דרוש מידע "מנוי פייס" מה דעתכם על זה?

מצב
הנושא נעול.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
צודק בתכלס
רק שלפני כמה חודשים היה ערעור על תוצאה של 11 12 13 14 וכו'
טענו שזה לא מציאותי...

חוצמיזה, מי שבוחר 1234567 מסתבר שיצטרך להתחלק בפרס עם הרבה אנשים שלמדו שער הביטחון בחובת הלבבות..
אני זוכר תוצאה של 1 2 33 34 35 36 37
בדקתי פעם רצף של 150 הגרלות והיו שם פעמיים שהיו 4 מספרים רצופים, אין בזה שום טעות

צחית

משתמש מקצוען
צודק בתכלס
רק שלפני כמה חודשים היה ערעור על תוצאה של 11 12 13 14 וכו'
טענו שזה לא מציאותי...
וקיבלו את הערור?
חוצמיזה, מי שבוחר 1234567 מסתבר שיצטרך להתחלק בפרס עם הרבה אנשים שלמדו שער הביטחון בחובת הלבבות..
אם כך ה' החליט שמספיק רק 4 מליון ולא 40 אז גם
זו לטובה
ועדיף כך מלא לזכות בכלום(y)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
בלת"ק

קוריוז חמוד.
שבוע שעבר אבא שלי עבר ליד הלוטו, וביקש לקנות כרטיס גירוד. שילם עליו עשרה שקלים.
עמד וגירד את הכרטיס וגילה שזכה ב10 ש"ח.
אמר לו הפקיד: "תראה. המזל משחק אצלך היום. זכית ב10 ש"ח. קח תנסה לקנות עוד אחד..."
הסתכל עליו אבא שלי עם מבט הפלפל החריף שלו והשיב לו חזרה: אני דווקא חושב אחרת. אלוקים אומר לי, קח את הכסף שלך בחזרה ותלך..."
יש לציין שההוא נשאר שם עם פה פעור.
תשימו לב שבכל כרטיסי הגירוד הרבה פעמים הפרס יהיה בשווי של כרטיס אחד נוסף מאותו הסוג בדיוק

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה