התייעצות מצב התחבורה הציבורית באשדוד

קו 985 אשדוד-מירון, עובר ביישובים עפולה, חצור וצפת.
קודם כל תודה על העלאת הנושא,

ועכשיו קצת היסטוריה על הקו,

כידוע לכולם יש את קהילת גור בחצור הקהילה קיימת כבר שנים ואין לי מושג למה אפי' שמדובר בגור התחבורה שם עד היום בעייתית מאד, בכל אופן אחד מהקווים שהם כן הצליחו לעשות ב 9 שנים האחרונות זה קו 985, אך מכיוון שלא היו מספיק נוסעים מחצור הם ביקשו שהקו יתחיל בצפת ויעבור דרך עפולה בשביל שיהיה בסיס חזק ושלא יבטלו את זה, אז קודם כל קרדיט לעסקני קהילת גור בחצור שבלעדיהם לא היה קיים היום קו כזה!!

הקו פועל מחמישי בערב - שישי - ומוצ"ש,

בשנתיים האחרונות עם התרבות הנוסעים בלע"ה (לא בתקופת הקורונה) במוצ"ש היה מידי שבוע בין 3 ל 4 אוטובוסים,

עוד חידוש לטובת הציבור הולך להיות אוטובוס נוסף מידי שבוע מאשדוד בשעה 12:30 למי שמעונין לחזור מאוחר יותר במוצ"ש,

מהניסיון שלי, יש מעט מאוד נוסעים לעפולה וממנה,

לפי הרישום שלנו יש מידי שבוע בעפולה כמות נוסעים של לפחות אוטובוס שלם ובהרבה פעמים הרבה יותר רק מה שהם מפוזרים בין האוטובוסים ואולי לכן לא שמתם לב,

בכל אופן מי שיכול להביא לכך שיפריטו את האוטובוסים לכל עיר יעשה טובה ענקית ויחסוך שעות רבות וטלטולי נסיעות לציבור.

HP מעצבת

משתמש מקצוען

כידוע לכולם יש את קהילת גור בחצור הקהילה קיימת כבר שנים ואין לי מושג למה אפי' שמדובר בגור התחבורה שם עד היום בעייתית מאד, בכל אופן אחד מהקווים שהם כן הצליחו לעשות ב 9 שנים האחרונות זה קו 985, אך מכיוון שלא היו מספיק נוסעים מחצור הם ביקשו שהקו יתחיל בצפת ויעבור דרך עפולה בשביל שיהיה בסיס חזק ושלא יבטלו את זה, אז קודם כל קרדיט לעסקני קהילת גור בחצור שבלעדיהם לא היה קיים היום קו כזה!!

בשנתיים האחרונות עם התרבות הנוסעים בלע"ה (לא בתקופת הקורונה) במוצ"ש היה מידי שבוע בין 3 ל 4 אוטובוסים,

עוד חידוש לטובת הציבור הולך להיות אוטובוס נוסף מידי שבוע מאשדוד בשעה 12:30 למי שמעונין לחזור מאוחר יותר במוצ"ש,

לפי הרישום שלנו יש מידי שבוע בעפולה כמות נוסעים של לפחות אוטובוס שלם ובהרבה פעמים הרבה יותר רק מה שהם מפוזרים בין האוטובוסים ואולי לכן לא שמתם לב,

בכל אופן מי שיכול להביא לכך שיפריטו את האוטובוסים לכל עיר יעשה טובה ענקית ויחסוך שעות רבות וטלטולי נסיעות לציבור.
את צודקת,
זה באמת מאריך את הדרך.

חצור הגלילית לא נמצאת על הדרך,
היא דורשת הארכה.

ולכן אני חושבת שצריך לעשות קו ישיר לצפת.

וקו נוסף שיכנס לשכונות שבהם מתגוררים חרדים בעפולה: גבעת המורה ועפולה עילית,
ואז להמשיך לקריה החסידית של גור בחצור הגלילית.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ואנוכי חשבתי שמדובר בקו חדש שנוצר בעקבות האשכול....

מבין בהכל

משתמש מקצוען
הוא עושה חצור ואז צפת???
אולי צפת ואז חצור?
הוא נכנס קודם לחצור הגלילית ואז הוא ממשיך לצפת.

זה עיוות שצריך לתקן בדחיפות!!!!!
זה מעניין
כי האוטובוס מבית שמש [קו 987] עושה הפוך = מירון, צפת, ואז - חצור
והתלונות הפוכות למה לא הפוך
למה ?
כיון שבחזור האוטובוס מתחיל בחצור ולפעמים בצפת ומירון כבר אין מקום [בעיקר עכשיו בימי הקורונה]
וכמובן שיש תלונות למה זה ככה
כך שבכל מקרה יהיו תלונות [ולכאורה יגידו ש"גור" דואגים רק לעצמם]

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
זה מעניין
כי האוטובוס מבית שמש [קו 987] עושה הפוך = מירון, צפת, ואז - חצור
והתלונות הפוכות למה לא הפוך
למה ?
כיון שבחזור האוטובוס מתחיל בחצור ולפעמים בצפת ומירון כבר אין מקום [בעיקר עכשיו בימי הקורונה]
וכמובן שיש תלונות למה זה ככה
כך שבכל מקרה יהיו תלונות [ולכאורה יגידו ש"גור" דואגים רק לעצמם]
סדר הנסיעה ההגיוני לפי מרחקים ומיקומים הוא מירון צפת חצור.
לפי הנכתב בציטוט להלן אכן נראה שהקו נעשה בעיקר לטובת תושבי חצור וכנראה לכן עשו את השינוי במסלול, שבאמת עם הגידול בשאר המקומות (למשל עפולה) צריך לפצל את הקווים:

אני לא חושב שיש רלוונטיות לאוכלוסיה ולקהילות שבאותם מקומות. יש ביקוש ומישהו צריך לארגן פתרונות, זה ממש לא משנה מי הקהילה שגרה במקום מסויים.

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא יודעת אם כבר כתבו אבל יש משהו לא ברור בקווים שמגיעים לקרית הרי"ם לוין
פעם היה קו 349 שעבר דרך בני ברק ו 322 ישיר ביום שישי ומוצ"ש
עכשיו שינו
מגיע לשם קו 351 שעטבר דרך ראשון
כנראה לטובת בחורי ישיבה שגרים בת"א
זה בסדר מבחינתי למרות שזה טרטור מטורף לעבור גם את ראשון וגם את ב"ב בדרך לת"א
מה שאני לא מבינה זה למה גם קו 322 הישיר של יום שישי צריך לעבור דרך ראשל"צ???
לפניו יש 3 קוי 351 וגם אחריו עוד 2
עליו נוסעות בד"כ רק משפחות שנוסעות להורים לשבת
בשביל מה הסיבוב ההזוי והמיותר הזה??

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אשמח שיקדמו קו מרובע ז' שיעצור ליד הבריכה ברח' ז'בוטינסקי וחזור,
יש את המתעמלות במים עם רותי 5 ימים בשבוע ויש את בריכת בועות בכל השבוע
כיוון שהשער סגור בצד של המכללה, ליד התחנה של קווים 8 ו-4, צריכים לעשות סיבוב גדול
או ללכת ברגל מרח' ז'בוטינסקי,
או להגיע במוניות

אולי אפשר גם קו שכבר קיים, כמו 20 או 12, רק יעשה מדי שעה גם כניסה דרך רח' זה במקום רח' האורגים
יש לי כ-200 חתימות של לקוחות שמעוניינים בזה, אוכל להעביר לך.
אם תצליחי לקדם את זה,
זה יהיה ממש חסד גדול!
אני לא חושבת שמאתיים אנשים שמעוניינים בשינוי מספיקים כדי לעשות שינוי משמעותי בקו מסוים.
אבל אנסה לברר על זה.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני לא חושבת שמאתיים אנשים שמעוניינים בשינוי מספיקים כדי לעשות שינוי משמעותי בקו מסוים.
אבל אנסה לברר על זה.
תבררי ותעדכני, אולי אוכל לנסות להשיג עוד
את עומדת מול נציג הציבור - הרב שוק?
אני רואה שכעת הוא מקדם הרבה בנושא התחבורה הציבורית,
בס"ד נעשה ונצליח.
תודה רבה.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
תבררי ותעדכני, אולי אוכל לנסות להשיג עוד
את עומדת מול נציג הציבור - הרב שוק?
אני רואה שכעת הוא מקדם הרבה בנושא התחבורה הציבורית,
בס"ד נעשה ונצליח.
תודה רבה.
לא, אשמח לקבל את הפרטים שלו.
וברור שאעדכן אם תהיינה התפתחויות.
ואין בעד מה :)

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לגבי קו 985
בעבר הלא רחוק-קרי, לפני עידן הקורונה
לרוב היו מחלקים את האוטובוסים לפי יעד, לא יודעת לגבי עפולה, אבל היו אוטובוסים שהגיעו לחצור והיו לצפת
וכן במוצ"ש
במידה והאוטובוס בחזור לא התמלא בצפת ובחצור הגלילית היה ביקוש מטורף לעוד, האוטובוס מצפת היה עובר בחצור
כך זה היה
שוב, אין לי מושג איך זה היום

לגבי קו 985
בעבר הלא רחוק-קרי, לפני עידן הקורונה
לרוב היו מחלקים את האוטובוסים לפי יעד, לא יודעת לגבי עפולה, אבל היו אוטובוסים שהגיעו לחצור והיו לצפת
וכן במוצ"ש
במידה והאוטובוס בחזור לא התמלא בצפת ובחצור הגלילית היה ביקוש מטורף לעוד, האוטובוס מצפת היה עובר בחצור
כך זה היה
שוב, אין לי מושג איך זה היום
השבוע יוצא מצפת ביום ה 3 אוטובוסים, שישי בבוקר 3, צהריים 2.
במוצ"ש יש 4 אוטובוסים ביחד...

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
השבוע יוצא מצפת ביום ה 3 אוטובוסים, שישי בבוקר 3, צהריים 2.
במוצ"ש יש 4 אוטובוסים ביחד...
אחד הדברים התמוהים בעיני
אם יוצאים לפי החישוב הנ"ל 8 אוטובוסים, בסוף השבוע, איך פתאום במוצ"ש מצמצמים לחצי?
מה?
האנשים שם התאדו לכדי מחצית?
לא ברור לי.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה