התייעצות מצב התחבורה הציבורית באשדוד

5360

משתמש צעיר
את לא יודעת על מה את מדברת....
עשיתי בנגוע לתחבורה הרבה יש לי רשימת מדיוקת.
וגם כל שעה כמה עלו ובאיזה תחנה התמלא.
את מדברת ממה שאת חושבת. אני מדברת מנתונים בשטח ..

HP מעצבת

משתמש מקצוען
את לא יודעת על מה את מדברת....
עשיתי בנגוע לתחבורה הרבה יש לי רשימת מדיוקת.
וגם כל שעה כמה עלו ובאיזה תחנה התמלא.
את מדברת ממה שאת חושבת. אני מדברת מנתונים בשטח ..
אני חווה את זה על בשרי.

וגם אני חושבת לפי ההיגיון,
לפי כמות התושבים וכולי.

אמת .

משתמש פעיל
וואו
אני עוברת לאשדוד
אם זה כ--ל הבעיות שם בתח"צ וזהו - אין עוד בעיות
נראה לי זה העיר עם הכי קצת בעיות בתח"צ
;)

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אשדוד העיר החמישית בגודלה,
והשלישית בגודל האוכלוסייה החרדית,

ויש בה תחבורה כמו בעיר בינונית ומטה.....

במיוחד בקווים של אגד,
שהם קטסטרופה, בלי הגזמה בכלל.

גרוס יצחק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
להוסיף תדירות ל450 דחוף!
מצטרף זה כזה חסר ובפרט בחגים וערבי שבת כשרואים את קו 350 בתדירות גבוהה ובירושלים קו 402 כל דקה ורק קו 450 מגיע מפוצץ פעם ברבע שעה !!
{אולי בכלל שזה אגד ואפיקים יותר יעילים או בגלל שאין תחרות כמו בקו 402 שיש קו 422 מאפיקים

בכל מקרה תודה רבה ובהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה