דרוש מידע "מנוי פייס" מה דעתכם על זה?

מצב
הנושא נעול.

חיים ארנטל

משתמש חדש
יש לי הרבה חברים שעשו את זה וזכו כמו כל אחד אחר שקונה בתמידות 10 ש''ח כאן ו10 ש''ח שם וחוץ מזה לא זכו בכלום
לדעתי זה נקרא בזבוז כסף וכשנותנים את הכסף לצדקה מרויחים הרבה יותר
דרך אגב אני שאלתי רב והוא אמר לי שקנית לוטו או להכנס בכל הגרלה שיש לו כ''כ מעט סיכוים {שאינו לצדקה} אינו בגדר השתדלות כלל

נערך לאחרונה ב:

רינהרינה

משתמש מקצוען
הרבה כאן מערבבים בין סתם הגרלות של הלוטו לבין מנוי פיס,
למנוי יש כל חודש סיכוי של 1:18667 לזכות ב50,000 ש"ח,
לא כזה נמוך, מאמינה שבהגרלות על דירה או על חצי קופה שכל מיני עמותות מארגנות הסיכוי הוא נמוך יותר, והכרטיס יותר יקר.

גם בלוטו עצמו- אמנם לזכות בפרס הראשון הסיכוי מאד נמוך, אבל בפרסים המשניים הוא לא כזה נמוך,
ברור שמי שקונה באופן קבוע כרטיסי לוטו זה בזבוז כסף, כי סטטיסטית הוא יצטרך לשלם יותר כסף על כרטיסים מאשר הסכום בו הוא יזכה,
אבל פעם ב... לא נורא לשלם כמה שקלים בשביל הסיכוי.

אורי מלאכי

משתמש פעיל
הגאון ר' הלל זקס זצ"K היה אומר שמפעל הפיס הוא מס מיוחד לטיפשים, והגאונות הוא שכמה שהוא יותר טיפש הוא משלם יותר.
שמעתי את זה על חכם בן ציון אבא שאול זצ"ל
שסיפר שבקום המדינה רצו לעשות מס על טיפשות
דנו ודנו ובסוף החליטו שכן
וכך הוקם מפעל הפיס

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מי שרוצה מנוי בשביל לתת פיתיון לדמיון, יותר זול לקנות שניים שלוש כרטיסי לוטו, גם הפרסים בסדרי גודל אחרים, כך יהיה לדמיון מרחב גדול יותר לשוטט.
אבל בשלב הזה תעשו את המחשבון שלקנות כרטיס לוטו זה כמו לנסות להתקשר למספר טלפון אקראי כשאין לכם מספר של מישהו (נניח חבר מיליונר שרק מחכה לטלפון שלך).

היה לי פעם מנוי, ואז עשיתי לעצמי חשבון: למי הקב"ה ירצה לתת מליון ש"ח לבזבוזים? למי שנותן 60 ש"ח למפעל הפיס, או למי שנותן לצדקה? לכן מיהרתי לבטל את המנוי. אם כי אני לא יכול להצהיר שיש 60 ש"ח ספציפיים שהולכים לצדקה תמורתם כל חודש.

בעניין ההתנתקות ממפעל הפיס, זה תהליך קצת ארוך אבל משתלם.
מתקשרים ל-03-6940177. ממתינים. מנסים לשכנע להישאר. מסרבים.
או שממלאים בקשה דרך האתר או במייל המופיע בקישור הבא:

כדי לעצור את השיחות השיווקיות הלא נגמרות, אמרתי שאני בתהליך גמילה מהימורים וההוראה של מכון הגמילה היא לבטל את המנוי. הנציגה ניסתה להפנות אותי לחומר של 'משחקים באחריות', הסברתי שוב שאני פועל לפי מתווה של מכון גמילה, מאז הפסיקו השיחות למשך 6 שנים. פתאום עכשיו חזרו להתקשר, עדיין לא היה לי זמן לענות להם.

sap13

משתמש מקצוען
הרבה כאן מערבבים בין סתם הגרלות של הלוטו לבין מנוי פיס,
למנוי יש כל חודש סיכוי של 1:18667 לזכות ב50,000 ש"ח,
לא כזה נמוך, מאמינה שבהגרלות על דירה או על חצי קופה שכל מיני עמותות מארגנות הסיכוי הוא נמוך יותר, והכרטיס יותר יקר.

גם בלוטו עצמו- אמנם לזכות בפרס הראשון הסיכוי מאד נמוך, אבל בפרסים המשניים הוא לא כזה נמוך,
ברור שמי שקונה באופן קבוע כרטיסי לוטו זה בזבוז כסף, כי סטטיסטית הוא יצטרך לשלם יותר כסף על כרטיסים מאשר הסכום בו הוא יזכה,
אבל פעם ב... לא נורא לשלם כמה שקלים בשביל הסיכוי.
המנוי פיס לא נותן זכות גם בהגרלות השבועיות (שלישי ומוצ"ש)?

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
מאמינה שבהגרלות על דירה או על חצי קופה שכל מיני עמותות מארגנות הסיכוי הוא נמוך יותר, והכרטיס יותר יקר.
יכול להיות, אבל בעמותות (רוצה להאמין...) יש לפחות את אלמנט הצדקה שנשאר..

בלימי אפל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שאלתי פעם למישהו למה הוא לא קונה כרטיסים ללוטו אז הוא ענה לי שאם השם רוצה שהוא ירוויח כסף הוא יכול לשלוח את זה בדכים אחרות
ואז הוא שאל אותי למה אני לא קונה עניתי לו שאם השם רוצה שאני יפסיד 5 שקל הוא יכול לעשות את זה בדרכים אחרות

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

אבא לוי

משתמש פעיל
ה

האמת? צודקת.
אח"כ הוא ציין שהיחס הוא גרגר אורז וחמש מאות קילו.... (אם אני לא טועה...) תודה ששמת לב.

בכתבה אכן תארו את זה כחלק מההנאה של המכור.
עצם גירוד הכרטיס....
הם הסבירו שאין כזה מן דבר "מספרים זוכים" או הסתברות זכיה כמו שמנסים למכור לנו....
כי ההגרלה היא כל פעם הגרלה וכי המספרים יודעים לבחור את עצמם בהגרלה הקרובה?
בכתבה הם תיארו אורז אחד מתוך 1.5 חבילות אורז, בכל חבילה יש כ-50 אלף גרגרי אורז
וכדי לנחש פרס ראשון בלוטו צריך להיות שם 320 קילו אורז
אבל הם דיברו לגבי לוטו ולא להגרלות אחרות של פיס,
לגבי סטטיסטיקות של ההגרלות שיש קלפים שלא באו הרבה זמן ויש קלפים שיצאו הרבה מאוד פעמים
על זה הם אמרו שזה לא אומר כלום כי כל הגרלה היא הגרלה חדשה
והקלפים לא מדברים בין ההגרלות, עכשיו אתה יצאת לך לנוח ותן לי לצאת עכשיו, אבל הם דיברו על הצאנס
המנוי פיס לא נותן זכות גם בהגרלות השבועיות (שלישי ומוצ"ש)?
לא זה לא קשור
מנוי פיס זה הגרלות מיוחדות כל שבוע רק למנויים, לוטו זה סיפור אחר וגם כל ההגרלות לא קשורות אחד לשני
אני ועוד הרבה אנשים מנויים ל"מנוי פייס" של מפעל הפייס בעלות 60 ש"ח לחודש...
אני כ-3 שנים מנוי ולא זכיתי בשום דבר (למעט 11 שקל פה ושם)...
ה"סקר" שלי- האם מתוך כל האנשים פה בפרוג מישהו זכה או "מכיר" מישהו שזכה
באיזה סכום משמעותי...?
אני אישית שאלתי המון אנשים- ואף אחד לא זכה...
מה אתם אומרים?
אני חושב שלא שווה לעשות בגלל כמה סיבות
1. הסיכויים מאוד נמוכים ואם מו השמים רוצים שתזכה עדיף כבר לשלוח פעם בחודש לוטו ב-6 ש"ח
2. אח"כ שרוצים לבטך זה מסובך, 99% מהמנויים שרצו/שרוצים לבטל בסוף לא ביטלו/מבטלים, גם כי יש להם נציגים עם כושר שיכנוע מטורף וגם שהם משגעים עם הטלפונים וכאילו עושים לך הנחה וכו' וכו'
3. זה פתיחה להיכנס לעולם ההימורים של מפעל הפיס הרבה מאוד אנשים הגיעו לשם דרך המנוי פיס,
ולכן הייתי ממליץ לאלה שרוצים להתחיל עם זה, קודם לך לשרוף את הבית שלך ואח"כ אתה יכול להתחיל להמר, בהצלחה

חוץ מזה שכל העניין של מפעל הפיס, מאוד ספק לי אם זה לא משחק בקוביא
כמה שידוע לי זה בדיוק משחק בקוביא ולא יודע למה זה מותר (שאלתי כמה רבנים וכולם אומרים שע"פ ההלכה מותר)
בעת שבאתרי אינטרנט כתוב שלפי הדת גם מוסלמים וגם יהודים אסור לעשות הימורים
טוב, לכן אני לא רב, כי דעת בעלי בתים היפך דעת תורה
בכל אופן זה ברור שצריך לברוח מזה כמו אש

אנה 433

משתמש פעיל
מאמינה שבהגרלות על דירה או על חצי קופה שכל מיני עמותות מארגנות הסיכוי הוא נמוך יותר, והכרטיס יותר יקר
זה שהכרטיס יותר יקר זה נכון, אבל
א - הכסף הוא לצדקה ולא סתם נכנס לכיס של מישהו (ויש כאלה שתורמים מכספי מעשרות...)
ב - זה לא נכון שהסיכוי נמוך יותר, רוב ההגרלות הם מקסימום של 5000 משתתפים

Tuki

משתמש פעיל
שום השתדלות ושום נעלים
הם גנבים שכל מה שמעניין אותם זה הכסף שלכם וזהו
לא שווה גרוש

Panda

משתמש מקצוען
לפחות מעשרות קיבלת?;)
קנתה ימבה משחקים לילדים ואותנו לקחה למסעדה.
אגב, היא רצתה לשמור את החישגד לזיכרון ובעל העסק שממנו קנינו את החישגד קנה ממנה את הכרטיס בשביל לתלות אותו.

משולם לוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני ועוד הרבה אנשים מנויים ל"מנוי פייס" של מפעל הפייס בעלות 60 ש"ח לחודש...
אני כ-3 שנים מנוי ולא זכיתי בשום דבר (למעט 11 שקל פה ושם)...
ה"סקר" שלי- האם מתוך כל האנשים פה בפרוג מישהו זכה או "מכיר" מישהו שזכה
באיזה סכום משמעותי...?
אני אישית שאלתי המון אנשים- ואף אחד לא זכה...
מה אתם אומרים?
זכיתי ב60 ולאחר מכן ב100 ש"ח
מחכה לזכות במליונים

משולם לוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אם כבר הסיכוי הוא חדר מלא באורז עם אחד אדום...:sne: ולא קערה

מישהו אמר פעם שווה לי לשלם קצת כסף על כרטיס לוטו כדי לדמיין יומיים מה לעשות עם הכסף
ברור שכשמוכרים למישהו כרטיס/מנוי לפייס זה לא כרטיס להגרלה אלא כרטיס לחלומות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה