דרוש מידע שמעתם על צווי הריסה לדירות מפוצלות בבאר שבע?

הרב הגו-N

משתמש פעיל
פנה אליי שוכר בבאר שבע, וטען שהוא חייב להתפנות מהיחידה שלו בהקדם כי בעה"ב קיבל צו הריסה של החלוקה הבלתי חוקית, לשאלתי מה הרקע, הוא ענה שלא יודע אבל שכן סיפר לו שיש באותו בנין דירה נוספת עם צו פינוי שוכרים והריסת החלוקה,
מישהו שמע דבר כזה?
האם זה מגמתי?
תודה לכל מידע!

רינהרינה

משתמש מקצוען
פנה אליי שוכר בבאר שבע, וטען שהוא חייב להתפנות מהיחידה שלו בהקדם כי בעה"ב קיבל צו הריסה של החלוקה הבלתי חוקית, לשאלתי מה הרקע, הוא ענה שלא יודע אבל שכן סיפר לו שיש באותו בנין דירה נוספת עם צו פינוי שוכרים והריסת החלוקה,
מישהו שמע דבר כזה?
האם זה מגמתי?
תודה לכל מידע!
נשמע הלשנה של השכנים בבניין.

mfe

משתמש פעיל
מישהו שמע דבר כזה?
האם זה מגמתי?
תודה לכל מידע!
גם אליי פהו בשנתיים האחרונות שתי שוכרים שבעל הבית שלהם היה צריך להרוס

נשמע שזה הלשנה כי בבאר שבע בדרך כלל בלי הלשנות העייריה מעלימה עין

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
רבייסיי, הגיע הזמן לומר את האמת: העניין הזה עם המפוצלות הוא בניגוד לחוק.

טוב, את זה חלקנו יודעים, אבל מה שלא יודעים זה שמחוץ למודיעין עילית וביתר עילית ואלעד עילית ועוד כמה עיליתים כאלו, בכל שאר המדינה חוק הוא חוק והעירייה אוכפת אותו.

אוי כמה אברכים אני מכיר שחייבו אותם להרוס החלוקה בלוד, בית שאן, פתח תקוה, באר שבע, ועוד הרבה ערים שאינם "עילית". הנס של כל השרלטנים מהעיתון זה שלאברכים הללו אין עיתון, כלומר יש עיתון של אברכים אבל הוא משרת (בלי כוונה) את דופקי האברכים ומפרסם שוב ושוב את המלכודות דבש הללו.

דץ

משתמש פעיל

טוב, את זה חלקנו יודעים, אבל מה שלא יודעים זה שמחוץ למודיעין עילית וביתר עילית ואלעד עילית ועוד כמה עיליתים כאלו, בכל שאר המדינה חוק הוא חוק והעירייה אוכפת אותו.

אוי כמה אברכים אני מכיר שחייבו אותם להרוס החלוקה בלוד, בית שאן, פתח תקוה, באר שבע, ועוד הרבה ערים שאינם "עילית". הנס של כל השרלטנים מהעיתון זה שלאברכים הללו אין עיתון, כלומר יש עיתון של אברכים אבל הוא משרת (בלי כוונה) את דופקי האברכים ומפרסם שוב ושוב את המלכודות דבש הללו.
נראה לי שיש מצב לפצל חוקית?
לא כך?

הרב הגו-N

משתמש פעיל

ועדיין, אני מהמר שאחוז המפצלים מהציבור הכללי גבוה מהחרדים.
(אני מסתמך על מידע מזדמן לא מסוים)

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
ועדיין, אני מהמר שאחוז המפצלים מהציבור הכללי גבוה מהחרדים.
(אני מסתמך על מידע מזדמן לא מסוים)
נראלך?

כל בניין אצלינו הופך לשכונה, אין לך דבר כזה בשום מקום, יש בדיחה שבעזה כשמישהו מגזים בבנייה צועקים לו "מה זה בני ברק פה?"

יש דבר אחר שאליו אתה מכוון והוא באמת נפוץ יותר בחילוני: פיצול של וילות פרטיות. זה נושא אחר לחלוטין, ולדעתי לא שייך לאשכול הזה כמעט, למרות שחוקית זה אותו דבר - בפועל שום עירייה לא נוהגת להתערב בוילה פרטית נטולת שכנים, אלא אם כן ממש בצפון תל אביב ועמורה.

הרב הגו-N

משתמש פעיל
ואף על פי כן...
מקובל לחשוב שרק חרדים מתפרנסים ביצירתיות,
"ישראל, כשהם יורדים..."

נערך לאחרונה ב:

מגנוליה

משתמש צעיר
מצער מאד לשמוע!
באיזו שכונה?
שכונה ט
הלשנה של שכנים או של שוכרים שרבו איתכם?
תנסו לברר אצל כאלו שמתעסקים שם עם דירות, אולי יש למי לפנות בעירייה.
כנראה שכנים
ת, אולי יש למי לפנות בעירייה.
אדרבה אולי תוכלו לעזור לנו משהו

פציפיצי נדל"ן-עמנואל

תיווך .ייעוץ נדל"ן. ניהול נכסים.
מנוי פרימיום
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה