מנסים להשתחרר מהם הם גם מומחים בלגרום רגשי אשמה,את לא נורמלית פתאום הבן שלך יהיה מהגבוהים בכיתה...יהיו לך כוחות נפש ואנרגיה כל הבעיות שהיו ולא יהיו יפתרו..[במאמר מוסגר על הנושא של לגבוה אמר לי רופא שבררתי אצלו "למה החרדים כל כך תמימים?מאמינים לכל מה שמוכר להם סוכן שמשתוקק לראות עוד אחד נמצא בפרמידה תחתיו.אני לא אומר לך יכול להיות שפתאום הבן שלך יזנק לגובה אבל בן כמה הוא?14 ?זה הגיל שגובהים בו ממילא...."[ואכן כך היה הוא צמח ללא שום אומגה]]
בקיצור אומרת לי הסוכנת אני מזמינה אותך למצגות וכו'[מי שמתמצא בטח מבין...]
תאמינו לי ברחתי משם יש אנשים באמת מרשימים יודעים לדבר גבוה,גבוה והעיקר לעשות כסף!
איך אמרה לי משהו?אם זה באמת היתה השליחות זו שמדרבנת אותם כמו שהם נואמים בפאתוס היו מוכרים אותם נורמלי ולא בשיטת הפירמידות-שכבר רבים וטובים נפלו בה,ואולי היו קצת מוזילים את המחירים
כדי שגם מעוטי יכולת יהנו מהשליחות החשובה והתועלתית הזו?
[על המוצרים הנוספים אני אפילו לא מדברת:סם פלאים לירידה במשקל שאני אישית לא ראיתי תוצאות אצל
כמה אנשים ממכרי שנטלו אותו-על האומגה אני לא יודעת יכול להיות שהיא עוזרת אבל אפשר לקנות אומגה ב20 שקל בבית המרקחת לא חבל?]

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עם האומגה 3 של מרוולס לא התנסיתי,

אבל בגדול:
1. אומגה 3 ממקור של דג לכאורה נספג טוב יותר בגוף משום שהרכב החי יותר מתאים לגוף האדם, אבל כבר תקופה ארוכה טוענים שאומגה 3 ממקור דגי מכילה כמות גדולה של מתכות כבדות שאינן בריאות בלש' המעטה לאדם.
2. יש הרבה מקורות נוספים לאומגה 3, זולים הרבה יותר מאשר מרוולס - לדוג' שמן פשתן, וגם עליו אני יודעת שנשים התחילו לקחתו באופן קבוע והשפיע אליהם מאד טוב,

לכן יתכן שכדאי 1. לקחת מזונות עשירים באומגה 3 כגון דגים מסוימים וכו'
2. להוסיף לתזונה תוספי מזון מסוג שמן פשתן וכו',

ורק אח"כ ללכת ליקר יותר.

ככלל כל דבר שאינו משווק בד"כ קונווציונלית מעורר אצלי שאלות על טיבו ומהותו שאינו יכול להימכר בדרך כל הארץ ככל מוצר שמוכיח את עצמו.

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם מדובר על האומגה 3 ממקור של צמח המרווה?
אם כן, שמעתי ממקור מוסמך שזה עושה הרבה תופעות לוואי וממש לא מומלץ.

שניאור770

משתמש צעיר
כאן רואים כמה החרדים הם פתיים
אם אני הייתי בהרצאה של 150 איש וכולם גיהצו 1600$ כאילו הם זוכים מחר בלוטו ורק אני כמו טמבל לא הסכמתי לקנות
ולחשוב שהם עשו אחרי הרצאה של חצי שעה לפחות 100.000$ זה מקומם אותי ולא שלא עושים שם כסף זו שיטה פרועה והסכים איתי אחד שמרוויח שם היום מעל 40.000 ש"ח בחודש אבל זו השיטה שעובדת אגב רק אצל החרדים

מרק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י שניאור770;658853:
כאן רואים כמה החרדים הם פתיים
אם אני הייתי בהרצאה של 150 איש וכולם גיהצו 1600$ כאילו הם זוכים מחר בלוטו ורק אני כמו טמבל לא הסכמתי לקנות
ולחשוב שהם עשו אחרי הרצאה של חצי שעה לפחות 100.000$ זה מקומם אותי ולא שלא עושים שם כסף זו שיטה פרועה והסכים איתי אחד שמרוויח שם היום מעל 40.000 ש"ח בחודש אבל זו השיטה שעובדת אגב רק אצל החרדים
יש כמה חרדים שלא גיהצו, כי העדיפו מראש לא ללכת לשם

שקוף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מרק;658856:
יש כמה חרדים שלא גיהצו! כי העדיפו מראש לא ללכת לשם

אני למשל.:)
כמה ששכנעו אותי למכור
שזה שליחות ובלה בלה בלה.
בעלי אמר לי: "תברחי מזה!"
תעשו לי טובה. באמת... מזה נהיה עשירים. נו נו...
זה דורש ממך: להתקשר לאנשים, לשכנע.. זה לא כזה פשוט...
לא ממליצה.... אולי זה רשעות להגיד אתזה אבל זה לא כ"כ נשמע לי. באמת לא מובן למה לא שמים אתזה נורמלי בבתי מרקחת ומוזילים את המחירים. אגב. יש להם לזה סיבה. תסמכו עליהם...:eek:

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י bhj;658852:
האם מדובר על האומגה 3 ממקור של צמח המרווה?
אם כן, שמעתי ממקור מוסמך שזה עושה הרבה תופעות לוואי וממש לא מומלץ.

ואני שמעתי ממקור סופר מוסמך שזה אומגה 3 הכי יעיל שיש !!!

על שיטת ההפצה שלהם אני כבר לא מדברת....

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא להאמין אך שהם מוכרים את המוצר הזה.
אתם לא חושבים שאם הוא היה כ"כ טוב יש דרכים אחרות? והמחיר? עליו אני לא מדברת.

לי אישית קשדה להאמין שמוצר אחד יכול לעשות כ"כ הרבה דברים.
באו אליי והסבירו שזה יכול לרפא מהמחלה ל"ע. ובכלל את תראי חיים חדשים וזה עוזר לעוד מיליון דברים.
אותי לימדו שמה שעושה יותר מידי דברים זה כמו ברווז שיודע לעוף, ללכת ולשחות, אבל לא עושה אפילו אחד מהם טוב.

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י שניאור770;658917:
לי אמרו שזה טוב להרזיה ושאמרתי שאני רזה אמרו שגם לזה זה מאוד טוב..
לצחוק ?
זה מרזה את הארנק שלך ומשמין את שלהם נו.......אז זה לא טוב?

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לאמא שלי יש כמה אחיות שכנראה די תמימות.
בכל תקופה מישהי 'נתפסת' לפירמידה שונה, ומנסה לשווק במשפחה.
זה התחיל עם G5 [מישהו זוכר את זה?!]
עבר ל'אינטרא' [ג"כ משקה פלאים]
והגיע למרוולס.
כל אחת מהן שיכנעה שזה מדהים, ויש להם יכולות פלאים, והמשקה/כמוסות וכו' הזה הוא אשר יביא ריפוי לכל סוגי הבעיות.
ואמא שלי, תמימה כנראה כמותן, היתה קונה מהן כל חודש שוב ושוב, וזכתה להביא לכל אחת מהן פרנסה בכבוד.
אבל האמת, זה היה כולו חסד, כי שום דבר לא השתנה. ולא גילינו שום פלאים...
עוד תקופה קצרה נגלה עוד איזה משקה פלאים. וגם שם יפלו כמה תמימים. ותמימות...[יש לה עוד אחיות שעדיין לא שיווקו כלום...]

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י נני5;659139:
לאמא שלי יש כמה אחיות שכנראה די תמימות.
בכל תקופה מישהי 'נתפסת' לפירמידה שונה, ומנסה לשווק במשפחה.
זה התחיל עם G5 [מישהו זוכר את זה?!]
עבר ל'אינטרא' [ג"כ משקה פלאים]
והגיע למרוולס.
כל אחת מהן שיכנעה שזה מדהים, ויש להם יכולות פלאים, והמשקה/כמוסות וכו' הזה הוא אשר יביא ריפוי לכל סוגי הבעיות.
ואמא שלי, תמימה כנראה כמותן, היתה קונה מהן כל חודש שוב ושוב, וזכתה להביא לכל אחת מהן פרנסה בכבוד.
אבל האמת, זה היה כולו חסד, כי שום דבר לא השתנה. ולא גילינו שום פלאים...
עוד תקופה קצרה נגלה עוד איזה משקה פלאים. וגם שם יפלו כמה תמימים. ותמימות...[יש לה עוד אחיות שעדיין לא שיווקו כלום...]

בכלל שמתי לב שהעולם מתחלק ל-2 אלו שנופלים עוד פעם ועוד פעם אבל בטוחים שהפעם זו תהיה עסקת חייהם...
ואלו שאפילו לא ממצמצים ושוב ושוב מזהירים את התמימים...

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא יודעת אם זה טוב או לא
אבל תבדקו לגבי ההכשר
כי הם אומרים שזה העדה החרדית
אבל הבד"ץ נתנו הכשר על על משהו מסוים שלהם
ולא על כל המוצרים
ודיברתי עם הבדץ
מה שאין חותמת כשרות על הבקבוק עצמו איננו תחת הכשרות שלהם.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אגב, שמעתי פעם שיש סוגי 'אומגה 3' שמעלים גיהוקים בטעם של דג, אחרי שלקחו את הכמוסה...

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
זהירות!! אני ניסיתי וזה גרם לי לאלרגיה רצינית!!!! קשיי נשימה וכתמים אדומים...

אבל דווקא לילד שלי, עם קצת היפראקטיביות, זה כן עזר מאוד! יותר מכל מה שניסיתי. אבל לא יכולתי להמשיך בגלל המחיר הגבוהה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה