תח"צ רפורמה בתעריפי התחבורה הציבורית

מצב
הנושא נעול.

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הודעה משותפת לשר האוצר ושרת התחבורה

בהחלטה משותפת של שרת התחבורה מירי רגב ושר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ מונעים את עליית מחירי התחבורה הציבורית

מתוך רצון למנוע את עליית התעריפים לציבור הנוסעים בתחבורה הציבורית ב-12%, גובשה בין משרד התחבורה ומשרד האוצר תכנית כוללת לביטול ההתייקרות באוטובוסים וברכבות ולעידוד המעבר לשימוש קבוע בתחבורה הציבורית.
הרפורמה כוללת הנחות מרחיקות לכת - 50% הנחה לכל תושבי היישובים בפריפריה הגאוגרפית (1-5), 50% לזכאי ביטוח לאומי ו-50% לתושבי היישובים בדירוג סוציו אקונומי 1-5 וכן 33% הנחה לצעירים מגיל 18-26 על חוזים חודשיים (חופשי חודשי) באוטובוסים, רכבות ורכבות קלות.
בנוסף, הוחלט לתת שנה שלמה של נסיעות חינם בתחבורה הציבורית לחיילים משוחררים, זאת על מנת לעודד חיילים להמשיך ולנסוע בתחבורה הציבורית כמה שיותר.
התכנית הכוללת תמומן ממקורות משרד התחבורה, משרד האוצר, הרשות לפיתוח האוכלוסייה החרדית והתאמת תעריפי הרק"לים.
כחלק מהמאמץ להתמודדות עם הפקקים, יצרנו מערכת תעריפים שמעודדת אנשים לשימוש קבוע ותדיר יותר במערכות התחבורה הציבורית. על כן ההנחה תינתן לנוסעי חופשי-חודשי, שהפגיעה הצפויה בהם בשל עליית התעריפים הייתה צפויה להיות משמעותית ביותר.

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים מירי רגב:
הבאנו ״צדק תחבורתי״ לישראל
מהיום הראשון הודעתי שלא אאפשר את העלייה במחירי התחבורה הציבורית, ואני שמחה היום על הבשורה הגדולה לציבור.
בנוסף לכך שביטלנו את העליה במחירי התחבורה הציבורית, הרפורמה אותה אני מובילה ״צדק תחבורתי״ יוצאת לדרך ותעניק הנחות משמעויות לאוכלוסיות נרחבות בחברה הישראלית, ותתמרץ את הציבור להשתמש בתחבורה הציבורית ולוותר על רכבם הפרטי.
אני רוצה להודות לרה״מ נתניהו, לסגן השרה מקלב, למנכ״ל רה״מ ולמשרד האוצר, שנרתמו יחד על מנת למנוע את הגזירה על ציבור משתמשי התחבורה הציבורית.
בימים אלה כאשר הציבור כורע תחת יוקר המחיה, צריך לעשות הכל על מנת לפעול להוזיל את השירותים לאזרח.

שר האוצר בצלאל סמוטריץ':
אנחנו מונעים היום את עליית מחירי התחבורה הציבורית. זה לא היה פשוט אבל הפכנו כל אבן לשם כך. כשר אוצר אני מחויב למאבק ביוקר המחיה ולהמשך שירותי התחבורה הציבורית באופן מיטבי וללא התייקרויות. בשיח משמעותי עם משרד התחבורה, מצאנו את המקורות התקציביים לכך. התחבורה הציבורית חשובה לי ואני תומך בייעול ושיפור מערך התחב"צ. נמשיך לפתח את הכלכלה הישראלית ולדאוג לכיס של כל אזרחי ישראל.

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
פורסם כעת:
מתוך רצון למנוע את עליית התעריפים לציבור הנוסעים בתחבורה הציבורית ב-12%, גובשה בין משרד התחבורה ומשרד האוצר תכנית כוללת לביטול ההתייקרות באוטובוסים וברכבות ולעידוד המעבר לשימוש קבוע בתחבורה הציבורית. המהלך מגיע לאחר שמחירי הנסיעות בתחבורה הציבורית אמורים היו לזנק בשיעור של כ-12%, זאת לאחר דחייה שבוצעה מצד משרדי האוצר והתחבורה.

הרפורמה כוללת הנחות מרחיקות לכת – 50% הנחה לכל תושבי היישובים בפריפריה הגאוגרפית (1-5), 50% לזכאי ביטוח לאומי ו-50% לתושבי היישובים בדירוג סוציו אקונומי 1-5 וכן 33% הנחה לצעירים מגיל 18-26 על חוזים חודשיים (חופשי חודשי) באוטובוסים, רכבות ורכבות קלות.

בנוסף, הוחלט לתת שנה שלמה של נסיעות חינם בתחבורה הציבורית לחיילים משוחררים, זאת על מנת לעודד חיילים להמשיך ולנסוע בתחבורה הציבורית כמה שיותר. התכנית הכוללת תמומן ממקורות משרד התחבורה, משרד האוצר, הרשות לפיתוח האוכלוסייה החרדית והתאמת תעריפי הרק"לים.

כחלק מהמאמץ להתמודדות עם הפקקים, יצרנו מערכת תעריפים שמעודדת אנשים לשימוש קבוע ותדיר יותר במערכות התחבורה הציבורית. על כן ההנחה תינתן לנוסעי חופשי-חודשי, שהפגיעה הצפויה בהם בשל עליית התעריפים הייתה צפויה להיות משמעותית ביותר.

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים מירי רגב: "הבאנו ״צדק תחבורתי״ לישראל מהיום הראשון הודעתי שלא אאפשר את העלייה במחירי התחבורה הציבורית, ואני שמחה היום על הבשורה הגדולה לציבור. בנוסף לכך שביטלנו את העליה במחירי התחבורה הציבורית, הרפורמה אותה אני מובילה ״צדק תחבורתי״ יוצאת לדרך ותעניק הנחות משמעויות לאוכלוסיות נרחבות בחברה הישראלית, ותתמרץ את הציבור להשתמש בתחבורה הציבורית ולוותר על רכבם הפרטי. אני רוצה להודות לרה״מ נתניהו, לסגן השרה מקלב, למנכ״ל רה״מ ולמשרד האוצר, שנרתמו יחד על מנת למנוע את הגזירה על ציבור משתמשי התחבורה הציבורית. בימים אלה כאשר הציבור כורע תחת יוקר המחיה, צריך לעשות הכל על מנת לפעול להוזיל את השירותים לאזרח".

שר האוצר בצלאל סמוטריץ': "אנחנו מונעים היום את עליית מחירי התחבורה הציבורית. זה לא היה פשוט אבל הפכנו כל אבן לשם כך. כשר אוצר אני מחויב למאבק ביוקר המחיה ולהמשך שירותי התחבורה הציבורית באופן מיטבי וללא התייקרויות. בשיח משמעותי עם משרד התחבורה, מצאנו את המקורות התקציביים לכך. התחבורה הציבורית חשובה לי ואני תומך בייעול ושיפור מערך התחב"צ. נמשיך לפתח את הכלכלה הישראלית ולדאוג לכיס של כל אזרחי ישראל".

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה

ק'סניק

משתמש מקצוען
מישהו יודע מתי היא נכנסת לתוקף??
מה היא תכלול?
כל הפרטים לכאן..

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
50% הנחה לתושבי הפריפריה.
50% הנחה למוגדרים זכאים בביטוח לאומי
50% הנחה בערים העניות.
33% הנחה על החפשי חודשי וחופשי שנתי של מי שנמצא בגילאים 18-26.

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לא הבנתי
המחירים ישארו כמו עכשיו?
יתייקרו?
מישהו יכול לתמצת מההודעה למעלה מה בתכלס יהיה?

hilasg

משתמש פעיל
פורסם כעת:
מתוך רצון למנוע את עליית התעריפים לציבור הנוסעים בתחבורה הציבורית ב-12%, גובשה בין משרד התחבורה ומשרד האוצר תכנית כוללת לביטול ההתייקרות באוטובוסים וברכבות ולעידוד המעבר לשימוש קבוע בתחבורה הציבורית. המהלך מגיע לאחר שמחירי הנסיעות בתחבורה הציבורית אמורים היו לזנק בשיעור של כ-12%, זאת לאחר דחייה שבוצעה מצד משרדי האוצר והתחבורה.

הרפורמה כוללת הנחות מרחיקות לכת – 50% הנחה לכל תושבי היישובים בפריפריה הגאוגרפית (1-5), 50% לזכאי ביטוח לאומי ו-50% לתושבי היישובים בדירוג סוציו אקונומי 1-5 וכן 33% הנחה לצעירים מגיל 18-26 על חוזים חודשיים (חופשי חודשי) באוטובוסים, רכבות ורכבות קלות.

בנוסף, הוחלט לתת שנה שלמה של נסיעות חינם בתחבורה הציבורית לחיילים משוחררים, זאת על מנת לעודד חיילים להמשיך ולנסוע בתחבורה הציבורית כמה שיותר. התכנית הכוללת תמומן ממקורות משרד התחבורה, משרד האוצר, הרשות לפיתוח האוכלוסייה החרדית והתאמת תעריפי הרק"לים.

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים מירי רגב: "הבאנו ״צדק תחבורתי״ לישראל מהיום הראשון הודעתי שלא אאפשר את העלייה במחירי התחבורה הציבורית, ואני שמחה היום על הבשורה הגדולה לציבור. בנוסף לכך שביטלנו את העליה במחירי התחבורה הציבורית, הרפורמה אותה אני מובילה ״צדק תחבורתי״ יוצאת לדרך ותעניק הנחות משמעויות לאוכלוסיות נרחבות בחברה הישראלית, ותתמרץ את הציבור להשתמש בתחבורה הציבורית ולוותר על רכבם הפרטי. אני רוצה להודות לרה״מ נתניהו, לסגן השרה מקלב, למנכ״ל רה״מ ולמשרד האוצר, שנרתמו יחד על מנת למנוע את הגזירה על ציבור משתמשי התחבורה הציבורית. בימים אלה כאשר הציבור כורע תחת יוקר המחיה, צריך לעשות הכל על מנת לפעול להוזיל את השירותים לאזרח".

שר האוצר בצלאל סמוטריץ': "אנחנו מונעים היום את עליית מחירי התחבורה הציבורית. זה לא היה פשוט אבל הפכנו כל אבן לשם כך. כשר אוצר אני מחויב למאבק ביוקר המחיה ולהמשך שירותי התחבורה הציבורית באופן מיטבי וללא התייקרויות. בשיח משמעותי עם משרד התחבורה, מצאנו את המקורות התקציביים לכך. התחבורה הציבורית חשובה לי ואני תומך בייעול ושיפור מערך התחב"צ. נמשיך לפתח את הכלכלה הישראלית ולדאוג לכיס של כל אזרחי ישראל".
מתי זה מתחיל??

השמחה שבשמחה

משתמש מקצוען
26.7.2023 18:31
קובי בורנשטיין על רפורמת מקלב: הרשות החרדית תממן את ההוזלה בתחבורה הציבורית בערים החרדיות בהן: בני ברק, ירושלים, מודיעין עילית ואלעד ותושביהן יוכלו לרכוש חופשי חודשי ארצי ב-110 ש״ח בלבד. בנוסף, בחורי ישיבה בגיל 18-26 יזכו להנחה של 33 אחוזים.
26.7.2023 18:31
מהלך חסר תקדים בהובלת סגה״ש אורי מקלב: הרשות החרדית תממן את הוזלת מחירי התחבורה הציבורית בערים החרדיות.
כל רגע מבזקים

ר' יהונתן

משתמש פעיל
ישר כח לנציגים החרדיים ובראשם לשר התחבורה החרדי הרב אורי מקלב על דאגתם למען הציבור בכלל והחרדי בפרט
זה אחד הסיבות שהציבור החרדי צריך דוקא נציג חרדי ולא יכול להסתמך על נציג שאוהב חרדים

נערך לאחרונה ב:

פטל ואוכמניות

משתמש חדש
המשתמש נחסם
לא הבנתי
המחירים ישארו כמו עכשיו?
יתייקרו?
מישהו יכול לתמצת מההודעה למעלה מה בתכלס יהיה?
1 המחירים לא יתייקרו בכל הארץ
2 בפריפריה חברתית שזה כל הערים החרדיות כולל בית שמש ובפריפריה גאוגרפיית יהיה 50 אחוז הנחה על חופשי חודשי
3 בכל הארץ מגיל 18 עד 26 יהיה הנחה בחופשי חודשי 33 אחוז
4 חיילים משוחררים יהיו זכאים לנסוע בחינם שנה שלמה

ר' יהונתן

משתמש פעיל
1 המחירים לא יתייקרו בכל הארץ
2 בפריפריה חברתית שזה כל הערים החרדיות כולל בית שמש ובפריפריה גאוגרפיית יהיה 50 אחוז הנחה על חופשי חודשי
3 בכל הארץ מגיל 18 עד 26 יהיה הנחה בחופשי חודשי 33 אחוז
4 חיילים משוחררים יהיו זכאים לנסוע בחינם שנה שלמה
מתי זה יכנס לתוקף האם מה1.8?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה