דרוש מידע מנהל נכס בבאר שבע, מומלץ!

שלומי ג

משתמש חדש
מחפש מנהל נכס בעיר באר שבע.
שמטפל גם בלהביא שוכרים.

אשמח למי שיש ניסיון - אמין, זמין וכו'.
תודה.

mfe

משתמש פעיל
יכול להמליץ לך עם מי לא להתעסק

מי כן?
זה כבר הרבה יותר מסובך

עקיבֶא.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תיווך משכנות מישהו שמע עליהם?

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
באופן כללי ניתן להיווכח בעניין מנהלי הנכסים, כמה גדולים דברי חז"ל שאמרו במשפט אחד את מה שלא יוכלו לכתוב כל הקאוצ'רים באלף קורסים:

הרוצה לאבד ממונו ישכור פועלים ואל יישב עימהם.

זהו, כמה קצר ככה אמיתי, המנהל הכי אמין לנכס שלך לא יעשה מה שאתה תעשה בעצמך גם אם רק דרך הטלפון או בביקורים נדירים מחמת שהנכס רחוק.

win watch

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
באופן כללי ניתן להיווכח בעניין מנהלי הנכסים, כמה גדולים דברי חז"ל שאמרו במשפט אחד את מה שלא יוכלו לכתוב כל הקאוצ'רים באלף קורסים:

הרוצה לאבד ממונו ישכור פועלים ואל יישב עימהם.

זהו, כמה קצר ככה אמיתי, המנהל הכי אמין לנכס שלך לא יעשה מה שאתה תעשה בעצמך גם אם רק דרך הטלפון או בביקורים נדירים מחמת שהנכס רחוק.
מדויק לגמרי
אבל יש אנשים ישרים שנכון שיעשו פחות ממה שהבעל הבית יעשה
אבל כשמוצאים אדם ישר שחשוב לו הישרות שלו הוא לא יעשה דברים גרועים
ולא יפיל את הלקוח בפח

mfe

משתמש פעיל
אליהו יצחקוב מאוד אמין 0504120913
קצת לשון הרע אבל זה לצורך

מכל המתווכים ומנהלי הנכסים בבאר שבע הוא הכי פחות אמין

יש לי שתי חברים טובים משתי מקומות שונים שנפלו איתו בקניה

הוא אמר להם סכום בואו נגיד 600 אלף ואמר להם ש50 אלף מתוך זה המוכר רוצה במזומן

ולאחר מכן התברר להם בדרך לא דרך שהמוכר מכר את זה ב550 ויצחקוב חוץ מהתיווך המנופח גזר על הקונים קופה של עוד 50 אלף שח
ואחרי שהם דיברו עם המוכר ושמעו ממנו שהמחיר שהם קיבלו זה 550 הם תבעו אותו בדין תורה ומשם היה סיפור שלם יצחקוב שילם למוכר קצת כדי שלא יסכימו להעיד
ואחרי מאמצים מרובים הם הצליחו להוציא ממנו סכום חלקי

אני מדגיש מדובר בשתי סיפורים שונים

ומעבר לזה אני דיברתי בזמנו עם כמה מתווכים בבאר שבע חלקם אמינים יותר וחלקם פחות וכולם צחקו עליו על איך שבכל העסקאות שלהם איתו הוא עוקץ את הקונים

קחו לתשומת לבכם

(בטח ימחקו לי את ההודעה אבל בשביל שלפחות אחד לא יעבור דרכו זה שווה לי את זה)

mfe

משתמש פעיל
ולגבי ניהול
הוא מנהל את הדירות
דרך מתווכים אחרים בבאר שבע כי הוא עצמו גר בירושלים
אז אין שום רווח לנהל דרכו

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ולגבי ניהול
הוא מנהל את הדירות
דרך מתווכים אחרים בבאר שבע כי הוא עצמו גר בירושלים
אז אין שום רווח לנהל דרכו
שמעתי כך על עוד כמה.
מנסיון, אני די מיואש ממצב המתווכים/מנהלים.
האם הפיתוי לעקוץ בלי להיתפס כל כך גדול?
או שמלכתחילה אין להם מה להפסיד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה